Tüp Bebek Mutlu Sonlu İns.

Merhaba, tebrik ederim öncelikle, inşallah ikiside sizinledir hiç hamilelik belirtisi yaşadınız mı bu sürede?
Çok teşekkür edermm. İnşallah öyledir rabbimden ne gelirse hayırlı gelir diyorum artık ama gönlümden geçende ikisininde benimle olması Ben belirti olarak sayılıyorsa eğer sadece kasık batması , hafif kramplar , seğirmeler yaşadım. 3 gündür de ayak bileklerimde ağrı var başka da bişey yaşamadım hiç

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için, benim de salı günü 12. Günüm tabi beklerken herkes gibi sürekli kendimi dinliyorum sol kasığımda sızı şeklinde ya da batma şeklinde bir şeyler hissediyorum. Ama başka hiç bir belirti yok hatta ilaçlar yüzünden şişen göğüslerim bile yavaş yavaş inmeye başladı. Endişeliyim. İnşallah tutunmuştur bebeğim

Çok haklısın canım gerçekten beklemek zor ve kendini dinlememek imkansız bu süreçte. Ben belki inanmayacaksın ama bütün iğne enjektörlerimi biriktirdim ama hiç negatif test çubuğu yok elimde yarın cocuklarım olsa büyüyünce kızıma gösterirdim diye bi his geldi içime. Gittim 3 tane test aldım negatif çıkacağına adım kadar emindim çünkü daha 4 gün vardı betaya. Ben testi yaptım bakmadım bile 10 dk sonra lavaboya almaya gittiğimde pozitifti ve benim o gün 9. Günümdü şok olmuştum 10. Gün tekrar yaptım yine pozitif. 11. Gün yine yaptım yine pozitif çok şükür. Bugünde kan verdim. Bende bütün ağrılarımı sızılarımı hep sol kasığımda hissediyordum. İyi şeyler düşündüm hep karnımı tuttum okudum. Ben elimden geleni yaptım sıra sizde bana sımsıkı sarılın bırakmayın beni olur mu diye konuştum. Kendimi hep hamile gibi düşünüp rahatlattım. Ama benim sekiz sene oldu ve artık aştım negatif durumları. Tabiki bende üzülüyorum ama eskisi kadar değil. O yüzden sende kendini biraz olsun rahatlatmaya çalış. İnşallahh senin mucizelerinde sana sımsıkııı sarılmışlardır da buluşma gününde sevinç göz yaşı dökersin

Benimki tek embriyo ben gittim 6. Gün test yaptım 6. Gün ne çıkmasını beklediysem artık negatif çıktı tabi ki sonra bıraktım test yapmayı bakalım tahlil günümü bekliyorum. Umarım sonuç güzel olur

Olsun bunlar hep meraktan :) rabbim inşallah güzel haberler aldırır cümlemize

O kadar güzel yazmışsınız ki duygulandım Benimde bugün transferin 12. Günüydü beta değerim 443 çıktı ikinci kan için pazartesi gidicez. 2 embriyo transfer edildi inşallah ikisi de benimledir

Maşallah canım çok sevindim senin adına rabbim tamamina erdirsin

Merhaba
Yazdıklarınızı okuyunca çok duygulandım umarım bebişlerinizi sağlıkla kucaklarsınız benimde 2 ay öncesinde ilk tüp bebek tedavim negatifti, geçenlerde gittiğimde drum bana da çok hafif adenomyozis olabileceğini söyledi ilkinde de bisiler görüyorum ama belki ben abartıyorumdur demişti rahim kan değerleri vs herşey çok iyiydi fakat transferin ilk günü Corona oldum malesef tutmadı. Fakat şuanda coronadan mi yoksa adenomyozisten mi bilemiyorum.. Dr um ikinci tedavi de farklı bir protokol uygulayacagini söyledi ve bu sefer iğne olarak ilk lucrin vuracağını söyledi. Lucrinide sanırım geçici menopoz için araştırdım fakat pek istediğim bilgileri bulamadım bununla alakalı.. 3 gün sonra lucrin vurulucam sonrasında süreç nasıl ilerleyecek bilemiyorum. Drunuz bu hastalıkla alakalı size nasıl açıklama yapmıştı peki bilgi alabilir miyim sizden

