Tüp Bebek Sürecim

İnşallah 5.güne güzel embriyolar kalır Rabbim gönlüne göre versin
Teşekkür ederim canım amin inşallah benim önceki seferde hiç ağrım sızım olmamıştı hatta akşam konsere gitmiştik o derece bişey hissetmemiştim ama şimdi 2.gündeyim hala hafif ağrı sızı devam ediyor..

Bi kaç güne geçer inşallah canım şu an en heyecanlı zamanlardasın benim gözüm sürekli telefondaydı kaç embriyo devam ediyor diye heyecandan ağrıyı unutuyorum bazen ama dediğim gibi kabız olma sakın dikkatli ol dinlen bi de bol bol

Çalışıyorum malesef dinlenmeye çok vaktim olmuyor ama kabızlığım yok, hemşire hanım ağrı kesici almamı söyledi bikaç güne geçer diye düşünüyorum ben de

Melatonin niçin acaba?
Bu arada bebeğiniz inşallah tutunur sağlıkla gelir

Melatonin niçin acaba?
Bu arada bebeğiniz inşallah tutunur sağlıkla gelir
Doktorum bana yumurtalarım kaliteli ve boyutları birbirine yakın olsun güzel gelişsin diye verdi iğnelere başlamadan nerdeyse 1 ay önce ama dediğim gibi doktorunuza danışmadan almayınız. Daha transfere var, güzel dilekleriniz için teşekkürler
Canım naptın nasılsın ağrıların geçti mi
Teşekkür ederim canım geçti ağrılarım da regl olmama az kaldı ondan kaynaklı kasık ağrılarım var

Adet olunca kuş gibi olacaksın canım bu arada embriyoların belli oldu mu 5. Gün galiba senin bugün

Merhabalar
merhabalar 3. Gün embriyolarım var 2 tane ve 8 hücreye bölünmüşler sizce iyi kalite mi oluyorlar bi bilginiz var mı cevap verirseniz sevinirim teşekkürler

Ah canım inşallah hikayenin devamında bebeklerinin ultrason görüntülerini görmekte olur

Merhabalar

merhabalar 3. Gün embriyolarım var 2 tane ve 8 hücreye bölünmüşler sizce iyi kalite mi oluyorlar bi bilginiz var mı cevap verirseniz sevinirim teşekkürler
Merhaba benim ilk transferimde de 3.gün 8 hücreliydi embriyom o zamanlardaki doktorum iyi demişti ancak tutunmadı, sonuç negatif olduktan sonra da “zaten biliyoduk tutunmayacağını kalitesizdi” denildi. Kararı sen ver kalitesi konusunda, ama biraz da nasip kısmet işi bu. En kaliteli embriyonun tutunmadığı, kalitesiz denilen embriyonun tutunduğu da oluyor
Ah canım inşallah hikayenin devamında bebeklerinin ultrason görüntülerini görmekte olur
Ah ağzın bal yesin inşallah çok teşekkür ederim amiiin

Yaaaa çok sevindim canım gözün aydın darısı taransfer sonrası pozitif haberine inşallah 3 tane minnak seni bekliyor annesi
Ay amin inşallah bu sefer her şey çok içime sinerek ilerliyor çok pozitif gelişmelerle ve sindire sindire gidiyoruz hiç aceleci değilim bakalım kısmetse mayıs gibi transfer görünüyor inşallah her şey yolunda ilerler transfer öncesinde ve o süreçte de desteğin için çok teşekkürler

Güzel günlerin yakın inşallah canım bende Tolga hocanın hastasıyım 4 buçuk sene bekledim bende çok şükür Tolga hocam sayesinde pozitifimizi aldık darısı sana olsun emin ellerdesin

Güzel günlerin yakın inşallah canım bende Tolga hocanın hastasıyım 4 buçuk sene bekledim bende çok şükür Tolga hocam sayesinde pozitifimizi aldık darısı sana olsun emin ellerdesin
Maşallah ne güzel haberr darısı bana inşallah Evet Tolga hoca ile görüşür görüşmez emin ellerde olacağımı anladım her görüşmemizde de bu netleşti

Maşallah ne güzel haberr darısı bana inşallah Evet Tolga hoca ile görüşür görüşmez emin ellerde olacağımı anladım her görüşmemizde de bu netleşti
Konuyu güncellemişsin canım inşallah pozitif sonuç alırsın bende transfer için adet olmayı bekliyorum benimde miyomlarım var ama sorun olmaz dendi 2 emriyom var doktor bu şekilde ilkini transfer edicek tutmazsa ikincide miyomlarını alırız dedi ameliyat olucakmışsın da zor bişey mi merak ettim aynı gün hastanede. Cıkıyobiliyormusun acaba özelde ücreti ne kadar bilgi verebilirmisin

İnşallah teşekkür ederim :) benim ilk sürecimde de ilk doktor öyle demişti ama şimdiki doktorum kesinlikle myomların alındıktan rahim dinlendikten sonra transfer diyor bebeğin tutsa bile düşme ihtimali varmış. Myom ameliyatı iki şekilde oluyor açık ve kapalı olarak. Kapalı olanda aynı gün çıkıyorsun, açık olan bildiğin sezaryen gibi kasık civarından kesi atılıyor 1 gün sanırım hastanede kalıyorsun, ayağa kalkman vs kesinin büyüklüğüne göre değişiyor. Özelde ankarada medicanada 35 bin demişti ama şimdi güncellendi mi fiyatlar bilmiyorum açıkçası ben ailem başka şehirde yaşadığı için onların yanında olacağım.
Sana da çok geçmiş olsun sen neredesin şehir olarak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…