Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

arkadaslar benim ilk tüp lbebek denememde 3gün embriyosu transfer edildi 12gün bekledim ikinci denememde 5gün embriyosu transfer edildi ben yine 12gün sonra test yapılcak sanıyordum 10.gün beni aradılar test gününüz diye gittim kan tahlilinde pozitif cıktı. İlk denememde bende dayanamayıp 11.gün idrar testi yaptırmıştım negatif cıkmıstı ertesi gün kanda bakıldı yine negatifti. Bence siz 8.günde cok erken yapmıssınız testi bekleyin canınızı sıkmayın günü geldiginde kandan baktırın. Bu işler kişiden kişiye değişebilir. Size fikir olması icin yazdım. İnşallah pozitif sonuçları paylaşırsınız bizimle.

sağol canım sence kanda çıkarmı bende hiç belirti yok ama

bende de hiç belirti yok canım belirtilere takılma herkes aynı tepkiyi verecek diye birşey yok canım öle olsaydı adet olanlarda çok sonradan öğrenemezlerdi dimi canını sıkma rahat olmaya çalış kanda kesin sonucu alcaksın ve inşallah Rabbim meleğini sana nasip etmiş olur

sağol canım fikirler yaşanılanları öğrenmek bizler için önemli Allahım kucağına almayı nasip etsin sağlıkla inşallah

slm arkadaslar bende yeni uyeyim bir sorum olcakti tup bebek yaptim transferimin 24.gunu ve hamileyim kesemde görundu ama uc ay dolmayana kadar her an dusuk yapcakmisim gibi korkuyom bilgisi olan varsa lutfen cevapp

meraba arkadaşlar dün sonucumu aldım ve bu seferki de negatif oldu napalım sağlık olsun bi sonrakine inşallah belkide verdiğim arada kendiliğinden olur Allahın işi hiç belli olmaz dimi nasipden öteye geçilmiyor

canım çok üzüldüm yaaaa offf neden böyle oluyor anlamıyorum inşallah kendiliğinden olur canım benim...

canım çok üzüldüm yaaaa offf neden böyle oluyor anlamıyorum inşallah kendiliğinden olur canım benim...

sağol canım böle olmasının nedeni nasip güzelim hayırlısı ise olur değilse olmaz Allahım hepimize sabır güç kuvvet versin ve yar ve yardımcımız olsun inşallah

halev cim üzüldüm ama eldende bişe gelmiyo rabbimin taktiri üzülme diyemiyorum çünkü bizlerde yaşadık o anları o acıyı tek dilegim uzun sürmez bu sıkıntında rabbim seni evladına kavuşturur bizlerede dua et olurmu allahım hepimizin yanında olsun tüpçüklerini bağışlasın

slm arkadaslar bende yeni uyeyim bir sorum olcakti tup bebek yaptim transferimin 24.gunu ve hamileyim kesemde görundu ama uc ay dolmayana kadar her an dusuk yapcakmisim gibi korkuyom bilgisi olan varsa lutfen cevapp

tubacım allahım bağışlasın tamamına erdirsin ama bu tür sitreslere girme kendine dikkat et dua et sürekli ayaklarını uzatıp dinlen allahın iznziyle bişe olmaz tüp bebekte düşük riski daha yüksek bu dogru ama dikkat edersen bişe olmaz bebegin sana sıkı sıkı tutunur

sağol canım evet üzülmemek elde değil ama yıpratamam kendimi herşey Allahtan o yüzden sineye çekip önümüze bakıyoruz hayırlısı olsun inşallah bigün hepimiz hamileyiz diye yazarız en kısa ve hayırlı zamanda inşallah

merhaba arkadaşlar.ben polikistik over hastasıyım 25yaşındayım.eşim 32 yaşında.bebek için önce ben tedavi oldum daha sonra eşimdende bazı testler istediler ve ondada varikosel çıktı ameliyat oldu.ameliyattan sonra sperm sayısında ve kaliesinde yüksleme oldu ama bebek için yeterli değildi.umut tüp bebek kliniğine gittk.14martta yumurtalar toplandı ama sperm kalitesi için döllenen embriyoları 5.gün bana transfer ettiler.tüp bebek olan çiftlerde normalde 3.gün transfer oluyormuş ama benim 5.gün oldu.19martta transfer oldu şuan 6.gün.hormon ilaçlarından galiba göğüslerim şişti.bize 12.gün gelip test yaptırın dediler acaba 10.gün kanda baktırsak sonuç çıkarmı?günler geçmiyooooooo:-( 5.gün tranfer edilen emriyoların 10.gün testte çıktığını duydum ama klinikte bana bişey demediler.idrarda yaptırsam çıkarmı acaba?yardımcı olun.benim durumumda olan varsa lütfen paylaşın duygularınızı....

