Tüp bebek Hastane önerileri tavsiyeleriniz önemli lütfen 2021

H M

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
29.335
85.413
Ya arkadaşlar memnun kaldığınız tüp bebek hastanesi önerilerinizi bekliyorum
5nci tedavim( 4 ü dondurulmuş transfer ) için önemli ona göre görüşme sağlayıp yol cizecegim
Çoğunluğun tecrübesi ile İstanbul da görüşme yapacağım hastaneleri not alacağım
Memorial? Acibadem? bahçeci? Veya başka hastaneler. Fikirlerinizi belirtesiniz memnun olurum işin içinden başka türlü çıkamıyorum. Teşekkür ederim şimdiden ♥️
Sorunlari çözmeye çalışan ezbere iş yapmayan hastaneleri göz önünde bulundurmak istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu söylediğin merkezlerden cok memnun kalan da var kalmayan da ama duyduğum kadarıyla laboratuvarlari baya iyiymis.. Bence birebir görüş cnm hepsiyle hangisi içine sinerse..

Bu söylediğin merkezlerden cok memnun kalan da var kalmayan da ama duyduğum kadarıyla laboratuvarlari baya iyiymis.. Bence birebir görüş cnm hepsiyle hangisi içine sinerse..
Ya öyle yapacagm ama yinede çoğunluk olarak karar vermek istiyorum. Aynen birinin iyi dediği ne diğeri kötü diyebiliyor bende analiz yapayım dedim ne biliyim deneme yanılma yapmak istemiyorum artık sanırım.

5nci tedavim( 4 ü dondurulmuş transfer ) için önemli ona göre görüşme sağlayıp yol cizecegim
Memorial? Acibadem? bahçeci? Veya başka hastaneler. Fikirlerinizi belirtesiniz memnun olurum işin içinden başka türlü çıkamıyorum. Teşekkür ederim şimdiden ♥️
Sorunlari çözmeye çalışan ezbere iş yapmayan hastaneleri göz önünde bulundurmak istiyorum
Benim Acıbadem'de ilk transferde ikiz tuttu. Transferimi Bülent Tıraş yapmıştı.
Merkezin olumlu yanları kişiye özel tedavi ve yardımcı teknikler kullanmaları. Olumsuz tarafı da çok kalabalık Bülent hocayı sadece transferde gördüm.

Benim Acıbadem'de ilk transferde ikiz tuttu. Transferimi Bülent Tıraş yapmıştı.
Merkezin olumlu yanları kişiye özel tedavi ve yardımcı teknikler kullanmaları. Olumsuz tarafı da çok kalabalık Bülent hocayı sadece transferde gördüm.
Seni olumsuz etkiledimi bu durum. İstanbul'un her hastanesi çok yoğun zaten ama blmiyorum

Canım ben adana kışla başkentte yaptırdım prof. Esra bulgan gerçekten hem pozitif hem çok iyi doktor ve sıra almak çok zor ben Instagram dan ulaştım sağolsun sekretere arttırdı. Tüp bebek yaptırdım şükürler olsun tuttu yarın hayırlısıyla inşAllah ilk ultrason için gidecez ve transferde iken yanımda başka biri vardı 2 defa başka hastanede tüp bebek uaptirdi tutmadı Esra hanıma gelmişti sonucu ne bilmiyorum ama mutlaka ona gel bütün tahlil yumurta toplama dondurma transfer hepsi herşey için de 16 bin TL tuttu birde bize rapor çıkmadı çıkmadığı halde böyle tuttu bence başka yere güvenme

• Beğen
Reactions: H M
masal3487 masal3487 istanbulda kavuştu mucizesine cnm istersen anlatabilirsin neler yaşadın, memnun muydun
Tabi yazarım.
Sisli memorial eksi yönleri:
-Her gittiğinizde farklı bir doktorun görmesi.(ama tek doktorla devam edeyim derseniz onu ayarlayabilirler)
-muayenelerin sadece öğleden önce yapılması (il disindaj geldiğim için benim için önemliydi bu)
- tek embriyo transferinde ısrarcı olmalari(başta şikayet ettim ama hamile kalınca iyiki tek konmuş dedim,çünkü tansiyon sorunum cikmisti )

Artı yanları
-Kisiye özel prosedürler uygulanıyor,hatta tedavi esnasında ilaç dozlarıniz bile değişebiliyor.
- çok titiz bir hastane,tedavi öncesi tüm testler isteniyir,hiç bir ayrinti gözden kaçırılmiyor.
-cok fazla doktor olduğu icin,hastanede saatlerce bekleniyorsunuz.
-labaratuvari gerçekten çok iyi,başka merkezde tek bir yumurtam dollenmisti ve ikinci güne ancak gitmişti fakat memorialde dört tane beşinci güne gitmişti.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar,umarım okuyanlar için bilgilendirici olur.

Canım ben adana kışla başkentte yaptırdım prof. Esra bulgan gerçekten hem pozitif hem çok iyi doktor ve sıra almak çok zor ben Instagram dan ulaştım sağolsun sekretere arttırdı. Tüp bebek yaptırdım şükürler olsun tuttu yarın hayırlısıyla inşAllah ilk ultrason için gidecez ve transferde iken yanımda başka biri vardı 2 defa başka hastanede tüp bebek uaptirdi tutmadı Esra hanıma gelmişti sonucu ne bilmiyorum ama mutlaka ona gel bütün tahlil yumurta toplama dondurma transfer hepsi herşey için de 16 bin TL tuttu birde bize rapor çıkmadı çıkmadığı halde böyle tuttu bence başka yere güvenme
Öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz sağ salim kucaginiza alın inşallah☺️ tüp bebek merkezi araştıran birine "mutlaka buraya gel " demek büyük risk.Siz memnun kaldınız ama yönlendirdiğiniz kişi memnun kalmayabilir.Siz artı eksi yönlerini yazın,karşıdaki araştırip karar verir zaten.

• Beğen
Reactions: H M
Öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz sağ salim kucaginiza alın inşallah☺️ tüp bebek merkezi araştıran birine "mutlaka buraya gel " demek büyük risk.Siz memnun kaldınız ama yönlendirdiğiniz kişi memnun kalmayabilir.Siz artı eksi yönlerini yazın,karşıdaki araştırip karar verir zaten.
Aaa çok doğru

Düzenle yi bulamadım

X