Tüp bebek sürecinde Rahimde perde

Mavimilenam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2021
339
107
25
Merhabalar ben 2 aydır Tüp benek sürecinde ilerliyorum dün Rahim filmi çekildim ve doktor ciddi bir perde var dedi transfer için engel olabilir dedi böyle birşey yaşayan var mı ne yapmam lazım transfer olamaz mıyım yada olursam ne olur yardımcı olur musunuz hsg görüntülerini de atıyorum buraya bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_8255.png
    IMG_8255.png
    171,3 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_8254.png
    IMG_8254.png
    178,8 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_8253.png
    IMG_8253.png
    176,4 KB · Görüntüleme: 64
Merhaba. Histereskopik cerrahi yapılır durum düzeltilir transfer duruma göre öyle planlanır.
Olumsuz düşünmeyin lütfen 😊 tedavinize buna göre yön verip bunu mutlaka düzeltirler
Histeroskopik zor bir şey mi ameliyat yazıyor hep bu durum beni biraz korkutuyor

Bence zor değil
Histeroskopik zor bir şey mi ameliyat yazıyor hep bu durum beni biraz korkutuyor
yumurta toplama işlemi embriyo transferi bile ameliyathane de steril ortam da yapılıyor. Gerekirse hafif anestezi alıyorsun zaten. Elbet bazı işlemlerin ağrısı olur bende yumurta toplama da olmuştu rahim filminde de hafif olmuştu onlar normal ❤️ sana birşey diyeyim mi her yorum her kişi farklıdır kafaya takma sakın.🥰

Bence zor değil

yumurta toplama işlemi embriyo transferi bile ameliyathane de steril ortam da yapılıyor. Gerekirse hafif anestezi alıyorsun zaten. Elbet bazı işlemlerin ağrısı olur bende yumurta toplama da olmuştu rahim filminde de hafif olmuştu onlar normal ❤️ sana birşey diyeyim mi her yorum her kişi farklıdır kafaya takma sakın.🥰
İnşallah herşey güzel olur dualarınıza talibim

Merhaba histeroskopi ile düzeltilir. Bugün histereskopi oldum aynı yumurta toplama gibi anestezi ile yapılıyor, kısa sürüyor. Islemin cdsini veriyorlar size. Antibiyotik verdi doktor ağrım yok şimdilik iyi gidiyor korkulacak hiç bir şey yok.

X