Tüp bebek merkezinde akıl almaz çağ dışı olay!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
savundugum fikri yazmanin mutsuzlukla alakasi nedir siz farkli gorusu savunuyorsunuz diye ben size mutsuzsunuz nefret dolusunuz demiyorumki siz bana diyorsunuz 😂😂 kendi mutsuzlugunuzu tatmin etme yolu mu bu.
Kim kimlere saldırıp alakasız yerden coşmuş, bi dönüp okuyun isterseniz, yorumlarınızın içinden üstümüze fırlayacaksınız nerdeyse :KK53:

Son düzenleme:
Yil olmuş 2023 Turkiyede konustugumuz konulara bak hala ya 😒 şu muhafazakar kesimin hassasiyetleride bitmedi gitti. Muge anlida goruyoz zaten adet kelimesinden hassaslasan kitlenin yedigi naneleri.

hiç muhafazakar değilim.
zaten az çok yorumlarından bellidir.
ne alaka tanımadığım erkeklerin yanında reglimden bahsedeyim.
herşeyi uluorta açık açık konuşunca modern mi olunuyor?

İnsanların neyden rahatsız olup neyden olmaması gerektiğine bile karar vermeye çalışıp, had namına bi gram bi şey bilmeyip bi de kişisel hak ve özgürlüklerden dem vururlar. İnsanlara tahammülü olmayıp kendine saygı bekleyen, bi de ağzından köpük saça saça yargılayan, yaftalayan tipler, bıraksan ekrandan çıkacak:KK53: Her kelimeleri her cümleleri gizli bi nefreti açığa vuruyor.
Muhafazakârlar, bilmem kimler deyip olayı Müge Anlı'daki düşük olaylara bağlayıp sonra da "ben ayrım yapmam ki, ben bi şey demedim ki" ayağı çekmek çok aciz duruyor, tutarlılık da sıfır.

Ayrıca, nerde bu konu sahibi, önce muhafazakârlar yüzünden oldu diye millete iftirayı attı, sonra ağzının payını alınca sekretere yıktı mevzuyu, şimdi de arazi

Arkadaş ne alaka ya:KK53: Siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz bence, bi de kendi fikrinizi ne olursa olsun dayatma kafasında olduğunuz için duymuyorsunuz bile. Utanmayacaksın, utanamazsın, hassas olamazsın diye kavga ediyorsunuz resmen. Önce sapla samanı ayırın. Regl konusunun ortalıkta konuşulmasından rahatsız olan insanların başka konularda hassas olmadığını nerden çıkarıyorsunuz mesela? Aynı anda birden fazla hassasiyetimiz olamıyor mu? Regl konusunu da ortalıkta konuşmam, ülke rezil duruma döndürülmeye çalışılırken olanlara da tepkimi koyarım, Müge Anlı'da geçen olaylardaki saçmalıkları ve ahlak bekçisi tipleri de eleştiririm. "Reglden utanacağınıza bundan utanın" kafası nasıl bi kafa, nerden biliyorsunuz yani insanların neye ne tepki verdiğini?
Ne yazdığınıza bakın önce, çirkin çirkin konuşup sonra da "aa ne dedim ki ben, niye üstünüze alındınız ehe ehe" demek zekice değil zavallıca görünüyor.
Duyar kasmak için mevzuyu saptırmanın da bu kadarı, pes gerçekten.
her yorumuma cevap yaziyorsunuz ok siz dediniz diye savundugum fikri birakmaz zorundamiyim? Hayir. O zaman uzatmanin anlami varmi ? Yok. Sana gore hassas bana gore sacma nokta. Muge anlininda savunulucak bir tarafi yok tam bir rezillik program bunuda tartisicak degilim. Cirkin yada olmayan birseyi konusmadim gayette ic anadolunun kendini muhafazakar olarak tanimlayan tiplerinin aslinda anlatildigi gibi muhafazakar olmadiginin ispati programdir muge anli. Butun ulkedeki ikiyuzlulugun ozetidir. Kapali bir bayanmisiniz toplumda otekilestirmemi yasiyorsunuz bu kadar bana sardiniz anlamadim ama yasadiklarinizin inanki benimle alakasi yok.

