Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

canım benimde 3. denemem dondurulmuşlarla 8.günüm benimde 6. günden itibaren sancılarım başladı kasıklarımda sanki adet olcakmışım gibi 16 test tarihim hayırlısıyla inş güzel sonuçları alırız

selam senindemi 2 gundur agrin var sen 4. mayista transer ettirmistin sanirim ben 2 .mayista yaptirdim banada 16 mayis dedi. benimde 2-3gundur adet olacakmisim gibi sancim var insallah adet olmayiz

kızlar birşey sorucam doğum kontrol hapım bitti aynı zamanda lucrin kullanıyorum. adet gecikmesi olabilir diye duydum. bilginiz varmı?

selam senindemi 2 gundur agrin var sen 4. mayista transer ettirmistin sanirim ben 2 .mayista yaptirdim banada 16 mayis dedi. benimde 2-3gundur adet olacakmisim gibi sancim var insallah adet olmayiz

evet canım 4 mayıs transfer 16 da test 12 .gün. tuhaf bi ağrı bir anda kramp şeklinde giriyo ondan sonra adet ağrısı gibi çekiyorum geçiyo tekrar başlıyo.hayırlısı bakalım az kaldı testte inş pozitif olur bu ağrılar

canım benimde 3. denemem dondurulmuşlarla 8.günüm benimde 6. günden itibaren sancılarım başladı kasıklarımda sanki adet olcakmışım gibi 16 test tarihim hayırlısıyla inş güzel sonuçları alırız

insallh canımmmm bu belırtıler ıyıye işarettirrrrr:KK49:

canımmm 5. gun transferii.. belırtılerimmm 2. gunden berii sancımm var ılk defa böle oluyokanamam yokk senın nasıl ne belırtılerın var?

canım benimkide 3.gün embriyosu benim 6. günden sonra kasıklarımda adet ağrısı gibi ağrım var sadece kanama falan yok.hayırlısıyla sonuçları pozitif olarak alsaydık

Herkese selam ben yeni katıldım aranıza... Transfer oldummm bende ... 16 sında test yapılacak çok heyecanlıyımm... Bir taraftanda üzgünüm çünkü çok ağrım var kasıklarımda , göbek çevremde de ağrı oluyoo ... Nedendir anlayamadım ama umarım sonuçlarımız olumluu olurr... Rabbim herkesin gönlünün muradını versinn....

Herkese selam ben yeni katıldım aranıza... Transfer oldummm bende ... 16 sında test yapılacak çok heyecanlıyımm... Bir taraftanda üzgünüm çünkü çok ağrım var kasıklarımda , göbek çevremde de ağrı oluyoo ... Nedendir anlayamadım ama umarım sonuçlarımız olumluu olurr... Rabbim herkesin gönlünün muradını versinn....

test günümüz aynı umarım ikimizde , ve bekleyen herkes pozitif sonuçlarla geliriz o gün buraya :KK49::KK49:
belki bahsettiğin ağrılar hamilelik belirtisidir neden canını sıkıyorsun ki?:97:

selam benimde 16. test gunum adet olacakmisim gebi hissim var sanirim 4 kisinin test gunu 16 si insallah herkesinki tutar

Son düzenleme:
test günümüz aynı umarım ikimizde , ve bekleyen herkes pozitif sonuçlarla geliriz o gün buraya :KK49::KK49:
belki bahsettiğin ağrılar hamilelik belirtisidir neden canını sıkıyorsun ki?:97:

Daha önce aşılama denemesi yapmıştık yine ağrılar aynı gibiii :KK43:(( Bende ondan tedirginim açıkçası... İnşallah hayırlısı olurr ....İnşallah hamilelik belirtileridir de Pazartesi Bayram ederizz:)))

İnşallaahhhh Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bebekler nasip ederr...Pazartesiyi iple çekiyorumm...

valla son günler yaklaştıkça sabırsızlanıyorum
uykularım kaçıyorrr ama çok umutluyum açıkcası
rabbim anne olmayı bize de nasip eder inşallah :KK49: :KK49:

valla son günler yaklaştıkça sabırsızlanıyorum
uykularım kaçıyorrr ama çok umutluyum açıkcası
rabbim anne olmayı bize de nasip eder inşallah :KK49: :KK49:

İnşallaaahhhh.. Hayırlı haberlerimizi de yazarızz... Bu arada ben bugün iş çıkışı eczaneden test alıp idrar testi yapmayı düşünüyorumm ... Bakalım ne çıkacakk... Çok merak ediyorum...

İnşallaaahhhh.. Hayırlı haberlerimizi de yazarızz... Bu arada ben bugün iş çıkışı eczaneden test alıp idrar testi yapmayı düşünüyorumm ... Bakalım ne çıkacakk... Çok merak ediyorum...

ayy benimde aklımdan geçmiyor değil ama
cesaret edemiyorum :KK8:
olur da kötü çıkarsa moralim bozulur diye?

X