Tüp bebek serüvenim

Nurellamm

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2023
140
73
29
Kızlarrrr merhaba..Dün tüp bebek transfer isleMi yaptırdım sonunda.Baktım bende bi sorun yok esimde yok artık 3 yıl oldu 3 kez catlatma 1 kez asilama ise yaramadi.Bende istanbulda aci bademde tup bebek islemi yaptirdim.Merak ettikleriniz sormak istedikleriniz yada benim bilmemi dikkat etmemi istedikleriniz varsa buyrun😘😊♥️

Kızlarrrr merhaba..Dün tüp bebek transfer isleMi yaptırdım sonunda.Baktım bende bi sorun yok esimde yok artık 3 yıl oldu 3 kez catlatma 1 kez asilama ise yaramadi.Bende istanbulda aci bademde tup bebek islemi yaptirdim.Merak ettikleriniz sormak istedikleriniz yada benim bilmemi dikkat etmemi istedikleriniz varsa buyrun😘😊♥️
Hayırlı olsun inşallah doktorunuz kim bende Maslak Acıbadem’e gidiyorum transfer hazırlığındayım

merhaba. Bende pazartesi günü transfer işlemi yaptırdım. İnşallah olumlu sonuçlar. Bende acıbadem atakent e gidiyorum

Hayırlı olsun cnm güzel Sonuç alırsın umarım
Bende transferin 8. Günündeyim heycanla sonuç bekliyorum..

Sizin kaç embriyonuz oluştu, tek tek mi dondurdular, çift mi . Ben tek transfer istiyordum ama çift dondurmuşlar . Sizinde öyle öi merak ettim.
Benim toplam 16 tane yumurta vardi 12 si saglam kaldi hepside kaliteliydi fakat en kaliteli 6 tane vardi birini bana geri verdiler 5 tanesinide dondurdular🥰

Benim toplam 16 tane yumurta vardi 12 si saglam kaldi hepside kaliteliydi fakat en kaliteli 6 tane vardi birini bana geri verdiler 5 tanesinide dondurdular🥰
Kalan 5 taneyi tek tek mi dondurdular biliyormusujuz acaba. Benimde 5 adet donduruldu 1+2+2 olarak dondurmuşlardı.5 deneme yapacakken 3 hakkım oldu. Tek transfer istiyordum ben çözdürürlen dejanere oldu dedi embriyolog. Çok üzüldüm çok

X