Tüp bebek ilaç ihtiyaç

zyzy123

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
12
4
negatif sonuçlanan tedavi sonucu elimde kalan tüp bebek ilaçlarım var ihtiyacı olan bana acil ulaşsın istanbuldayım pazartesi gününe kadar elden teslim edebilirim.
Progestandex 25 mg 10 tane
Oksapar 4000 7 tane

Eklentiler

• Screenshot_20240212-235200_Chrome.jpg
    Screenshot_20240212-235200_Chrome.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 98
Ücret talep etmesi gayet normal açılmamış kutu diyor ve oda ücretli almış olabilir sizde biliyorsunuz ilaçların ne kadar pahalı olduğunu bende raporluydum ama 3-4 kutu ilacını direk ücretiyle aldım eczaneden limitleri dolmuş falan filan diye raporlar vermediler bulmuskende mecbur almak zorunda kalıyorsunuz çünkü ilaç yok piyasada

Ücret talep etmesi gayet normal açılmamış kutu diyor ve oda ücretli almış olabilir sizde biliyorsunuz ilaçların ne kadar pahalı olduğunu bende raporluydum ama 3-4 kutu ilacını direk ücretiyle aldım eczaneden limitleri dolmuş falan filan diye raporlar vermediler bulmuskende mecbur almak zorunda kalıyorsunuz çünkü ilaç yok piyasada
Ücret talep etmesi normal de burada değil.Sitede defalarca uyrı yapıldı ilaç satışı YASAK diye.Bakanlıktan uyarısı bile yapıldı.Sitenin kapanmasına sebep olabilecek bir kanun yaptırımı var.Başka yerde satıp ücret talep edebilir buna bişe diyemez kimse.

Soguk zincir ılacları farklı platformlar uzerınden almayın, elden teslim alırsınız bısey dıyemem ama nasıl guvenebılırsınız saklama kosullarına uyulduguna..

Buradaki ve başka konulardaki tavrını ben anlamis değilim yasak olduğunu zaten bilmiyordum ve ayrıca ilacı burada aradığınızda göre bu ilaçların fiyatlarinin ve piyasada bulmanın ne kadar zor oldugunu bildiginizi düşünüyorum bende dahil bu tedavileri olabilmek için insanlar krediler çekiyor ve aylarca çalışıyor gerginliginiz ilginç geldi bana

raporlu almış ve 1 kutu raporlu aldığı gonal f 900 e 4500 TL para istedi kendisi benden

X