Tüp bebek ilaç ihtiyaç

Ücret talep etmesi gayet normal açılmamış kutu diyor ve oda ücretli almış olabilir sizde biliyorsunuz ilaçların ne kadar pahalı olduğunu bende raporluydum ama 3-4 kutu ilacını direk ücretiyle aldım eczaneden limitleri dolmuş falan filan diye raporlar vermediler bulmuskende mecbur almak zorunda kalıyorsunuz çünkü ilaç yok piyasada

Ücret talep etmesi gayet normal açılmamış kutu diyor ve oda ücretli almış olabilir sizde biliyorsunuz ilaçların ne kadar pahalı olduğunu bende raporluydum ama 3-4 kutu ilacını direk ücretiyle aldım eczaneden limitleri dolmuş falan filan diye raporlar vermediler bulmuskende mecbur almak zorunda kalıyorsunuz çünkü ilaç yok piyasada
Ücret talep ediyorsa burda talep etmeyecek burda yasak zaten ilaç satmak tamamen yasak burasi yeri değil ticaret yapamaz. Duyar kasmaniza anlam veremedim. Devletten aldığın ücretsiz ilaç satamassin kardeşim yasalarla belirli.

Başka kişilere de faklı tepkiler vermişsiniz ve başka kişilerden de başka ilaçlar istemissiniz tedavinizde hangi ilacı kullanacağınız bellidir herhalde
Ben ihtiyacım olmayan hiçbir ilaci istemedim sizide şu konuda bilgilendiririm kendimde elimde kalan ilaçları ihtiyacı olan kişilere verdim. Ücretsiz bir şekilde tekrar belirtiyorum. İlaç satisi yasak. Bu konuda yardımlaşma amaçlı açılmıştır. Ticaret için değil!!!!

Buradaki ve başka konulardaki tavrını ben anlamis değilim yasak olduğunu zaten bilmiyordum ve ayrıca ilacı burada aradığınızda göre bu ilaçların fiyatlarinin ve piyasada bulmanın ne kadar zor oldugunu bildiginizi düşünüyorum bende dahil bu tedavileri olabilmek için insanlar krediler çekiyor ve aylarca çalışıyor gerginliginiz ilginç geldi bana
Siz anlamamak için elinizden geleni yapıyorsunuz sanırım evet benimde ihtiyacım oldu ilaci burda aradım yarın öbür gün tedavim bitip ilaci birisine vermem gerektiğinde burdan ücretsiz verecegim. Ticari alan değil burası ayrıca sen raporlu aldığın ilaci satamassin.ilac satisi yasak bunda anlaşılmayacak nevar ????

Başka kişilere de faklı tepkiler vermişsiniz ve başka kişilerden de başka ilaçlar istemissiniz tedavinizde hangi ilacı kullanacağınız bellidir herhalde
Heralde tepki vericem verdiğim tepki ilaç satışının yasak olduğu olağan birseyi soluyorum bu tepkiyi bitek ben değil size birden çok kişi vermiş. Tedavin için ilaç gerekiyorsa elindeki ilaci satılığa çıkarmışsın. Burda ilaca ihtiyacı kalmayan kişiler ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmak adına paylaşım yapıyor. Beni takip edeceğine sende kuralları araştır.

Heralde tepki vericem verdiğim tepki ilaç satışının yasak olduğu olağan birseyi soluyorum bu tepkiyi bitek ben değil size birden çok kişi vermiş. Tedavin için ilaç gerekiyorsa elindeki ilaci satılığa çıkarmışsın. Burda ilaca ihtiyacı kalmayan kişiler ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmak adına paylaşım yapıyor. Beni takip edeceğine sende kuralları araştır.
Size yasak olduğunu bilmediğini soyledim ayrıca raporum bitti dedim raporlu aldım demedim bilmedigin konuda yorum yapıyorsun bana araştır diyeceğine sen de arastirsaydin da baskasina da kendin kaça veriyorsun diye sormusssun demekki sende bilmiyordun

Vermeyeceğim zaten artık sakinlese bilirsiniz sanirim

Size yasak olduğunu bilmediğini soyledim ayrıca raporum bitti dedim raporlu aldım demedim bilmedigin konuda yorum yapıyorsun bana araştır diyeceğine sen de arastirsaydin da baskasina da kendin kaça veriyorsun diye sormusssun demekki sende bilmiyordun
Evet sordum bende o zaman bilmiyordum öğrendikten sonra bilmeyenleri bilgilendirdim

X