Tüp bebek hakkında deneyimlerinize ihtiyacım var

Meraba canım rahim filmi sonuçların nasıl çıktı umarım bi sıkıntı yoktur... Aşı konusunda doktora danıştın mı
Temiz çıktı canım sonuçlarım dün kurula girdim tüp bebege karar verildi yok kadın doğum doktorlarına sormadim aile hekimime sordum bebek düşündüğün için şimdilik vurulma dedi sen istersen kadın doğum doktoruna sor

Temiz çıktı canım sonuçlarım dün kurula girdim tüp bebege karar verildi yok kadın doğum doktorlarına sormadim aile hekimime sordum bebek düşündüğün için şimdilik vurulma dedi sen istersen kadın doğum doktoruna sor
İnşallah mucizene kavuşursun canımm.. Aşı için acele etmeyim en iyisi Benimde gitmeme daha var eşimin sonuçları daha çıkmadı onu bekliyoruz

Bende öyle yapacam kd26 tüpbebek diye bir kağıt yazip verdiydi doktor onu gösterip alacam artık sırayı
Yine randevusuz alırlar yani bana kağıt falan vermedi genetik sonuçlarını falan aldım o zaman da randevum yoktu tüp bebek bölümüne sormak için girmiştim sonuçlara bakıp adetin 2. günü buraya gel tedaviye burada devam etcez dedi

Yine randevusuz alırlar yani bana kağıt falan vermedi genetik sonuçlarını falan aldım o zaman da randevum yoktu tüp bebek bölümüne sormak için girmiştim sonuçlara bakıp adetin 2. günü buraya gel tedaviye burada devam etcez dedi
Şimdi aşılama ve tüpbebekleri yapıyorlar heralde yoksa niye randevu yok anlamadım hayırlısı

X