Tüp Bebek Günlüğümüz Tedavidekiler Liste Topiği

Kızlar ALlah hepimize nasip etsin ve tamamına erdirsin

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
harika bir haber bu çooook tebrik ediyorum Ailecek gözünüz aydın sağlıkla ve vaktiyle gelsin bebeğin..

Tüm hamile arkadaşlarımı tebrik ederim Allah sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin. Tedavideki arkadaşlarımda inşallah en kısa sürede bu mutluluğu yaşarlar. Allahım isteyen herkese versin. Bende mart ayında umut tüp bebek merkezinde başlayacağım tedaviye. Yaşım 30, sorunumuz sağ tüp tıkalı + morfoloji + hız + sayı. ; Aşılama yapılmadı sayı düşük olduğu için,benimde tek tüp kapalı diye müdahale etmediler. İlk denememiz olacak. Benide listeye alırsanız sevinirim. Bir de bu liste de umut tüp bebeği göremedim yada kaçırdım. Bu forumda iyi diye çok okuduğum için orada karar verdik ama yanılmaktan da korkuyorum.:18:

İlk denemende bebeğin ben geldim anne desin inşallah...
bilgilerini listeye ekledim..
bu liste Tüp bebek günlüğümüz konusuna (topiğine) ait çok fazla umut tüp bebekte tedavi olan hasta dek gelmedi sanırım..
ama tek listemiz bu değil hamile kalanla ve doğum yapanlara ait listeler var onların içinde umut tüp bebekte tedavi olanlar var o listelere bir göz at istersen..
bütün listelerimizin ve asıl kızların olduğu sohbet topiğinin link lerine ilk sayfadan ulaşabilirsin...

eguu canım nasılsın? Hiç ihmal etmiyorsun topikleri canım benimmm :KK16::KK16::KK16::KK16: bu arada eğer eklemek istersen benim yaşım 28 ve 2 kere denedim .. bir dahakine inşallah :KK34:

eguu canım nasılsın? Hiç ihmal etmiyorsun topikleri canım benimmm :KK16::KK16::KK16::KK16: bu arada eğer eklemek istersen benim yaşım 28 ve 2 kere denedim .. bir dahakine inşallah :KK34:

saol canım bilgiler için bu ara mecbur ihmal ediyorum listeleri malum evde değilim şehir dışından dönünce güncelleyecem:KK16:

Arkadaşlarım liste güncellmesini şehirdışında olmamdan dolayı gecikmeli yapıcam:KK16::KK16::KK16:

ben yeni katıldım aranıza ve 3. denememi Nisan ayında başlatacağım.Listenize beni de eklermisiniz lütfen;
Yaş 28 3. deneme olcak Gürgan Klinikde teşekkürler...

ben yeni katıldım aranıza ve 3. denememi Nisan ayında başlatacağım.Listenize beni de eklermisiniz lütfen;
Yaş 28 3. deneme olcak Gürgan Klinikde teşekkürler...

tabiki eklerim canım hoşgeldin gürgan klinikte başlıyorsun demek sanırım benimde 4.denemem orda olcak henüz net değil ama yaşadıklarından tecrübelerinden faydalanmak isterim ve sohbet topiğimize bekliyorum ilk sayfadan linke tıklayarak giriş yapabilirsin...Tüp bebek günlüğümüz...

geçen ay kv probleminden dolayı yarım kalan tedavime Allahın izniyle başlamış bulunuyorum canım. 8 martta iğnelere başlayacağım inşallah çiçeğim. öperim iyi tatillerrr:KK9::KK9:

geçen ay kv probleminden dolayı yarım kalan tedavime Allahın izniyle başlamış bulunuyorum canım. 8 martta iğnelere başlayacağım inşallah çiçeğim. öperim iyi tatillerrr:KK9::KK9:

evet hatırlıyorum kv de durumunu:KK19::KK19::KK19::63:
neyseki geride kaldı gelsin tedavi ve bebişler:KK76::KK76::KK76::KK76:
yarın güncellerim durumunu şimdi topikte kızlara laf yetiştiriyomda:KK9::KK9::KK9:
bu arada ben tatilimi bitirdim evimdeyim canım:KK16:

merhaba,beni de eklermisiniz listeye..mart ayında histereskopi, mayıs ayında başlayacağız inşallah.Antalya tüp bebek merkezi,yaş26,ilk denememiz,sorun azospermi

Kızlar biesteron içen var mı aranızda bazı doktorlar veriyor bazıları önermiyor DHEA hormonu veren ilaçfikri olan var mi?
doktorum bana verdi ,birsürü hap içiyorum ama onu içesim gelmio nedense içimde bi hisvar..
cunku son tedaviden once 1 ay kullandım yumurtalar boş cıktı,ondan biliyorum galiba.doktora dedim daha once yuurtalarm geşiodu bu ilaçtan olabilir mi diye yok dedi.şimdi onumuzdeki ay yine baslıcam tedaviye buay yine verdi ,aldım bi kutu ama içemiyorum yaa..bilen var mi?

adetin 21.gununden itinbaren gunde 3 defa suprefact nasal spray verdi uzun protokol yapcaz dedi benim şimdiye kadar hep gonalf +merional kısa protokol olmustu..uzun protokol 18.gunmu baslıo 21.gun mu bide sprayle basarılı olan var mı..zaten burnum tıkalı niye spray verdi anlamadım...benim ustunde denememi yapıolar nedir .sprayle tedavi olan hic duymadım..

merhaba,beni de eklermisiniz listeye..mart ayında histereskopi, mayıs ayında başlayacağız inşallah.Antalya tüp bebek merkezi,yaş26,ilk denememiz,sorun azospermi

Canım listeye ekledim seni şehir dışında olduğumdan gecikmeli oldu biraz kusura bakma lütfen:KK16::KK16::KK16:
Tüp bebek günlüğümüz sohbet topiğinede bekliyorum seni...

adetin 21.gununden itinbaren gunde 3 defa suprefact nasal spray verdi uzun protokol yapcaz dedi benim şimdiye kadar hep gonalf +merional kısa protokol olmustu..uzun protokol 18.gunmu baslıo 21.gun mu bide sprayle basarılı olan var mı..zaten burnum tıkalı niye spray verdi anlamadım...benim ustunde denememi yapıolar nedir .sprayle tedavi olan hic duymadım..

Tedaviye başlarken doktorum banada spreyden bahsetmişti fakat henüz kullanılmıyor demişti...bende şubatta başladım tedaviye suanda transferin 4 gunundeyim...

kızlar herkese merhaba benide aranıza alırmısnız? çarşamba günü opum var dularınıza ihtiyacım var......

X