Tüp bebek doktoru arıyorum

İzmit çevresi veya İstanbul Anadolu yakasından tüp bebek doktoru arıyorum önerebileceğiz doktor ve biliyorsanız güncel fiyatları da öğrenebilir miyim

İzmit çevresi veya İstanbul Anadolu yakasından tüp bebek doktoru arıyorum önerebileceğiz doktor ve biliyorsanız güncel fiyatları da öğrenebilir miyim?
Merhaba Doç.Dr Çiğdem Yayla Abide doktorum bende yeni başladım çok ilgili çok tatlı çok güler yüzlü internete adını yazıp araştırabilirsin ben çok memnunum her süreçte yanımda Ataşehirde kendi muyanesi var Acıbadem hastanesiyle çalışıyor ve tüp bebekte labaratuar çok önemli bende acıbadem hastanesinin labaratuarı çok iyi diye duydum umarım rabbim hepimize hayırlı bir evlat nasip eder 🙏

Bende İsmail hocaya gidiyorum çok mükemmel bir doktor bize aşılama tedavisi yapıldı inşallah tutar 🥰🤲🏻
İnşallah 🥰🥰🥰 ben 2. Kez tüp bebekle hamileyim elhamdülillah 🥰 rabbim herkesin karşısına böyle doktorlar çıkarsın inşallah. Sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum haber et 🫶

Şimdi kuzenim benim tavsiyemle Cem beyde tedavi oluyor güncel fiyatları o biliyordur ona sorarım
Merhabalar ben de önümüzdeki ay Cem Bey e gitmeyi planlıyorum kuzenim kendisinde tedavi oldu doğum yaptı. Kuzeninizin tedavisi devam ediyor mu bide ücret ne kadar bilginiz var mı teşekkür ederim

Benim eşimin değerleri düşük sperm morfoloji hareketlilik vs çok detaylı araştırdım girip bakmadığım araştırmadığım doktor kalmadı. Şuan acıbadem intenational hastanesinde görev yapan Çağlar Yazıcıoğlu ile bu sürece başlayacağız. Araştırmanı tavsiye ederim. Başarı oranları çok yüksek. Biz gittik konuşup görüştükte çok ilgili bi doktor. Kardeşine ne önerirse bizede o şekilde yaklaşıyor. Mesela ben geçen ay gittim ama tedavime başlamadı yumurtam az olduğu için. Başka bi yer olsa para koparmak için başlar. Ama hocamız hem doğru tedavi hemde kişiye özel tedavi planlıyor. Bakalım 15 güne regl oluyorum sürece başlayacağız inşallah. Bu arada bahçeci tüp bebek merkezinin en tanınmış iyi olan embriyologuyla çalışıyorlar. Hem embriyolog hem doktor hem laboratuvar iyi bakalım. İnşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin

Benim eşimin değerleri düşük sperm morfoloji hareketlilik vs çok detaylı araştırdım girip bakmadığım araştırmadığım doktor kalmadı. Şuan acıbadem intenational hastanesinde görev yapan Çağlar Yazıcıoğlu ile bu sürece başlayacağız. Araştırmanı tavsiye ederim. Başarı oranları çok yüksek. Biz gittik konuşup görüştükte çok ilgili bi doktor. Kardeşine ne önerirse bizede o şekilde yaklaşıyor. Mesela ben geçen ay gittim ama tedavime başlamadı yumurtam az olduğu için. Başka bi yer olsa para koparmak için başlar. Ama hocamız hem doğru tedavi hemde kişiye özel tedavi planlıyor. Bakalım 15 güne regl oluyorum sürece başlayacağız inşallah. Bu arada bahçeci tüp bebek merkezinin en tanınmış iyi olan embriyologuyla çalışıyorlar. Hem embriyolog hem doktor hem laboratuvar iyi bakalım. İnşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin
Birde ücret olarak Acıbadem international tüp bebek 83.500 tl ama sorunlara işlemlere göre fiyat değişiyor sanırım. (İlaçlar hariç )

Bravo sadece Çağları övmek için açılmış bir hesap 👏👏

Bravo sadece Çağları övmek için açılmış bir hesap 👏👏
Hayır asla öyle bi amaç için açmadım. şuan bu sürece başlayacağım rabbim nasip ederse olur inşallah. Bu süreci yaşayanlar daha iyi bilir aylarca araştırdım istanbulda çok doktorla görüştüm aklıma yatan çağlar hoca oldu. Tek bir kötü yorum görmedim çevremden giden herkes hamile kaldı o yüzden bilgilerimi paylaşmak istedim. Bir haftaya kalmaz tekrar gideceğim geçen ay yumurtam az olduğu için yapmak istemedi. İlaç kullanıyorum yumurta geliştirici arttırıcı vs. Bakalım bu ay nasıl olacak süreci yaşadıkça buradan gelişmeleri aktarırım ama söylemiş olduğum gibi sayfayı bu amaçla asla açmadım.

Hayır asla öyle bi amaç için açmadım. şuan bu sürece başlayacağım rabbim nasip ederse olur inşallah. Bu süreci yaşayanlar daha iyi bilir aylarca araştırdım istanbulda çok doktorla görüştüm aklıma yatan çağlar hoca oldu. Tek bir kötü yorum görmedim çevremden giden herkes hamile kaldı o yüzden bilgilerimi paylaşmak istedim. Bir haftaya kalmaz tekrar gideceğim geçen ay yumurtam az olduğu için yapmak istemedi. İlaç kullanıyorum yumurta geliştirici arttırıcı vs. Bakalım bu ay nasıl olacak süreci yaşadıkça buradan gelişmeleri aktarırım ama söylemiş olduğum gibi sayfayı bu amaçla asla açmadım.
Ayrıca iyi bir doktor neden övülmesinde sorun görüyorsunuz anlayamadım ?

Söyleyecek birşeyiniz yok galiba :) Çağlar dediğinize göre bu platformda takılan bir doktorsunuz sanırım ya da Çağlar hocayı kötülemek için açılan bir hesap :) Bu arada diğer arkadaşlar için güncelleme yapayım bu ay başladık çok şükür Çağlar hocamın verdiği ilaçlar sayesinde yumurtalarım baya artmış ve gelişmiş. Cumartesi yumurtalar toplanacak süreci burdan paylaşıyor olacağım.

Kayseri Memorial tüp bebek merkezi
Prfs.dr.semih zeki Uludağ
İnstagramdan da bakabilirsiniz teyzemin 8 seneden sonra ikizleri oldu ilk deneme de benim 6seneden sonra tek deneme de oldu

X