Tüp bebek sürecim

sadd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
15
4
38
Herkese merhaba,
Size ilk tüp bebek tecrübemden bahsetmek istedim..
Bu konu çok hassas ve derin olduğundan Ailenizle eşinizle tüm merakınızı endişenizi korkularınızı paylaşamıyorsunuz..
Buradan biraz da içimi dökmek istedim.. tüp bebek sürecimde tüm klasik aşamalardan geçtim, hsg histereskopi yumurta toplama 10 yumurta toplandı 8 i döllendi sonunda transfer. 5AA kalitede 5. Gün 1 tane taze embriyo transferi yapıldı.ilk transferde tek embriyo transfer yapılıyormuş bu arada yaşım 38. Transferden sonra 6. Günden itibaren merakıma yenik düşerek evde artı med markalı gebelik testi yaptım arada erken gebelik testleri de vardı ve hepsinde hep silik çizgi çıktı bu da tabi umut oldu bunun yanında tüm belirtileri de hissediyordum.Sadece lekelenme olmadı.Son gün 11. Gün test günümdü (bugün)kan testi sonucum koca bir sıfırdı. Sizlere örnek teşkil etmesi açısından paylaşmak istedim evde yapılan testler gerçeği yansıtmıyor benim gibi boşa umutlanmamak adına test gününüzü sakin bir şekilde beklemelisiniz…
Başarılar.

Herkese merhaba,
Size ilk tüp bebek tecrübemden bahsetmek istedim..
Bu konu çok hassas ve derin olduğundan Ailenizle eşinizle tüm merakınızı endişenizi korkularınızı paylaşamıyorsunuz..
Buradan biraz da içimi dökmek istedim.. tüp bebek sürecimde tüm klasik aşamalardan geçtim, hsg histereskopi yumurta toplama 10 yumurta toplandı 8 i döllendi sonunda transfer. 5AA kalitede 5. Gün 1 tane taze embriyo transferi yapıldı.ilk transferde tek embriyo transfer yapılıyormuş bu arada yaşım 38. Transferden sonra 6. Günden itibaren merakıma yenik düşerek evde artı med markalı gebelik testi yaptım arada erken gebelik testleri de vardı ve hepsinde hep silik çizgi çıktı bu da tabi umut oldu bunun yanında tüm belirtileri de hissediyordum.Sadece lekelenme olmadı.Son gün 11. Gün test günümdü (bugün)kan testi sonucum koca bir sıfırdı. Sizlere örnek teşkil etmesi açısından paylaşmak istedim evde yapılan testler gerçeği yansıtmıyor benim gibi boşa umutlanmamak adına test gününüzü sakin bir şekilde beklemelisiniz…
Başarılar.
İnşallah kendiliğinden hamile kalırsın canım

İntralipid serum tedavisi uygulandı mı size birde saizen ? İçki sigara var mı

Bu tedaviyi duymadım sigara alkol yok
Bende Acıbadem kozyatagında Tedavi gördüm ilk yumurta toplama da 2 transferim de negatif oldu sonra doktor bu dediklerimi uyguladı ve değişik vitamin takviyeleri uyguladı yumurta toplamadan sonraki ilk transfer tuttu yaşım da 35

Bende Acıbadem kozyatagında Tedavi gördüm ilk yumurta toplama da 2 transferim de negatif oldu sonra doktor bu dediklerimi uyguladı ve değişik vitamin takviyeleri uyguladı yumurta toplamadan sonraki ilk transfer tuttu yaşım da 35
Benim dondurulmuş 3 embriyom var doktoruma bir danışıcam paylaştıklarınızı umarım bir alternatif olur, tebrik ederim inşallah miniğiniz sizinle olur sonuna kadar