Kim kimlere saldırıp alakasız yerden coşmuş, bi dönüp okuyun isterseniz, yorumlarınızın içinden üstümüze fırlayacaksınız nerdeyse :KK53:
sadece surekli siz yazip duruyorsunuz hanimefendi kimsenin ustune saldirdigim yok olmayan seyleride olmus gibi yaziyorsunuz kimseye nefretim yok hakaretim yok bana gore bu diyorum benim fikrim. Tek takildiginiz muge anlidaki muhafazakar kesim yani oda gercekten yalan mi yazdim acin bakin palu ailesine dindar muhafazakar kesim diye anlandirir kendini ama olaylar ortada. Olani yaziyorum ulkede boyle bir kesim var yani ben yazmayinca bu kesim yok mu oluyor anlamadim ki

Muhafazakar kesim inançlı olan ya da başörtülü olan kesim değil mi. Size Bi kaç örnek vereyim. Ben ve eşim muhafazakar diyebileceğiniz kesimdeniz ben kapalıyım hatta. Arkadaşım ve eşi ise değil bu bakış açısıyla. Ama arkadaşımın eşi tüp bebek için eşinin erkek doktora gitmesine izin vermedi. Bense normal doğumumu erkek doktorda yaptım cinsiyeti önemli değildi. Ve arkadaşımla konuşmalarımızda ben ondan kendimi daha açık görüşlü hissediyorum. Aynı şekilde benim babam muhafazakar Bi insan. Ben annemi hiç kıskandığını kısıtladığını görmedim. Ama ablamın kpi kendisi alevi (bunu şunun için belirtiyorum bu mantıkla muhafazakar değil) karısını onun kadar kısıtlayan kıskanan birini görmedim. Tam tersi örnekler de vardır tabi ama muhafazakar kesim bu regl muhabbetinden rahatsız olur diğer kesim olmaz gibi bir şey yok. Belli yargılarla büyütülüyoruz isterse inançsız olsun Bi kişi böyle konuları mahrem görebilir kimsenin duymamasını isteyebilir. Bu da bi özgürlüktür. Erkek doktora gitmekle tanımadığın insanların yanında regl cinsellik gibi özel konuları konuşmak istememek bundan utanmak ayıp görmek farklı şeyler. Müge anlı'daki olaylar ise ayrı bi yazı başlığı.

Bir de konu sahibi sonradan çevir kazı yanmasın yaptı. Meğerse bizim muhafazakar ablalar aslında rahatsız olmamış aslında konu sahibine destek olmuş suçlu sekreter hanımmış biz yanlış anlamışız. Gelsin de savunsun şimdi orada kendine destek olan kadınları. Tabi çamur atmaya benzemiyor.

örneğini pekiştireyim.
ben açık bir kadınım. şortta mini elbise askılı vs de giyerim.
erkek jinekoloğa muayne olmam için o an ölüyor falan olmam lazım herhalde🤦‍♀️
çatal olayı kadın doktorda bile bana zulumken asla tercih etmem erkek doktoru.

