Tüp bebek sonrası düşük

Rumeysa yusuf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
11
2
25
Merhaba arkadaşlar ben 9 eylülde tüp bebek transferi oldum 20 eylülde gebelik var haberini aldım kan sonuçları qayet iyiydi yanlız 5 hafta parca seklinde kanama yaşadım hatta ben keseye benzer bisi qordum eşime de qosterdim doktorum korkmamam gerektiqini onun kan pihtisi olduqunu söyledi ertesi qun ultrasonla baktı kese qorunuyodu ama bir hafta sonra tekrar kontrole qittiqimde bebek qelisim olmadığını kalp atışı olusmadiqini söyledi daha önce bunu yaşayan varmi ilâçlarım kesildi ama hala düşük olmadi

Orkide_sever

ORKIDE AŞK'tır ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.773
17.859
8.haftaya kadar kalp atisi duyulmazsa dusuk icin ilac alirsin. Suan kacinci haftadasin ki hemen kalp atisi yok denildi ilaclar kesildi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 548 gün geçti.

Rumeysa yusuf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
11
2
25
8.haftaya kadar kalp atisi duyulmazsa dusuk icin ilac alirsin. Suan kacinci haftadasin ki hemen kalp atisi yok denildi ilaclar kesildi
Şuan 6hafta 3 qunluk bunuda 4 qun önce ddi gelişimi yok 5.hafta da 4.5milm mis 6 haftada da 4.5 milimmis kalp atışı da olmamış ilaçlarımı da kesti ilacı bırakırsan düşer ddi kendi kendine düşsün müdahale etmeyelim ddi ama pazartesiden bu yana ilaç almıyorum düşük olmadi diye yazdm buqun kanama var dusuk yok diye daha çok küçük o kanamayla beraber atar ddi benim bildiqim düşük oyle kolay olmaz

H M

Guru
Pro Üye
22 Ağustos 2015
21.034
58.536
Şuan 6hafta 3 qunluk bunuda 4 qun önce ddi gelişimi yok 5.hafta da 4.5milm mis 6 haftada da 4.5 milimmis kalp atışı da olmamış ilaçlarımı da kesti ilacı bırakırsan düşer ddi kendi kendine düşsün müdahale etmeyelim ddi ama pazartesiden bu yana ilaç almıyorum düşük olmadi diye yazdm buqun kanama var dusuk yok diye daha çok küçük o kanamayla beraber atar ddi benim bildiqim düşük oyle kolay olmaz
Kese küçük kalmış kaçıncı gün embriyosu.
Zor olucak diye birşey yok ben ikiz kese düşürdüm ağrım oldu evet ama oluyor kendim düşük yaptım.
Kanamaya gider gözle görülmez o kanamada pıhtı şeklinde düşer

Rumeysa yusuf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
11
2
25
Kese küçük kalmış kaçıncı gün embriyosu.
Zor olucak diye birşey yok ben ikiz kese düşürdüm ağrım oldu evet ama oluyor kendim düşük yaptım.
Kanamaya gider gözle görülmez o kanamada pıhtı şeklinde düşer
Anladım benim de sanırım ikizdi bir hafta önce pıhtı şeklinde qelen kanın içinde kese qorduk hatta ondan sonra kanama devam etti ama kese duruyo dendi sanırım biri düştü diyeri kaldı o kalanda qelismedi ben ilk kez yasadm böyle bisi o kadar kafam karıştı ki artik 😢ne doqru ne deyil anlamiyom bile artik

H M

Guru
Pro Üye
22 Ağustos 2015
21.034
58.536
Anladım benim de sanırım ikizdi bir hafta önce pıhtı şeklinde qelen kanın içinde kese qorduk hatta ondan sonra kanama devam etti ama kese duruyo dendi sanırım biri düştü diyeri kaldı o kalanda qelismedi ben ilk kez yasadm böyle bisi o kadar kafam karıştı ki artik 😢ne doqru ne deyil anlamiyom bile artik
Keseyi ayird edemessin o haftalarda canim. Küçükmüş epey.. pıhtı gelen herşey bebek yada kese de değildir.

Rumeysa yusuf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
11
2
25
Keseyi ayird edemessin o haftalarda canim. Küçükmüş epey.. pıhtı gelen herşey bebek yada kese de değildir.
Evet doktor da dedi henüz çok küçük o kadar ayırt edilemez o yüzden diyorum kafam karma karışık oldu tecrubesizlik peki acaba bu bebek neyden dolayı qelismemis olabilir kan değerleri gayet iyiydi

Busee95

Allah ol der ve olur 🙏
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2019
757
4.091
25
Geçmiş olsun canım doktorun kim bende orada transfer oldum haftaya nasipse kese için muayaneye gidicem

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 143 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Busee95

Allah ol der ve olur 🙏
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2019
757
4.091
25
Kan değerlerin nasıldı ? Bende aynı hastanede transfer oldum R Rumeysa yusuf

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Busee95

Allah ol der ve olur 🙏
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2019
757
4.091
25
9 Eylül tüp bebekte oldum ben ikincisi 150 mi 1500 mu yanlış mı yazdın

Busee95

Allah ol der ve olur 🙏
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2019
757
4.091
25

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
2.681
1.454
6 haftalik kanamali dusuk yasadim once lekelenmeyle basladi sabah, gece acilde aldim solugu yogun kanama ile dusuk gerceklesti parcali pihtili bi sekilde tabi sabahina parca kalma ihtimaline karsi kurtaja girdim yine zaten randevim vardi kurtaj icin