Tüp bebek için bilgi alabilir miyim

Mrhba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2019
241
84
Kızlar merhaba
İki hafta önce aşılama oldum ama maalesef tutmadı benim.amh düşük fsh yüksek özel hastanede yaptırmıştım devletten tüp bebek için rapor çıkartmak istiyoruz daha önce yapıp bilgisi olan var mı yardımcı olur musunuz acaba

Özel hastane demi istiyorsun devlette mi istiyorsun tüp bebeği?

Özel hastane ise Devlet hastanesine gidip dış heyet raporu çıkarttırman gerekli.

Srpgrsy Srpgrsy arkadaşımın bilgi hazinesi baya bi fazla yardımcı olur sana. Benim bildiğim Tüp bebek yapan devlet hastanesine gidip dış heyet raporu çıkarttırmak.

Sizin ilk deneme de tuttu mu tüp bebek
Bende de amh düşük ama tüp bebeğe sıra gelmesi zaten 3 yılı buldu. 3 yıl şartı genel olarak var ama bizde durum ne bilmiyordum açıkçası. Aşılamasız tüpe karar verildi bende. 🤗

Bende de amh düşük ama tüp bebeğe sıra gelmesi zaten 3 yılı buldu. 3 yıl şartı genel olarak var ama bizde durum ne bilmiyordum açıkçası. Aşılamasız tüpe karar verildi bende. 🤗
Kaçtı değerin senin normalde öyleymiş ama doktor bana deneyelim bir onunla başlayalım az önce şartlarına bakmıştım orada öyle yazıyor

Benim ilk 0.71 di ben 1 aya yakın kür flaan yedim incir badem sütü yaptim hep herhalde onun sayesinde bilmiyorum 1.09 çıktı
Aynı yerde mi ölçüldü? 1in üzerini düşük kabul etmezler ki rapor verirken. 🤔 yaş kaç?

X