Tüp bebek sürecim

Herkese merhaba,
Size ilk tüp bebek tecrübemden bahsetmek istedim..
Bu konu çok hassas ve derin olduğundan Ailenizle eşinizle tüm merakınızı endişenizi korkularınızı paylaşamıyorsunuz..
Buradan biraz da içimi dökmek istedim.. tüp bebek sürecimde tüm klasik aşamalardan geçtim, hsg histereskopi yumurta toplama 10 yumurta toplandı 8 i döllendi sonunda transfer. 5AA kalitede 5. Gün 1 tane taze embriyo transferi yapıldı.ilk transferde tek embriyo transfer yapılıyormuş bu arada yaşım 38. Transferden sonra 6. Günden itibaren merakıma yenik düşerek evde artı med markalı gebelik testi yaptım arada erken gebelik testleri de vardı ve hepsinde hep silik çizgi çıktı bu da tabi umut oldu bunun yanında tüm belirtileri de hissediyordum.Sadece lekelenme olmadı.Son gün 11. Gün test günümdü (bugün)kan testi sonucum koca bir sıfırdı. Sizlere örnek teşkil etmesi açısından paylaşmak istedim evde yapılan testler gerçeği yansıtmıyor benim gibi boşa umutlanmamak adına test gününüzü sakin bir şekilde beklemelisiniz…
Başarılar.
Genetik teste gönderirdi mi

Bende pazartesi günü transfer oldum ama herhangi bir serum tedavisi uygulanmadı, 15 inde test vericem inşallah pozitifi görürüm🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canım merhaba Erbil beyle tedavideyim 4 aydr 2 embriyom oluştu siz ne guzel pozitifi görmüşsnz sizin kacıncı gün embriyonuz birde çift transvermiydş
benimde 2 embriyom olmustu ikiside 5. Gundu. Duyunca cok endiselenmistim ama korktugum gibi olmadi. Erbil hica embriyoyu nereye yerlestirecegi i biliyor yani transferde cok basarili. Sen sadece sana denilenleri yap cok dikkat et. Ben transfer yapildiktan sonra arabadan eve yatarak geldim ve test sonucuna kadar evde hep dinlendim hic kendini yormadim. Bol bol su ictim, avocado ve kabak cekirdegi yedim. Simdi cok sukur kizim 14 haftalik:) Allah isteyen herkese sanada kolaylikla versin canim🙏

benimde 2 embriyom olmustu ikiside 5. Gundu. Duyunca cok endiselenmistim ama korktugum gibi olmadi. Erbil hica embriyoyu nereye yerlestirecegi i biliyor yani transferde cok basarili. Sen sadece sana denilenleri yap cok dikkat et. Ben transfer yapildiktan sonra arabadan eve yatarak geldim ve test sonucuna kadar evde hep dinlendim hic kendini yormadim. Bol bol su ictim, avocado ve kabak cekirdegi yedim. Simdi cok sukur kizim 14 haftalik:) Allah isteyen herkese sanada kolaylikla versin canim🙏
sizin 5. günmüş ne güzel benim 3. gün embriyosu dondurdular nasip hersey bakalım

amin canım rabbim evladına sağlıklı hayırlı guzel günler göstersin

X