Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

bende 11. gun test yapmistim hem 10 dk sonra ikinci cizgi belirdi hemde okadar siliktiki isik altinda gorabiliyordum RABBIME sukur 9 haftalik hamileyim

merhabalar bugün benim 6 günüm ve hiçbir belirtim yok sadece arada bi adet sancısı gibi vurup geçiyor oda beni çok korkutuyor olcammı diye şuanda ezan okunuyor bu ezanların yüzüsuyu hürmetine yarabbim herkese nasip et

amin cnm, inşallah rabbim olumlu haber almayı nasip eder sana 1 hafta sonra...

amin cnm, inşallah rabbim olumlu haber almayı nasip eder sana 1 hafta sonra...
amin canım tün bekleyenler muradına erer sen ne aşamadasın tedavinin en zor süreci beklemek heralde rabbim yar ve yardımcımız olsun

bende anlatayım yaşadıklarımı,1.kalite 7 hücreli 3 gün transferiydi..benimde transferden sonra kasık ağrım çok hafif hafif oluyordu..sonra 5.6. gün biraz belim ağrıdı..7. gün sabah baş ağrısı ile uyandım, bütün gün başım ağrıdı,gece yatana kadar(buda gebelik belirtisiymiş) ertesi gün yani 8.gün sabah erken gebelik testi ile test yaptım ve gölge gibi 2. çizgiyi gördüm,ve sonraki test gününe kadarki günlerde gittikçe koyulaştı..birde benim 10.11.12. günlerde gece yatağıma yattığım anda feci adet sancılarım oldu, uykumdan uyandırdı resmen... sonra su gibi akıntım sürekli vardı, ve hala devam ediyor...acayip ıslatıyor beni...çok şükür hiç lekelenme, kanama yaşamadım işte böyle arkadaşlar..nasip se 29 martta kontrole gidicez, pıtpıtları duyarız inşallah...rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin..test gününü bekleyen kader arkadaşlarıma da hayırlısıyla pozitif sonuçlarını almayı nasip etsin rabbim,amin.

amin canım tün bekleyenler muradına erer sen ne aşamadasın tedavinin en zor süreci beklemek heralde rabbim yar ve yardımcımız olsun

canım 10 gün önce bebeğimin haberini aldım çok şükür, ama yine içim rahat değil, kontrolü bekliyoruz sabırsızlıkla...

gözün aydın canım çok sevindim inanki allah meleğini sana bağışlasın kaçıncı denemen bide sorun neydi benim bazı şeyler kafamda hep soru işareti kusura bakma çok soru sordum ama sen hamişsinya ondan soruyom canım daha iy anlıyosun bu yollardan sende geçtin çünkü

Allah razı olsun canım, darısı senin başına inşallah, benim ilk denememdi...daha önce 2 aşılamam vardı..ben 4 yıldır bebek istiyorum,endometriozis yani çikolata kisti nedeniyle tüplerimde sorun vardı...ameliyat oldum ama yinede fayda etmedi...benimde dış gebelik riskim var, rabbim göstermesin inşallah...

bende 2 aşılama yaptırdım olmadı buda ilk tüp bebek denemem rabbim kucağınada almayı nasip etcek inşallah hep dua rabbim geri çevirmez inşallah dualarım seninle canım allaha emanet olun meleğinle

arkadaşlar ben test yaptırdım sabah sonuç negatif aldım inşallah bekliyenler pozitif sonuç alırlar

benim 6. gün...Sol tarafımda hafif bir kasılma göğüslerimde şişkinlik var.Bir de adet sancısı gibi bir ağrım oluyor ara ara...iyi şanslar...

belisha canim cizgi nekadar silik olursa olsun kendini bosa uzmussun kesin hamilesin RABBIM tamamina erdirsin kucagina almayi nasip etsin

Edanur canım inşallahhhh ...o kadar kötü oldum ki anlatamamçok zormuş beklemek çoookkk...Allah bekleyen herkezin yardımcısı olsun,yüzünü güldürsün inşallah...

Benimde öyle ilk transfer edildiği günden beri şiş bir karnım var ve biçaklar saplanıyor sanki inşallah bebek tutmuş olsun canım ...

Karafesleğen bütün anlattılarının hepsini yaşadım ancak geçmeyen baş ağrılarım 9. 10. ve 11 . gün çok siddetlendi...Ayrıca 3gündür adet olacakmısım gibi yataktan kalkıyorum ama hiçbirşey yok.. İnşallah bizlerde senin gibi iyi haberler alırız canım ..

arkadaşlar ben test yaptırdım sabah sonuç negatif aldım inşallah bekliyenler pozitif sonuç alırlar

Ekinbebek ..sakın ümidini kaybetme ...Bu durum gerçeekten anne adayları için çok zor Allah yardımcımız olsun...İnşallah en kısa sürede bebeklerine kavuşursun...İnşallahhh

canım yarın heralde test sonucunu alacaksın 12.gün dimi? test sonucunu mutlaka yaz buraya.inşallah güzel haberler alırsın ama bence hamilesin :) çünkü ikinci çizgi silikte olsa çıkıyosa hamilelik var derler yuppiiiii :))) hayırlısı olsun hakkında...
benimde yarın 9.günüm ama dayanamayıp yapıcam galiba test .dua edin banada...

ya bişey demek istiyorum bende belirti yok sadece yüzümde sivilce çıktı iki tane acaba adetmi olucam diye düşündüm.başka herhangi bişey yok...????
bugün kasıklarım sızladı biraz ama oda yani çok kendimi dinledim varmı bişey varmı bişey diye:))) ondan galiba.:2:

ya kızlar bendede hiç bi beirtri yok..transferimin 6.günü...keşke mercimeklerim bi belirti verse anne seninleyiz merak etme die :))) idrar testi yapsammı acaba?çok sabırsızlanıorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…