Tüp bebek hakkında deneyimlerinize ihtiyacım var

Cnm benim.insalah guzel sonuclar alirsin
Amiinn inşallah canım bu süreçte pek girmedim kulübe.. Yumurta toplama işlemi yapıldı dün çok şükür 12 yumoşum oluşmuş 5.güne kadar bekleyeceğiz sonrasın da 2 tanesi genetik incelemeye gidecek dua et Allahın izniyle güzel şeyler olsun hepimiz için Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın

Selamın aleyküm kızlar... Zaman nede çabuk geçiyor ilk konuyu açtığım da sanki hiç geçmeyecek gibiydi bu his çok şükür çoğu bitti azı kaldı. 🤗
Sabah 10 da Allahın izniyle transfer olacağım yazıyı gören arkadaşlar nolur dualarınızı eksik etmeyin herşey güzel ilerlesin Rabbim bu yolda ilerleyen herkesin yar ve yardımcısı olsun 🌼

Selamın aleyküm kızlar... Zaman nede çabuk geçiyor ilk konuyu açtığım da sanki hiç geçmeyecek gibiydi bu his çok şükür çoğu bitti azı kaldı. 🤗
Sabah 10 da Allahın izniyle transfer olacağım yazıyı gören arkadaşlar nolur dualarınızı eksik etmeyin herşey güzel ilerlesin Rabbim bu yolda ilerleyen herkesin yar ve yardımcısı olsun 🌼
Transferin güzel geçmiştir inşallah miniğin sana sımsıkı tutunur inşallah canım

Çok iyi anlıyorum sizi 2,5 yılda ne yaşadığımı ben biliyorum bedenen çekilen acılar, yıpranmalar, geceleri gizli gizli ağlamalar dışardan güçlü görünüp içimde fırtınalar estiği zamanla çok şükür geçti Rabbim kucağıumıza almayıda nasip eder inşAllah geçicek canım emin ol hep pozitif düşün bu süreçte stresten uzak dur beslenmene dikkat et, ha birde bence tüp bebek yaptırdığınızı kimseye söylemeyin insanlar çok soru soruyor buda sizi çok bunaltır strese sokar.
cok guzel yazmıssınız,
bende 2sene 7aydır bu yolda caba gosterıyorum..
kesınlıkle surecı kımlerle paylasırsan soru soran, strese sokanda o derece fazla oluyorr.

Allahım hayırlısını versın canım,

cok guzel gecsın ınsallaahh

bizim ileri hareket sıfır canım sayımız 49 milyon bende aşılama olaki tutmazsa tüp bebeğe bel bağladım ama maddi durum olarak çok zorlanıcam rapor olmazsa hatta belki bu sene yapamıycam bile çok aşırı üzüldüm
canım arastırma yaparken gordum yazını,
hamılesın sanırım , ımzanda gordum cok sevındım..
bızde tup dusunuyoruz ınsallah nasıp olur.
senın ılk denemede mı oldu?sürecın nasıldı

canım arastırma yaparken gordum yazını,
hamılesın sanırım , ımzanda gordum cok sevındım..
bızde tup dusunuyoruz ınsallah nasıp olur.
senın ılk denemede mı oldu?sürecın nasıldı
Evet canım çok şükür ilk denememde oldu başlangıç süreci herkesinkiyle benzer adetin 3.günü hormanlara bakıldı iğne tedavisine başladı toplama ve 3.gün tek embriyo transfer edildi biz çok ani karar verdik evet hep aklımızdaydı uygun zamanı bekliyorduk ama şartlar uygun olmamasına. Rağmen eşimin ısrarıyla başladık hurda diyerekten ama iyi ki başlamışız erteleyip araştırdıkça çok fazla soru soruyoruz içimizde kendimize sorun eşimin ileri hızı 0 morfolojisi 1 di bir dr ona ilaç bile vermedi 3 ay öncesinden başlanmalı dedi şimdi başlasak bile faydası olmazmış ama yine ben ona evicap verdim kendimde avokado ve evicap aldım

Evet canım çok şükür ilk denememde oldu başlangıç süreci herkesinkiyle benzer adetin 3.günü hormanlara bakıldı iğne tedavisine başladı toplama ve 3.gün tek embriyo transfer edildi biz çok ani karar verdik evet hep aklımızdaydı uygun zamanı bekliyorduk ama şartlar uygun olmamasına. Rağmen eşimin ısrarıyla başladık hurda diyerekten ama iyi ki başlamışız erteleyip araştırdıkça çok fazla soru soruyoruz içimizde kendimize sorun eşimin ileri hızı 0 morfolojisi 1 di bir dr ona ilaç bile vermedi 3 ay öncesinden başlanmalı dedi şimdi başlasak bile faydası olmazmış ama yine ben ona evicap verdim kendimde avokado ve evicap aldım
masallaahhh cok guzel gercekten,
Allahım saglıkla kucagına almayı yetıstırmeyı nasıp etsın canım,
iste nasıp nasıbı gelmıs demekkı hemen başlamıssınız.
nerde oldun tedavını ?
bende temmuz sonu bslaıycam ınsallaahh.
bızımde morf.4- ılerı hız 25 .

masallaahhh cok guzel gercekten,
Allahım saglıkla kucagına almayı yetıstırmeyı nasıp etsın canım,
iste nasıp nasıbı gelmıs demekkı hemen başlamıssınız.
nerde oldun tedavını ?
bende temmuz sonu bslaıycam ınsallaahh.
bızımde morf.4- ılerı hız 25 .
Stres olma değerleriniz bizimkiden çok çok iyi inşallah herşey gönlünüzce olur

cok guzel yazmıssınız,
bende 2sene 7aydır bu yolda caba gosterıyorum..
kesınlıkle surecı kımlerle paylasırsan soru soran, strese sokanda o derece fazla oluyorr.
Kessinlikle biz kimseye soylemedik aileler dahil, çok şükür bitti gitti 6 aylık bir oglusum var şimdi darisi sizlere olsun🤲

X