Tüp bebek sonrası düşük

Rumeysa yusuf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
11
2
25
6 haftalik kanamali dusuk yasadim once lekelenmeyle basladi sabah, gece acilde aldim solugu yogun kanama ile dusuk gerceklesti parcali pihtili bi sekilde tabi sabahina parca kalma ihtimaline karsi kurtaja girdim yine zaten randevim vardi kurtaj icin
Bendede ilk kanama ldu ilk once hemen hastaneye qittim ultrasona qirdim kese qorunuyo ddiler eve qeldim parçalı şekilde qeldi ama kan pihtisi dendi obur qun yine kese var dendi bende kendimce qelen kan pihtisinda bariz belli kese vardı ozamn ikiz qebelikti biri qitti biri kaldı ddim zaten kan değerlerim o kadar yüksekti ki ikiz senelik ihtimali yüksekti ama demek kalanda qelisemediona da çok küçük o kanamayla beraber qider dendi okadar emek onca zahmet😢😢okadar kolay soyleniyoki bazı şeyler insan donup kaliyo allah kimseye böyle şeyler yasatmasn dilerim isteyen herkes bebeğine sağlıkla hayirla kavuşsun ben çok yoruldum isyan etmek ne haddime fakat insan tukeniyobazen

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
2.663
1.448
Bendede ilk kanama ldu ilk once hemen hastaneye qittim ultrasona qirdim kese qorunuyo ddiler eve qeldim parçalı şekilde qeldi ama kan pihtisi dendi obur qun yine kese var dendi bende kendimce qelen kan pihtisinda bariz belli kese vardı ozamn ikiz qebelikti biri qitti biri kaldı ddim zaten kan değerlerim o kadar yüksekti ki ikiz senelik ihtimali yüksekti ama demek kalanda qelisemediona da çok küçük o kanamayla beraber qider dendi okadar emek onca zahmet😢😢okadar kolay soyleniyoki bazı şeyler insan donup kaliyo allah kimseye böyle şeyler yasatmasn dilerim isteyen herkes bebeğine sağlıkla hayirla kavuşsun ben çok yoruldum isyan etmek ne haddime fakat insan tukeniyobazen
Benim kurtaj planlanmisti cuma gununden pazartesine randevum vardi pazar gunu baslasi dusuk. Evet zor bende iki defa yasadim Allah saglikla nasip etain insallah

Rosa07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2018
426
318
31
Arkadaşlar bende tüp bebekte negatif sonucu aldım. Ilaclari bırakalı 3 gün oldu dün biraz kahverengilik geldi ama devamı gelmiyor. Birde ben progestan fitil yaparken son günlerde zorlaniyordum. Afedersiniz orası kapanmış gibiydi sanki parmagim zor giriyordu. Dün yine aynımi diye denedim. Daha kötü olmuş. Rahîm kalınlaşması dedikleri bu mu. Böyle hisseden oldu mu

Rumeysa yusuf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
11
2
25
Bence o rahim kalınlaşması elle hissedilir bisi deyil cunki çok derinde negatif çıktıysa bisi yokturdur psikolojik olarak hasta olmuyordur bende ilkinde öyle olmuştum çok iyi biliyorum 😢