Aslinda konunun ozeti demek istedigim adet konusulmasi ayip saklanmasi konusulmamasi gereken bir konu degil bayanin konusundan bagimsiz benim savundugum sey bu.
Size göre olmayabilir. Başkasına göre olabilir. Karar mercii kim? Niye sizin dediğiniz doğru? Bilim mi bu tek gerçek olsun?
Ben kapali bir insan degilim acik bir insanda degilim ama muhafazakar insanlarin hassasiyetleri daha fazla oldugu icin ona uygun yere giderim hani devlet hastanesi devlet kurumu ben hassasim sen degilsin olayinin yapilabilecegi yer oldugunu dusunmuyorum.
Buna da siz karar veremezsiniz. İsteyen istediği hastaneyi tercih eder. Hassasiyetlerine uymuyorsa kişisel olarak gitmeme kararı alabilir. Tıpkı konu sahibinin sırada eşiyle bekleme hassasiyetine devlet hastanesi uymuyorsa özeli tercih edebileceği gibi.
Dis gorunus olarak acik insanlarin muhafazakar oldugunu gormedim hic siz kapali birisi olarak erkek doktora gitmissiniz normal doguma ama benim cevremde kapali insanlar erkek doktora mahrem yerlerini gunah diye gostermiyorlar bayan doktora gidiyorlar.
Sizin görmemiş olmanız olmadıkları anlamına gelmiyor. Ben çevremden iki örnek verdim. Verdiğim örnekler dış görünüş olarak sizin zihninizde muhafazakar değiller. İki örnekteki kadın da denizde bikinisini giyen iki erkek de alkol alan kişiler. Ama eşlerinin ikisi de erkek doktora gitmesine kesinlikle izin vermez. Ben ve ablam kapalıyız. Ablam tüp bebek ve doğumunu ben ise doğumumu erkek doktorda yaptım. Bunun gibi bir sürü örnek verebilirim. Mahrem diye gitmek istemeyen de olabilir ona da saygı duyuyorum siz de duymalısınız. İnsanlar doktorlarını farklı farklı sebeplerle seçme hakkına sahip.
. Mesela cocuk tacizi cok fazla ulkede ama goruyorumki hala sokakta yabanci birisi gelip bir baskasinin cocugunu sevebiliyor izinsiz. Buna hassaslasin mesela yada kadin cinayetlerine hassaslasalim yada ulkedeki zibilyon tane sacma olaya.
Bu konuları en az sizin kadar biz de konuşuyoruz. Elmayla armutu karıştırmayın. Böyle konularda hep Bi kadın cinayetleri çocuk istismarları konuşulsun bunlar niye konuşuluyor yazılıyor. Konuşmadığımızı kim söyledi? Neden biz bunlara lanet etmiyormuş gibi Bi algı yaratılmaya çalışıyor? Bi tek siz mi hassassınız?
Ben kendi fikrimi belirttim muge anli olayida genel profil bu degilmi zaten genel olarak tabulari olanlar ama kendi icinde tabulari yikanlar 😒 ulkede bir muge anli gercegi var maalesef ve buda ulkemizin muhafqzakar ic anadolu kesiminin aslinda anlatildigi gibi cokta muhafazakar olmamasidir. Muge anli diye birsey yokta ben uydurmusum gibi bazi uyeler nefret kusmusta ordaki insanlar gercek yani ve genele vurdugumuzda %90 i muhafazakar kesim diye adlandiriyor kendini bunu ben uydurmuyorum ki neden ben yazinca aliniyorlar.
Müge anlı konularına şöyle bakıyorum. Eskiden şey vardı hırsızlık yapmak için çaldığı şeyi gizlemek için Çarşaf giyen kadınlar. Hala vardır kesin. Nasıl onlar O çarşafı Müslüman oldukları için gitmiyorsa müge anlı da kırk koca değişip kayın pederi ile kaçan kadınlar da Müslüman inançlı falan değil. Başörtü onlarda Bi kılıf. Öyle gözükme çabası. Ayıplarını örtmek için kullandıkları Bi bez. Nasıl o çarşaflı hırsızlardan ben sorumlu değilsem müge anlı'daki kapalı ama her haltı yiyen insanlardan da ben sorumlu değilim. Hiç bi inançlı insan da sorumlu değil.

Yoruldum. 🙄🙄🙄

hasta mahremiyeti ile bayanin anlattigi sey farkli konular tekrar tekrar yaziyorum adet olmak ayip birsey konusulmamasi gereken birsey degil orasi kadin dogum degil tup bebek merkezi kadin erkek tedavi olunan yer konuyu tam okumadiniz aman gerci okumaya gerek yok hemen kosa kosa yorum yapin yeterki degil mi 😒 kadin dogumdan bahsedilmiyor kadin dogum devlette soyle boyle yazmissiniz eskiden kadin doguma gitmistim devlette kucuktum ortaokul yada lise babamda yanimdaydi beni goturmustu doktora beraber girdik. Tabi bu olay eski o zamanlar tr medeni bir ulkeyken. Derdim ortadoguyu saydirmak degil ortadogu zaten dusunce yapisi yonuyle tambir çopluk gelen insanlarida goruyoruz suriyelisi afganlisi olarak. Siz cok begeniyorsaniz ki size dert olmus madem saydirmam buyrun ortadoguya siz gidin hani cok meraklisiniz ya tr yi araplastirmaya gerek yok ugrasmayin😂 ben zaten istedigim zaman avrupaya gidebiliyorum beni dusunmussunuz cok sagolun cifte vatandasim ulkede bir kesim digerini kovmaya cok meraklida ben Turkum hanimefendi burasi da Turkiye gitmesi gerekenler araplar ve arapseviciler
Hanfendi madem ki tartışmaya girip yaftalıyorsunuz asıl siz düzgünce okuyun. Benim konu sahibine haksızsın diye yazdığım bir şey var mı? Ben konu sahibine hiç yorum yazmadım. Bir üye şöyle berbat milletiz böyle iğrenciz yazınca dayanamadım ona cevap verdim. Okumayıp koşa koşa yorum yazan sizsiniz. Ortaokul veya lise yani daha 18 yaşında değilsiniz. Tabi ki refakatçinizle alınacaksınız. Takmışsınız bir araplaştırma. Sanki zamanında millet ortalarda adet sperm vajina diye dolaşıp herkes çok medeni(!) şekilde açık açık konuşuyordu bu konuları da sonra sizi zorla susturmuşlar, zorla araplaştırmışlar(!) Hanfendi kabul edin ve ya etmeyin toplum olarak böyle hassasiyetleri olan bir toplumuz. Çıldırsanız da yazacağım çoğunluk böyle düşünüyor ve demokrasi de çoğunluk ne derse o olur. Bir daha da beni alıntılamayın. Zira sizinle anlaşabilmemiz mümkün değil belli oldu.

