Tüp bebek sonrası ağda

Canım vala benim 7 günüm oldu banyo yapmaya bile korkuyorum çünkü bu güne gelmek için çok uğraştim emin ol hiç bir riski göz önüne alamıyorum

Evet gerçekten çok önemli bir konu yani en ihtiyacımız olan bir durum ama kuaförde mi yapmayi duşunuyon yoksa evde mi yapacan

Aslında doktorum bana dediki vücuduna herhangi bir kimyasal madde değdirme çünkü bebeği etkileyebilir diye onun için ben tereddütetim

Sen kendin yapacan tabiki çok eğilmiş olacaksın ve rahim ağzı çok açıkta kalacak biz kadınlar için önemli bir konu ama çocuğun hada çok önemli bu durumda kuaför bir nebze iyi gibi ilaki yaptiracam diyor san

5 gün bizim için çok önemli ama kan tahlili ne kadar dikkat edilirse çok iyi olur besenma konusu et balık fasulye içinde proteyin olan herşey meyve sebze kuru yemiş gilerde ceviz kavrulmamiş badem kabak çekirdeği kişisel bakım ise hiç bir krem parfüm falan sikilmayacak banyo payilacak ise fazla keselenmiyecek ayakta ılık bir su dökulacek çabuk çikilacak banyo yaparken bebek şampuanı kullanılsa daha iyi dediler çünkü diğerleri daha çok katkı made bulunuyor Muş

İlk 3 ay ağda yasak demislerdi . Sebebi öncelikli enfeksiyon riskinden dolayı diye düşünüyorum. Zaten bunu hesap edip transferden hemen önce yapmistim. Doktorunuza danışmadan yapmayın bence.

X