Benim dondurulmuş 3 embriyom var doktoruma bir danışıcam paylaştıklarınızı umarım bir alternatif olur, tebrik ederim inşallah miniğiniz sizinle olur sonuna kadar
Teşekkür ediyorum darısı size olsun inşallah şimdi 32 günlük oldu kucağımda kendisi teyzesi 🥰🥰 kesinlikle görüşün doktorunuz la aynı hastane aynı laboratuvar aynı ilgi fakat tedavi yöntemi değişince direk tuttu görüşmekte fayda var yaşım da genç degil yani

Saizen i Rahmi büyütmek için kullandılar intralipid serum u tutsun diye kullandılar glutatyon vitamin i de vücudum da ki alkol sigara gibi kimyasalları atmak İçin kullandılar

Saizen i Rahmi büyütmek için kullandılar intralipid serum u tutsun diye kullandılar glutatyon vitamin i de vücudum da ki alkol sigara gibi kimyasalları atmak İçin kullandılar

Teşekkür ediyorum darısı size olsun inşallah şimdi 32 günlük oldu kucağımda kendisi teyzesi 🥰🥰 kesinlikle görüşün doktorunuz la aynı hastane aynı laboratuvar aynı ilgi fakat tedavi yöntemi değişince direk tuttu görüşmekte fayda var yaşım da genç degil ya

Teşekkür ederim paylaştığınız için.. Allah sağlık versin miniğe bahtı açık olsun

Doktorunuz kimdi acaba? Bir de önerir misiniz?
Kartalda yaşıyorum doktor arayışındayım.

Merhaba, bilginiz vardır diye size sormak istedim bende buna benzer bir durumdayım. 22 Aralık Cuma günü aşılama yapıldı. 2 yumurtam vardı. Bugün 10. Günüm yani. Son 3 gündür şu salgın olan hastalığa yakalandım. Bel ağrısı, baş ağrısı, ateş ne ararsan yok yok :) dün hastaneye gittim ilaçta içmiyorum malum belki vardır diye düşünmekten. Doktor gebelik testi istedi sonucunu eke ekliyorum. Okuduğum tüm yazılarda betanın en az 5 olması gerektiği yazıyor daha önceki negatif testlerimde hep sıfırlı sonuçlar var. Ama dün yaptığım testin sonucu 2.3, birde “2 Sağlıklı, postmenopozal kadın” diye bir ibare var birde hamilelikten falan bahsetmişler heveslensem mi üzülsem mi bilemedim… yardımcı olabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_9109.jpeg
    IMG_9109.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 139
Merhaba, bilginiz vardır diye size sormak istedim bende buna benzer bir durumdayım. 22 Aralık Cuma günü aşılama yapıldı. 2 yumurtam vardı. Bugün 10. Günüm yani. Son 3 gündür şu salgın olan hastalığa yakalandım. Bel ağrısı, baş ağrısı, ateş ne ararsan yok yok :) dün hastaneye gittim ilaçta içmiyorum malum belki vardır diye düşünmekten. Doktor gebelik testi istedi sonucunu eke ekliyorum. Okuduğum tüm yazılarda betanın en az 5 olması gerektiği yazıyor daha önceki negatif testlerimde hep sıfırlı sonuçlar var. Ama dün yaptığım testin sonucu 2.3, birde “2 Sağlıklı, postmenopozal kadın” diye bir ibare var birde hamilelikten falan bahsetmişler heveslensem mi üzülsem mi bilemedim… yardımcı olabilir 5 ve üzeri değer pozitif oluyor diye biliyorum

Bildiğim kadarıyla 5 ve üzeri değer pozitif oluyor sizi yanlış yönlendirmek ve üzmek hiç istemem bir doktorunuza danışın

Bildiğim kadarıyla 5 ve üzeri değer pozitif oluyor sizi yanlış yönlendirmek ve üzmek hiç istemem bir doktorunuza danışın
Teşekkür ederim… devlet hastanesi olduğu için anca 8 inde giderim… o zamana kadar bekleyeceğim mecbur

X