sadece surekli siz yazip duruyorsunuz hanimefendi kimsenin ustune saldirdigim yok olmayan seyleride olmus gibi yaziyorsunuz kimseye nefretim yok hakaretim yok bana gore bu diyorum benim fikrim. Tek takildiginiz muge anlidaki muhafazakar kesim yani oda gercekten yalan mi yazdim acin bakin palu ailesine dindar muhafazakar kesim diye anlandirir kendini ama olaylar ortada. Olani yaziyorum ulkede boyle bir kesim var yani ben yazmayinca bu kesim yok mu oluyor anlamadim ki
Müge Anlı olayları zaten facia, biz savunmuşuz gibi durmadan neyi açıklıyor, rezilliği kime ispat etmeye çalışıyorsunuz, onu anlamadık :KK53: Salın Müge Anlı'yı da.

örneğini pekiştireyim.
ben açık bir kadınım. şortta mini elbise askılı vs de giyerim.
erkek jinekoloğa muayne olmam için o an ölüyor falan olmam lazım herhalde🤦‍♀️
çatal olayı kadın doktorda bile bana zulumken asla tercih etmem

Size göre olmayabilir. Başkasına göre olabilir. Karar mercii kim? Niye sizin dediğiniz doğru? Bilim mi bu tek gerçek olsun?

Buna da siz karar veremezsiniz. İsteyen istediği hastaneyi tercih eder. Hassasiyetlerine uymuyorsa kişisel olarak gitmeme kararı alabilir. Tıpkı konu sahibinin sırada eşiyle bekleme hassasiyetine devlet hastanesi uymuyorsa özeli tercih edebileceği gibi.

Sizin görmemiş olmanız olmadıkları anlamına gelmiyor. Ben çevremden iki örnek verdim. Verdiğim örnekler dış görünüş olarak sizin zihninizde muhafazakar değiller. İki örnekteki kadın da denizde bikinisini giyen iki erkek de alkol alan kişiler. Ama eşlerinin ikisi de erkek doktora gitmesine kesinlikle izin vermez. Ben ve ablam kapalıyız. Ablam tüp bebek ve doğumunu ben ise doğumumu erkek doktorda yaptım. Bunun gibi bir sürü örnek verebilirim. Mahrem diye gitmek istemeyen de olabilir ona da saygı duyuyorum siz de duymalısınız. İnsanlar doktorlarını farklı farklı sebeplerle seçme hakkına sahip.

Bu konuları en az sizin kadar biz de konuşuyoruz. Elmayla armutu karıştırmayın. Böyle konularda hep Bi kadın cinayetleri çocuk istismarları konuşulsun bunlar niye konuşuluyor yazılıyor. Konuşmadığımızı kim söyledi? Neden biz bunlara lanet etmiyormuş gibi Bi algı yaratılmaya çalışıyor? Bi tek siz mi hassassınız?

Müge anlı konularına şöyle bakıyorum. Eskiden şey vardı hırsızlık yapmak için çaldığı şeyi gizlemek için Çarşaf giyen kadınlar. Hala vardır kesin. Nasıl onlar O çarşafı Müslüman oldukları için gitmiyorsa müge anlı da kırk koca değişip kayın pederi ile kaçan kadınlar da Müslüman inançlı falan değil. Başörtü onlarda Bi kılıf. Öyle gözükme çabası. Ayıplarını örtmek için kullandıkları Bi bez. Nasıl o çarşaflı hırsızlardan ben sorumlu değilsem müge anlı'daki kapalı ama her haltı yiyen insanlardan da ben sorumlu değilim. Hiç bi inançlı insan da sorumlu değil.

