Tüp bebek serüvenim

Kalan 5 taneyi tek tek mi dondurdular biliyormusujuz acaba. Benimde 5 adet donduruldu 1+2+2 olarak dondurmuşlardı.5 deneme yapacakken 3 hakkım oldu. Tek transfer istiyordum ben çözdürürlen dejanere oldu dedi embriyolog. Çok üzüldüm çok
İnanki hic bir bilgim yok🤷🏻‍♀️

Sizin kaç embriyonuz oluştu, tek tek mi dondurdular, çift mi . Ben tek transfer istiyordum ama çift dondurmuşlar . Sizinde öyle öi merak ettim.
Bende de çift emb.var dondurulmuş şuanda hamileyim hamd olsun şunu çok merak ediyorum ikinci gebelikte doğaldan olmazsa o iki emb. teke dusurebiliyorlarmi transfer zamanında yoksa çiftli yerleştirmek zorundalar

Bende de çift emb.var dondurulmuş şuanda hamileyim hamd olsun şunu çok merak ediyorum ikinci gebelikte doğaldan olmazsa o iki emb. teke dusurebiliyorlarmi transfer zamanında yoksa çiftli yerleştirmek zorundalar
Evet düşürebiliyorlar tabi ama birtanesi imha ediyorlar. Çözdürüp tekrar dondurmak embriyoda sorun yaratıyormuş .

Kızlarrrr merhaba..Dün tüp bebek transfer isleMi yaptırdım sonunda.Baktım bende bi sorun yok esimde yok artık 3 yıl oldu 3 kez catlatma 1 kez asilama ise yaramadi.Bende istanbulda aci bademde tup bebek islemi yaptirdim.Merak ettikleriniz sormak istedikleriniz yada benim bilmemi dikkat etmemi istedikleriniz varsa buyrun😘😊♥️
Merhaba, hayırlısı ile olur inşallah ,
En önemlisi yaşınız kaç, tedavi öncesi neler yaptınız, takviye kullandınız mı, süreç nasıl ilerledi, gibi bilgiler paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba, hayırlısı ile olur inşallah ,
En önemlisi yaşınız kaç, tedavi öncesi neler yaptınız, takviye kullandınız mı, süreç nasıl ilerledi, gibi bilgiler paylaşırsanız sevinirim.
Tedavi oncesi yumurtalarim buyutuldu cesitli ignelerle + olarak takviye vs kullanmadim.Sadece ne verdiler ilac onlar.Bugun transfer gununu saymazsak 6. Gunum.Belirti aramiyorum ama karin kasik agrisi disinda gogus hassasiyetim var baskada biseyim yok ara ara bel agrim oluyor.Zannediyorum hala o gobekten vurdugum igneler agri yapiyor baya agir geldiler bana

Kızlar bugun transfer gununu saymazsak 6. Gun.Gogus agrim var karnima dokunamiyorum fakat ignelerden bu aci.Onun haricinde bi belirtim sıkıntım yok bide ara ara bel agrim oluyor cok dua edin nolur cuma test gunum doktorum oyle soyledi🥹

Tedavi oncesi yumurtalarim buyutuldu cesitli ignelerle + olarak takviye vs kullanmadim.Sadece ne verdiler ilac onlar.Bugun transfer gununu saymazsak 6. Gunum.Belirti aramiyorum ama karin kasik agrisi disinda gogus hassasiyetim var baskada biseyim yok ara ara bel agrim oluyor.Zannediyorum hala o gobekten vurdugum igneler agri yapiyor baya agir geldiler bana
Bu arada yasim 29 bendede esimdede hic bir problem yok.Esiminde benimde ikinci evliligimiz.Ben ilk evliligimde ilk gece gebe kalmistm fakat karnimda ölmüstu beslenememis.Esiminde 2 tane cocugu var.Benim iki evlilik arasi yaklasik 10 yil surdu suan 3 yillik evliyiz ilk sene istemedik 2 yildirda bir fiil ugrasiyoruz ama olmadi.Klomen catlatma igneleri yumurta buyutmeler sunlar bunlar sonra bi kere asilama yaptk fakat olmadi

Kizlar merhabaa kan verdim. Sonuc bekliyorum dualariniza ihtiyacm var 🥹 kandilde transfer oldum bugunde sonuc bekliyorum hayirlisi olsun insallah♥️

Sonucun Olumlu olmasına çok Sevindim canım.
Allah Şİmdiden analı babalı büyütsün, bir ömür boyu mutlu ve sağlıklı olsun. Sizi ve eşinizi kutlarım.

X