Tüp bebek İzmir Tavmergen

Ben hemen hemen 4 yil önce tedavi gordum aman aman kapisindan gecerken bile tüylerim ürperiyor. Pozitifi de görmedim zaten bu formda da arastirirsaniz cogu kisi sikayetci

ben yaptırdım, önce oradan bi doktorla görüştüm, Tire de oturuyorum git gel çok yorucu olacağı için sonra Dr Hayri Aksüt ile devam ettim. Zaten Tavmergende yaptı tüp bebeği. Allah razı olsun ondan, çok iyi bi doktor. ilk seferde tuttu. çocuğum şu an 10 aylık.

ben yaptırdım, önce oradan bi doktorla görüştüm, Tire de oturuyorum git gel çok yorucu olacağı için sonra Dr Hayri Aksüt ile devam ettim. Zaten Tavmergende yaptı tüp bebeği. Allah razı olsun ondan, çok iyi bi doktor. ilk seferde tuttu. çocuğum şu an 10 aylık.
Çok sevindim Allah sağlıklı uzun ömür versin

A asumanpayidar hesabınız ile Ocak ayında pozitif sonuç alırken ne ara bebeği doğurdunuz da 10 aylık ettiniz.

Allah sizin gibi sahtekarların eline kimseyi düşürmesin....

X