Yoruldum. 🙄🙄🙄
Butun yazdiklariniza istinaden tekrar yaziyorum benim dusuncem bu ben bunu savunuyorum kimseye birsey dayattigim yok zaten buraya yorum yazarak ne dayatabilirim kendi fikrimi yaziyorum. Muge anlida sonucta prime time ulusal kanalda yayinlanan bir program ve ordaki insanlarda bizim toplumumuzda yasayan insanlar. Toplumda boyle bir kesimin de var oldugunu yazdim. Ben kendimi sorumlu hissetmiyorum bu kesimden zaten siz niye hissediyorsunuz.

Gerçekten muhafazakar(!) kesime sallayıp kendini ise açık görüşlü(!) addeden insanların şu durumu hala anlamak istememesine şaşa şaşa okuyorum. Gelişmişlik bu kelimeleri kafaya takmamak değildir insanların kendini rahat, güvende hissettikleri haklara saygılı sistemler kurabilmektir. Üniversitede ders veriyorum cinsel gelişim de anlatıyorum aile sağlığı dersinde korunma yöntemleri de. Ama bir hastanede bana renk günümün ulu orta sorulmasını istemem. Hatta onu geçiyorum “en son ne zaman idrara çıktınız, günde kaç kez tuvalete çıkıyorsunuz “ gibi yine hiç de ayıp olmayan hatta kadın erkek tüm İnsanlara özgü bu durumu başka hastaların duymasını istemem. Muhafazakarlıkla bir ilgisi yok Müge anlıyla da hiç ilgisi yok 😅

her yorumuma cevap yaziyorsunuz ok siz dediniz diye savundugum fikri birakmaz zorundamiyim? Hayir. O zaman uzatmanin anlami varmi ? Yok. Sana gore hassas bana gore sacma nokta. Muge anlininda savunulucak bir tarafi yok tam bir rezillik program bunuda tartisicak degilim. Cirkin yada olmayan birseyi konusmadim gayette ic anadolunun kendini muhafazakar olarak tanimlayan tiplerinin aslinda anlatildigi gibi muhafazakar olmadiginin ispati programdir muge anli. Butun ulkedeki ikiyuzlulugun ozetidir. Kapali bir bayanmisiniz toplumda otekilestirmemi yasiyorsunuz bu kadar bana sardiniz anlamadim ama yasadiklarinizin inanki benimle alakasi yok.
Öyle düşünemezsin, nasil oyle düşünürsün, utanmayacaksın bana ne, bunu mahrem gormeyeceksin diye çemkir, sataş millete, yaftala etiketle, sonra da tepki alınca "aa niye gocundunuz, aa ne dedim ki, bu benim düşüncem, bana göre böyle, saygı duyun" diye çevir. Bırakın Allah aşkına ya, toplumdaki ikiyüzlülük ve aymazlığın açık örneğisiniz.

Gerçekten muhafazakar(!) kesime sallayıp kendini ise açık görüşlü(!) addeden insanların şu durumu hala anlamak istememesine şaşa şaşa okuyorum. Gelişmişlik bu kelimeleri kafaya takmamak değildir insanların kendini rahat, güvende hissettikleri haklara saygılı sistemler kurabilmektir. Üniversitede ders veriyorum cinsel gelişim de anlatıyorum aile sağlığı dersinde korunma yöntemleri de. Ama bir hastanede bana renk günümün ulu orta sorulmasını istemem. Hatta onu geçiyorum “en son ne zaman idrara çıktınız, günde kaç kez tuvalete çıkıyorsunuz “ gibi yine hiç de ayıp olmayan hatta kadın erkek tüm İnsanlara özgü bu durumu başka hastaların duymasını istemem. Muhafazakarlıkla bir ilgisi yok Müge anlıyla da hiç ilgisi yok 😅
Nerden saldiracagini sasirdi, bi muhafazakarlara hakaret etti (sonra yapmadigini iddia etti, sanki mesajlar durmuyor :KK53:) bi -ne alakasi varsa- Müge Anlı'ya bağladı, sanki biz onaylıyoruz gibi aksini ispat için debelendi, ağzının payını herkesten bi güzel alınca da çevir kazı yanmasin, kendisine saygi bekler oldu, tam bi zübüklük.
Böyle insan tipi öyle tehlikeli ki, Allah denk getirmesin gerçekten.

