Tüp bebek hakkında deneyimlerinize ihtiyacım var

Aminnnnn cümle evlat hasreti çekenlerin şu cuma günü hürmetine dualarımız kabul olur inşallah
Amin Amin evlat diye açılan elleri boş çevirmesin Rabbim evlat hasreti çeken herkes hergün dularımda en iyi biz anlarız çünkü birbirimizi 3 yıl ne çektim ben biliyorum.

Amin Amin evlat diye açılan elleri boş çevirmesin Rabbim evlat hasreti çeken herkes hergün dularımda en iyi biz anlarız çünkü birbirimizi 3 yıl ne çektim ben biliyorum.
Aynen bende öyle 3.yıl dolacak insanların lafından sözünden yıldım belkide sitresden olmuyo ama kafayı takmadan yapamıyorum

Aynen bende öyle 3.yıl dolacak insanların lafından sözünden yıldım belkide sitresden olmuyo ama kafayı takmadan yapamıyorum
Ah o insanlar yok mu zaten asla bu konuda konuşmalarına izin vermeyin laflarını tıkayın ağızlarına benim başıma çok gelmedi eş dost akraba baskısı bana bu konuda birşeyler söylemek isteyen bir kaç kişinin toplum içinde verdim ağızlarının payını bir daha kimse birşey diyemedi bu bizim hayatımız kimse söz sahibi değil olmamalı hele akıl vermeye hiç kalkışmamalı onlardan daha akıllı olduğumuz kesin herkesin aklı kendine kalsın bu süreçte üzüntümüz stremiz zaten hat safhada birde insanlarla uğraşmak zorunda değiliz.

Ah o insanlar yok mu zaten asla bu konuda konuşmalarına izin vermeyin laflarını tıkayın ağızlarına benim başıma çok gelmedi eş dost akraba baskısı bana bu konuda birşeyler söylemek isteyen bir kaç kişinin toplum içinde verdim ağızlarının payını bir daha kimse birşey diyemedi bu bizim hayatımız kimse söz sahibi değil olmamalı hele akıl vermeye hiç kalkışmamalı onlardan daha akıllı olduğumuz kesin herkesin aklı kendine kalsın bu süreçte üzüntümüz stremiz zaten hat safhada birde insanlarla uğraşmak zorunda değiliz.
Bende öyle yapıyom nazikce uyarınca olmuyo baktım artik şak şak cevp veriyom kendi ailem eşimin ailesi destek veriyo allahdan nasip kısmet artık

Benim simdi hsg ile histeroskobi kaldı daha önce hsg çekiodim onu biliyorum da bu historoskobi zor bişeymi onu araştırıyorum hsg mi zor omu

Daha karar vermedi ama doktor yaparız heralde dedi sebepsiz infertilite olunca bide bende aşılama,sonrası ufak bir miyom oluştu sülük sayesinde atıldımı atılmadımı bilmiyorum doktor miyomun varsa bakmamız lazım hamilelikde daha çabuk büyüme oluyomuş
hayırlısı olsun inşallah

hsg zor canım histereskopide hiçbir ağı acı hissetmedim ben, çok korkarak girmiştim
Ben 2 aşılama öncesindede cekildim hsgyi bana fazla zor gelmedi onu cekendende değişiyo bazı insanlar nazik yapmıyo işini bende histeroskopi den korktum rahim içine çizik islem uygulandımı sizin çizik falan attilarmı

X