Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi İstanbul Tüp Bebek Merkezleri

Arkadaşlar bu anket başarı anketi değil, hamile kalanların tercih ettiği tüp bebek merkezlerinin listesi olmuş. Başarının yüzdesel ölçülebilmesi için olumlu sonuç sayısı / toplam deneme (olumlu + olumsuz) sayılarının girilmesi doğru sonuç verecektir. Ankette yazılan yüzdesel değerlerle, hem tüp bebek düşünen arkadaşları yanlış yönlendirip, umutsuzluğa düşürebiliriz hem de başarılı tüp bebek merkezlerini karalamış oluruz. Bir mühendis ve tüp bebek deneyen biri olarak naçizane tavsiyemdir...

Konunun ilk mesajını kopyalıyorum.Kırmızı ile yazılmış madde anketin amacını özetliyor.Gelen talepler üzerine böyle bir anket oluşturuldu amaç sadece üyelerimizin fikir edinebilmesi.

Merhaba,
Sizlerden gelen talep doğrultusunda böyle bir anket açmamız istendi
- Ankete oy verirken seçeceğiniz merkez aracılığı ile anne olmuş şartı aranmaktadır.
- Cevap seçenekleri içinde olmayan merkezleri lütfen bize bildirin ki ekleyelim.
- Diğer iller için lütfen benimle iletişime geçiniz

Ben annadim nasil bir anket olduğunu! Ben sonuç gösterene bastım ordan öğrendim! Yüksek rakamları

Konunun ilk mesajını kopyalıyorum.Kırmızı ile yazılmış madde anketin amacını özetliyor.Gelen talepler üzerine böyle bir anket oluşturuldu amaç sadece üyelerimizin fikir edinebilmesi.

Merhaba,
Yeni siteye geçiş ile birlikte ankette köklü değişlklikler yapmak mümkün. Örneğin yanlışlıkla oy verenler oyunu dğeiştirebilecek.

Merhabalar çok güzel bir anket) ) Teşekkür ederim) ve sonuç değerleri beni mutlu etti)) en yüksek rakam Memorial) ) bende oraya gitmeyi düşünüyorum) 3 defa medikanada beylikdüzü yaptim ve beni maf ettiler! Rezil hastahane (
Evet, medicana beylikdüzü berbat canım. Bende 2 aşılamamı orda yaptırdım. İlk aşılamam tam 45 dk sürdü. Nedeninin rahim ağzında eğim olduğu söylendi. 2.aşılamamı narkoz altında yapabileceklerini söylediler. Tamam dedik, tabi bu arada 500 tl narkoz ücreti verdik. 3. Aşılamam ve bu ayki tüp bebek denememi Liv Hospital'da yaptırdım. Tabi orada ortaya çıktı bir eğim falan olmadığı.....

Arkadaşlar medipol mega hastanesine gidenler bana bilgi verebilirmi? Tedavimi Orda devam etsem.diyorum.. Rapor Çıkartıyorlarmı? Malum.İğneler Çok pahalı.. Ücret nedir? 2 Senedir Boş Para harcamaktan hal kalmadı.. Psikolojik de Etkileniyorum.. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar 5. denemem içindeyim ve dört merkez değiştirdim, Naçizane bir fikir paylaşmak isterim, negatif sonuçlarıda gözlemleyebileceğimiz bir anket olsa, burda çok başarılı gözüken yerlerde negatif sonucum var ve bununda değerlendirilmesini isterim....

Arkadaşlar medipol mega hastanesine gidenler bana bilgi verebilirmi? Tedavimi Orda devam etsem.diyorum.. Rapor Çıkartıyorlarmı? Malum.İğneler Çok pahalı.. Ücret nedir? 2 Senedir Boş Para harcamaktan hal kalmadı.. Psikolojik de Etkileniyorum.. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

medipol üniversite hastanesinde (bağcılar) Doçent Dr. Banu Kumbak AYGÜN'e gittim. doktorum ve personelinin maşallahı var her konuda yardımcılar... eğer rapor şartlarını taşıyorsan rapor çıkartıyorlar.. ben taşımadığım için özel olarak yaptırdım. Allah'ım her isteyene evlat nasip etsin inş. Umarım başarılı olur, sen de özlemle beklediğin çocuğuna kavuşursun inş.

Herkese selamlar,
siteye yeni üye oldum. Aylardır takip ediyorum. Çok güzel paylaşımlar oluyor. Üç ay ilaç tedavisi ve çatlatma iğnesi kullandım sonuc alamadık. Sonrasında iki defa bahçelievler medicana hastanesinde aşılama yapıldı ve yine olumlu sonuc alınamadı. Bizim sorunumuz eşimin sperm hızının yavaş olması. Allah kısmet ederse bu ay ilk tüp bebek denemesi yapılacak fakat hastane hakkında emin olamıyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız cok sevinirim. Medicana Bahçelievler hastanesinde tüp bebek tedavisi yaptırıp olumlu sonuclar alan arkadaşlar var mıdır acaba?
Şimdiden teşekkür ederim

Acibadem maslak bulent tras ve ekibi hakkinda ne dusunuyosunuz cok paylasim olmamasi sasirtti ben karar verme asamasindayim simdide bahceci aklimi celdi ne kadar cok yorum var ora hakkinda

Bahceciyi aradim dr gurkan bey size donup bilgilendirme yapacak dediler ne arayan ne soran bumudur ilgi alaka.

medipol üniversite hastanesinde (bağcılar) Doçent Dr. Banu Kumbak AYGÜN'e gittim. doktorum ve personelinin maşallahı var her konuda yardımcılar... eğer rapor şartlarını taşıyorsan rapor çıkartıyorlar.. ben taşımadığım için özel olarak yaptırdım. Allah'ım her isteyene evlat nasip etsin inş. Umarım başarılı olur, sen de özlemle beklediğin çocuğuna kavuşursun inş.
Allah sağlıkla kucağına lamayı nasip etsin canım. medipol hastanesinde ne kadara yaptırdın? basarı oranları nedir?

Arkadaşlar ankara güven hastanesinde tüp bebek denemesi olanlar var mı. Varsa deneyimlerini yazabilirler mi

Allah sağlıkla kucağına lamayı nasip etsin canım. medipol hastanesinde ne kadara yaptırdın? basarı oranları nedir?
aminnn inş... size de nasip etsin o güzel duyguları inş.. özel yaptırdığınızda 3500TL hastane alıyor. ilaçlarda 1500TL civarı tutuyor... bizde ciddi bir sperm problemi vardı, ona rağmen ilk denemede hamile kaldım.

aminnn inş... size de nasip etsin o güzel duyguları inş.. özel yaptırdığınızda 3500TL hastane alıyor. ilaçlarda 1500TL civarı tutuyor... bizde ciddi bir sperm problemi vardı, ona rağmen ilk denemede hamile kaldım.
Oy maşallah size. Doktorun kimdi banu hanım varmıs galiba orada o muydu?

Canım banu hanım diye yazmışsın kusura bakmayasın tekrar sormus oldum, sağlıcakla kal inşallah

Hastane ve departman temiz dimi?

ben gidiyorumm euroferte le doktorum alev hanım kendıınden cok memnununm personeller cok ılgılı ve guler yuzlu 2 denemem oldu 1 incı tuttu düstu 2 ince tutmadı 3 uncuyu de yaptık 9 ocakta sonuc bellı olacakca
Cnm suan durumun nasıl? Ve 3 kere tedavıde kac para ödedın? Ben tedavı olursam sgorta karsılamıyor onun ıcın sordum

X