Hala öyle, Dr benim sonucumu kadın hemşirenin yanıda söylüyor, muayene ederken hemşirede beni izliyor. Odada 3 kişi oluyoruz nerede hasta-doktor mahremiyeti? Ama eşim DÖNGÜ kelimesinden mazallah tahrik olur diye sırada bile bekleyemiyor :KK43:
Ya bu ne biçim uslüp. Kimsenim eşinizin Döngü kelimesinden tahrik olcağını filan düşünmüyor. Bende bir erkeğin benim reglim hakkında konuşulurken bunu duymasını istemm. Bu benim mahremim bir kadın olsa o kadar sıkıntı olmaz. ama bir erkek ASLA. Yani nedir bu gereksiz konuyu uzatma. Altı üstü sizi uyarmışlar. Sanki kocanıza sapık damgası vurmuş gibi davranıyorsunuz garip

Öyle düşünemezsin, nasil oyle düşünürsün, utanmayacaksın bana ne, bunu mahrem gormeyeceksin diye çemkir, sataş millete, yaftala etiketle, sonra da tepki alınca "aa niye gocundunuz, aa ne dedim ki, bu benim düşüncem, bana göre böyle, saygı duyun" diye çevir. Bırakın Allah aşkına ya, toplumdaki ikiyüzlülük ve aymazlığın açık örneğisiniz.
Toplumdaki cahillik ve geri kalmisligin ornegide sizsizniz ben kimseye cemkirme satasma diye bir yorum yazmiyorum. Yorumlarda hakaretvari yazan sizsiniz. Kimden nasil bir hakaret yada asagilama gordunuz bilmiyorum bu kadar nefretle hala bana yazdiginiza gore asil tepkinizi oraya verin. Kendi fikrimin ayip olmadigini yazdim ama surekli yapacaksin edeceksin yaziyormusum gibi bana yapmadigim seyleri iftirasini atiyorsunuz. Kimseden tepki aldigimi dusunmuyorum ki sizin gibi terbiyesiz ve hakaret ederek kimseye cevap vermedim. Bana nefret kusuyorsun diyen kisiye bakin bide bayil istersen feriha 😒

Toplumdaki cahillik ve geri kalmisligin ornegide sizsizniz ben kimseye cemkirme satasma diye bir yorum yazmiyorum. Yorumlarda hakaretvari yazan sizsiniz. Kimden nasil bir hakaret yada asagilama gordunuz bilmiyorum bu kadar nefretle hala bana yazdiginiza gore asil tepkinizi oraya verin. Kendi fikrimin ayip olmadigini yazdim ama surekli yapacaksin edeceksin yaziyormusum gibi bana yapmadigim seyleri iftirasini atiyorsunuz. Kimseden tepki aldigimi dusunmuyorum ki sizin gibi terbiyesiz ve hakaret ederek kimseye cevap vermedim. Bana nefret kusuyorsun diyen kisiye bakin bide bayil istersen feriha 😒
Tek bi hakaretimi alintilayin, bekliyorum, lütfen.
Mesajlariniz duruyor, bari bundan utanin inkar ederken :KK53:
Siz cok tehlikelisiniz cidden.

Muge anlida sonucta prime time ulusal kanalda yayinlanan bir program ve ordaki insanlarda bizim toplumumuzda yasayan insanlar. Toplumda boyle bir kesimin de var oldugunu yazdim. Ben kendimi sorumlu hissetmiyorum bu kesimden zaten siz niye hissediyorsunuz.
Yil olmuş 2023 Turkiyede konustugumuz konulara bak hala ya 😒 şu muhafazakar kesimin hassasiyetleride bitmedi gitti. Muge anlida goruyoz zaten adet kelimesinden hassaslasan kitlenin yedigi naneleri.
Kız sen dedin ya adet kelimesinden rahatsız olanların müge anlı da yediği naneler diye. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun. 😂😂
Anam söylediklerini inkar edip sanki biz programdaki insanlara benzediğimiz için üzerimize alınmışız iması yapıyorsun.
Ay yeter ama kibar kibar anlatayamayacağım belli oldu. 😂😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X