cevap bekleyen arkadaşım benden bir gün öncesin bende pco hastasıyım tüp bebek yaptırdım benimkide 5.gün transferi 10 günü doldurduktan sonra iki gün daha bekle zaten 9cu gün kanaman olmamışsa zaten tutmuş demektir boşuna sabırsızlanıyorsun allah büyük ben günlerin geçmesini istemiyorum şu 9cu günü atlatıyım senden haber bekliyorum pazartesi bu topiği açacam senden haber bekliyorum

gülsümcüm canım seninle aynı gidiyoruz benimde 14 martta yumurtalıklar toplandı 18 martta transferim yapıldı benimde 5.günüm bence bekle derim gününü seni anlıyorum bende sabırsızlarınıyorum merak ediyorum sürekli yatmaktan sıkıldım ayaga kalkmıyorum bile sadece tuvalete gidiyorum bence dayan test gününde inş hayırlı haberi alırsın bende 29 na yaptırcam çok korkuyorum sonuçtan allah yardımcımız olsun

canım bugünde geçti çok şükür.7.günüm:)9.günü bilmiyordum iyiki söyledin duymamıştım.10.ve 11.gün önemli demişlerdi.yani şimdi 9.günü atlatırsak iyimi ? çok heyecanlandım:) hadi hayırlısı.inşallah ikimizinkide ve bütün isteyenlerin olur amin.sabır sabır sabır.....
pazartesi uygun olursam güzel haberler yazarım.sende yaz inşallah güzel geçer o günümüz.
görüşmek üzere... ::)))))

meraba zekiyecim
hayırlı olsun.bende ilk üç gün yattım anneme gittm.ama kayınvalidemler bilmiyolar tedaviyi ve 5.gün onda misafir geleceği için yardıma çağırdı çok yoruldum resmen gece sırtımın ağrısına uyuyamadım.ama şimdi iyiym.kanama falanda olmadı.ama korktum acaba çok yorgunluk etkilermi.bugün 7.günüm iki gündür yatıyrm dinleniyorum inşallah iyi olur.sendende güzel haberler bekliyorum.benim 30martta belli olacak inşallah.sende haberleri yaz mutlaka.inşallah tutmuştur.

kızlar şimdi yazılarınızı okudum..inanılmaz derecede heycanlıyım...(16.03.2011 saat 14.00)transferim yapıldı.. bugün benim 10.günüm...bu güne kadar gayet iyi geldim fakat bu sabah 7de hastalandımmı diye yataktan fırladımRabbime yüz binlerce kere hamdolsun birşey yok..yarın saat 2 de 11. günüm bitiyor..bu aksam karnım biraz ağrıdı ve başımın ağrısı beni mahvetti ama şimdi çok iyiyim..ama inanın çok korkuyorum!!!banada anlatırsanız çok sevinirim..nedir bu günler???9. 10. 11. ne oluyor yani tutmuşmu oluyor???lütfen benimlede paylaşırmısınız lütfennn ...Allahım ya test günüm yaklaştıkça çook panikliyorum ...28.03.2011 tahlilim var....
Allah hepimizin yardımcısı olsun !!!

canım bende burda okudum önce 10.gün ve 11.gün bebeğin anne karnında hücrelerden sonraki ilk organları ve şekli oluşuyomuş oyüzden o günler çok öenmliymiş.9.güne kadar tutsa bile ondan sonra organlar ve şekil oluşmaya başladığı için rahmin daha güçlü olması gerekiyo dolayısıyla anne adayının morali sağlığıda çok öenmli.çünkü o günlerde tutunamazsa kimyasal gebelik oluyomuş düşük olabilir yani.bukadar biliyorum.yani ilk 3gün ve son 3gün önemli!!!!
sen yinede kafana çok takma.ALLAH a emanet et bebişleri:)) biz elimizden geleni yapıyoruz.inşallah güzel sonuçlar alırız .dua edelim sonucu bekleyenlere...
günler geçmiyo gerçi .eşim saatleri sayıyo:))) yarın 8.gün idrarda bakmamak için sabrediyorum ama çok zormuş...

GÜLSÜMBEYDA CIM ...çok çoook teşekkür ederim ..içimi ne kadar rahatlattığını anlatamam..Dün gece okadar moralim bozuktu kiii...hastalanıcacam diye ödüm patlıyordu...bugün test yapmak istediğini biliyorum,bence yapma canım..erken dönemde idrarda çıkmıyor ve insanın morali çok bozuluyor...kendini üzmemek ,moralini bozmamak çok önemliymiş..onun için söylüyorum canım...Ben dün test yaptım ama inan ikinci çizgi o kadar silikti ki!!!AYRICA TEST YAPTIKDAN 5 6 DAK. SONRA BELİRDİ..HİÇBİŞEY ANLAMDIM!!!MORALİM DAHADA BOZULDU!!!KESİN GEBE DEĞİLİM FALAN DİYE BÜTÜN GECE KURDUM!!!AĞLADIM!!EŞİMDE SİNİRLENDİ..DOKTOR BEKLE DEMEDİMİ DİYE!!!aman canım sen benim düştüğüm hataya düşme..bugün RABBİME YÜZ BİNLERCE KERE ŞÜKÜRLER OLSUN DAHA İYİYİM...İNSALLAH ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN VE BEBEKLERİMZE KAVUŞALIM...ALLAH BEKLEYEN HERKEZE MUCİZELERİNİ GÖSTERSIN...

belisha canim cizgi nekadar silik olursa olsun kendini bosa uzmussun kesin hamilesin RABBIM tamamina erdirsin kucagina almayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…