Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

kızlar bence test falan yapmayın bekleyin gününüzü kendinizi strese sokmayın iyice

bencede şu son 2-3 günü moral bozukluğu ile geçireceğime( olurda negatif çıkarsa)
birkaç gün heyecanla beklemeyi tercih ederim:KK1::emir_bebek:
ama bi taraftan da merak etmiyor değilim?:KK76:

bencede şu son 2-3 günü moral bozukluğu ile geçireceğime( olurda negatif çıkarsa)
birkaç gün heyecanla beklemeyi tercih ederim:KK1::emir_bebek:
ama bi taraftan da merak etmiyor değilim?:KK76:
[/QUOTE

aynen eninde sonunda öğrencez zaten herşeye hazırlıklı olmamız lazım kendimizi fazla kaptırmayalım.insan merak ediyor tabikide ama test bazen yanıltıcıda olabiliyor

kızlar inşallah hepiniz pazartesi olumlu sonuçlar alırsınız ve hayırlısıyla 9 ay sonunda bebişinizi kucağınıza alırsınız.ben olumsuz sonuç aldığım için bunu kabullenmenin ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum.inşllah hiçbiriniz bu duyguyu yaşamazsınız...

evet canım pzt şuan çok kötüyüm biraz önce wc gittim leke gelmeye başladı acaba adet mi olyorum yada başka bişeymi anlamadım bugün bide temizlik yapmıştım keşke yapmasaydım

Canım stres yapma sakın.. Önemli birşey yoktur umarım... Yoğun şekilde kanaman yoksa korkulacak birşey olmduğunu düşünmüyorum.Eğer çoğalırsa hemen doktorunu ara... Bu arada nerde yaptırdınız hocanız kimm..

evet canım pzt şuan çok kötüyüm biraz önce wc gittim leke gelmeye başladı acaba adet mi olyorum yada başka bişeymi anlamadım bugün bide temizlik yapmıştım keşke yapmasaydım

selam insallah adet degildir kendini yormadan bekle biraz ben almanyada yaptirdim 2 tüp bebek doktor transferi yapar yapmaz kaldirip gönderiyor beni sizdedemi öyle oluyor

selam insallah adet degildir kendini yormadan bekle biraz ben almanyada yaptirdim 2 tüp bebek doktor transferi yapar yapmaz kaldirip gönderiyor beni sizdedemi öyle oluyor

transferin olduğu masada 5 dakika falan kaldım sonra kayarak yatağıma geçtim
ve o gün ilk iki saat tuvalete kalkmamamı söylediler ve 7-8 saat hastanede yatırıp eve yolladılar
:KK19:

benim testim 17 sinde hepinizin hayırlı habrlerini bekliyorum beni merakta bırakmayın sonucunuzu ne olursa olsun bildirim hanımlar lüfrennnn.

transferin olduğu masada 5 dakika falan kaldım sonra kayarak yatağıma geçtim
ve o gün ilk iki saat tuvalete kalkmamamı söylediler ve 7-8 saat hastanede yatırıp eve yolladılar
:KK19:

ben ilk yaptigimdada kaldirdi idrar sikisik gel demisti öyle gittim transferden sonrada tuvalete gitmemde sorun olmayacagini söyleyince orda yaptim eve geldim kalkip. 2 transferde gene idrar dolu gittim ama 2-3 saat tuvalete gitmedim ama hemen kalkip eve gönderdi. bana sadece agir kaldirma normal hayata devam dedi ben 2.sinde fazla dolasmadim uzandim hep ama yine olmadi sanirim karnim cok agriyor

Çok merakta kaldım iyimisinizz...Umarım herşey yolundadır.. Allah yardımcımız olsun...

canım malesef olmadı adet oldum hayırlısı kısmet değilmiş

yaaaaaaaaaa :KK5::KK5:
hayırlısııı, insan diyecek birşey bulamıyor,çok üzüldüm.
Rabbim yeniden deneyecek güç kuvvet versin
dün yine sordum birine ama cevap alamadım
eğer sonuç olumsuzsa adet tarihi geçse bile ilaçları bırakana kadar adet olunmuyor sanıyordum
yani benim adet tarihim 5 gün geçiyor umutlanmalı mıyım?adet olmadım diye:KK6:

canım malesef olmadı adet oldum hayırlısı kısmet değilmiş

Ya canımm çok üzüldüm... Ama yılmak yok... Rabbim hayırlısını eyler,, Eylerse de güzel eyler.. Allahım güç v4ersin sağlık versin yine denersinizz.. Nollursun üzülme olur mu... yine buradan yazışalım lütfen..Bu arada test yapıldımı....Adet olunsa bile yapılmalı diyor bizim klinik...

mrb arkadaşlar benim transferin 7.günü ama sanki adet olcakmışım gibi ara ara agrılarım oluyor normalmi sizce tutunmuşmudur bebegim çok merak ediyorum benim gibi olan varmı

Ya canımm çok üzüldüm... Ama yılmak yok... Rabbim hayırlısını eyler,, Eylerse de güzel eyler.. Allahım güç v4ersin sağlık versin yine denersinizz.. Nollursun üzülme olur mu... yine buradan yazışalım lütfen..Bu arada test yapıldımı....Adet olunsa bile yapılmalı diyor bizim klinik...

canım kanamam azaldı dün test yaptım ikinci çizgi çok belirsiz de olsa gördüm gölge gibi kanamam azda olsa var ama bakalım hayırlısı inş tutunur

Arkadaşlar, 3 kutu gonal-f, 5 kutu citrotide, ve bir de çatlatma iğnesi var.ihtiyacı olan varsa..

canım kanamam azaldı dün test yaptım ikinci çizgi çok belirsiz de olsa gördüm gölge gibi kanamam azda olsa var ama bakalım hayırlısı inş tutunur

valla aklım hep sende kaldı.. Bugün ağrım çoğaldı korkuyorummm...İnnşallah tutunurlarda bizimde yüzüümüz güler.. Sen yarında kan testi yaptır canım.. Öyle kanamalar olabilir demişlerdi bana.. Ben yarın gideceğim teste.. birde çok kötü mide ağrısı çekiyorum ..Midem taş gibi olduu.. Bakalım hayırlısı...

X