Tüp bebek mutlu sonlu hikayelerimiz

Melina007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
403
345
Selamlar kizlar, biliyoruz ki tüp bebek ağrılı ve uzun bir süreç, ama sonucunda miniklerimizi kucagımıza alacaksak tum bunlari cektigimize degecektir diye dusunuyorum.

Bu baslikta mutlu sonla biten hikayelerimizi paylassak, yeni baslayacak arkadaslarimiza umut, birbirimize destek olsak ne guzel olmaz miydi! 🌸

Hadi birbirimize umut olacak hikayelerimizi paylasalim, dertleselim! Bu surece nasil girdik, ne zorluklarla karsilastik, bunun yaninda olumlu ozellikleri nedir meselaa

Siteye giremedigimden kendi hikayemi yazamadim canlar
32 yasindaym 5 yillik evliyim 3 yildir ugrasiyoduk 2 asilama 3 tup bebek olumsuz tecrubem vardi, yapilan testlerin hicbirinde sorun yoktu, son olarak embriyonun genetik taramasi kalmisti. 3 embriyodan 1i saglikli geldi ve yransfer yapildi, kanda test gunum yarin, ama birkac gun oncesinde yaptirdigim kan testim pozitif cikti, umarim saglikla ilerler 🌸

Siteye giremedigimden kendi hikayemi yazamadim canlar
32 yasindaym 5 yillik evliyim 3 yildir ugrasiyoduk 2 asilama 3 tup bebek olumsuz tecrubem vardi, yapilan testlerin hicbirinde sorun yoktu, son olarak embriyonun genetik taramasi kalmisti. 3 embriyodan 1i saglikli geldi ve yransfer yapildi, kanda test gunum yarin, ama birkac gun oncesinde yaptirdigim kan testim pozitif cikti, umarim saglikla ilerler 🌸
Rabbim dağlıkla kucağına alsın canım

10 yıllık evliyim 3 yumurta takibi, 2 aşılama, 3 tüp bebek yaptırdık fakat hiç gebelik oluşmadı.. ben artık herşeyi kabullenmiş vazgeçmiştim ki sonrasında kendiliğimden hamile kaldım fakat o da mol gebelik oldu alındı.. şimdi yine kendiliğimden hamileyim.. haftaya kalp atışı duyacağız inşallah..

10 yıllık evliyim 3 yumurta takibi, 2 aşılama, 3 tüp bebek yaptırdık fakat hiç gebelik oluşmadı.. ben artık herşeyi kabullenmiş vazgeçmiştim ki sonrasında kendiliğimden hamile kaldım fakat o da mol gebelik oldu alındı.. şimdi yine kendiliğimden hamileyim.. haftaya kalp atışı duyacağız inşallah..
Ne mutlu size 🙂 umarim biz de kalp atisini duyariz nasip olsun 🙏

X