Selam canım öncelikle çok geçmiş olsun transfer dönemi Corona ile mücale etmişsin bir de zat n zor bir süreç daha da zor olmuş senin için.İns bir sonraki sağlıkla tutar Dondurulmuş yumurtan var mı bir sonraki transfer için yoksa tekrar mi yumurta toplatacaksın ? Adenomyozis bana da az görünüyor çok fazla değil demişti onun bir değeri var ( santim mi milim mi çok bilmiyorum ama rakamsal değerle açıklamıştı bana) normal insanlarda Adenomyozis 15-16 değerindeymiş beni ilk 2 aylık menepoza soktuklarında değerim 25 ti 2 ay menepozdan sonra normale döndü dedi ve ardından transfer yapıldı sonuç pozitif oldu ama kimsasal belikti.Sonra tekrar tedaviye başladığımda Adenomyozis 19 du biraz daha iyiydi ama yine menepoza soktu hemde bu sefer 3 aylık menepoz. Sonra 15-16 seviyesine gelmişti.Sonra transfer yaptı ve sonuç ikizlerim tutundu çok şükür Sonuç olarak bu tedavi bence işe yarıyor.Senin Adenomyozis değerin kaç acaba hiç rakam söyledi mi? Lucrini duydum benim menepoz iğnesiyle aynı fonksiyona sahip adları farklı sadece bazı merkezler lucrin bazıları zolodex kullanıyor. Benim sana nacizane tavsiyem menepoz süreni rahat gecirmeye çalış menepozdan sonra transfere başlanacak çünkü bunu transfere hazırlık olarak düşün sana ne iyi geliyorsa onu yap bu sürede meditasyon yapabilirsin bana çok iyi gelmişti çünkü bilinç altımizda da çocuk olmasına engel blokajlar olabiliyor farkında olmadan. İğne herkesi çok fazla etkilemiyormus beni psikolojik olarak etkiledi ama bir tanidigim hiç etkilenmedi psikolojik olarak sıcak basmalari olacak o çok normal ilacın doğal etkisi.Aklima gelenleri yazdım ayrıca sormak istediğin bir şey varsa burdayım özelden de yazabilirsin

Yaa çok teşekkür ederim beni çok bilgilendirdin bana rakamsal herhangi bir bilgi vermedi. Açıkçası fazla bir bilgi vermedi sadece bu var gibi dedi o nedir dedim bisiler dedi kısa kesti ben netten baktıklarimla biliyorum az çok. Lucrin iğneye başlayacağız adetinin 21. Günü sonra da transfer dedi beni o kadar bekletecek mi hiçbir bilgim yok. Evet dondurulmuş 2 tane daha var fakat orta kalitede ve tek transfer yapacak biraz umutsuzum açıkçası. Meditasyonun devamını getirebilir mıyım bilemiyorum sende işe yaradı mı

Güzel düşün güzel olsun canım umarım sonuç mutlu biter meditasyon ben de çok işe yaradı her gece yatarken kulaklığımı takip dinliyordum. Motivasyonunu bağlı birazda her şey gönlünce olsun

Bnimde amh 0,41 aynı senın gibi bende oylr kasıldımki trabsferde olmayacağını ogün biliyordum 5.gün embriyom 1.kalite.bugun8. Gün idrar testi negatif zaten hiç umudum yok kan testini bekliyorum.siz istanbuldamısımız

İdrarda bakmışmıydınız hiç acaba bnim 8. Günğm hep negatif oyüzden bi umut sorayım dedım

Allahım ne güzel bir sabırlı neler yaşamışsın, ne de güzel yazıya dökmüşsün..
Onca uğraş ve çaba, umutsuzluk da dahil ve sonunda musmutlu bir sonuç
Çook şükür
Allah sağlıkla yavrularınıza kavuştursun sizi
Darısı da tüm umutla bekleyen bizlerin de başımıza İNŞAALLAH

Canım benim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim Dualarım hep sizlerle Umarım bu yolda emek veren herkesin hikayesi mutlu biter

Merhaba, ben hep idrar testi baktım en son 10. Günde baktım negatifti dün de kan testi verdim maalesef negatif
Oylemiofff yaa ne diyim ki çok çok üzgünüm.tekrar nexaman deneyeceksin .ben vazgecmek istiyırum oyle moralim bozuk ki hiç takatim yok canım hiçbirşey yapmak istemiyor

İdrarda bakmışmıydınız hiç acaba bnim 8. Günğm hep negatif oyüzden bi umut sorayım dedım
Merhaba, ben hep idrar testi baktım en son 10. Günde baktım negatifti dün de kan testi verdim maalesef negatif
Oylemiofff yaa ne diyim ki çok çok üzgünüm.tekrar nexaman deneyeceksin .ben vazgecmek istiyırum oyle moralim bozuk ki hiç takatim yok canım hiçbirşey yapmak istemiyor
İlk denemen mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…