Tüp bebek tedavisinde 15 den fazla yumurtası olup transferi ertelenen var mı?

Aminn inş hepimiz kavuşuruz
DAha 2 gün oldu histeroskopi yaptıralı bakalım ne zaman adet olurum hiç bilgim yok
Ben olalı 12 gün oldu bugün adet olcakmış gibi kasıklarımda ağrı var ama daha adet tarihime var aklıma takıldı görünce yazınızı bi sorayım dedim

Aminn inş hepimiz kavuşuruz

Ben olalı 12 gün oldu bugün adet olcakmış gibi kasıklarımda ağrı var ama daha adet tarihime var aklıma takıldı görünce yazınızı bi sorayım dedim
Olabilir belki doktor kanama 4 5 gün sürer dedi ondan sonra da 5 6 gün sonra adet olursun demişti galiba narkoz kafasıyla yanlış hatırlamıyorsam
Ayy çözdürme işlemine ücret mi ödediniz bana da çıkarmazlar inşallah. Baştan demişler miydi ücret olacağı

Evet kanamam yaklaşık bi hafta sürdü benim de ama son günler baya az damla gibiydi. Yok başta dememişlerdi bana da ekstra ücret olduğunu bilmiyordum

Benimde 22 yumurta toplanmıştı ve ertelendi daha azda olsa erteliycekti doktorum rahim dinlendirme de şansı artırıyır bedenin ilaçlardan arınıyor ertelensin sabrın sonu bebek olsun inşallah

Benimde 22 yumurta toplanmıştı ve ertelendi daha azda olsa erteliycekti doktorum rahim dinlendirme de şansı artırıyır bedenin ilaçlardan arınıyor ertelensin sabrın sonu bebek olsun inşallah
Çok moralim bozulmaya başlamıştı ama yazdıklarınız umut oldu . Sizin ki başarıyla sonuçlanmış sanırım gözünüz aydın Allah kucagınıza da sağlıkla alabilmeyi nasip etsin ☺

Benimde haziran ayında 28 yumurtam toplandı
Doktorum rahmin dinlenmesinin daha iyi olacağını ve bu şartlarda embriyonun tutunma olasılığının zayıf olacağını söylediğinden 2 adet dönemi geçmesine karar verdik. O dönemde beklememiz gerekince bende çok üzülmüştüm. Ama sabırlı ol herşey böyle daha sağlıklı ilerleyecektir buna inan. Geçtiğimiz perşembe embriyo transferi gerçekleşti. Heyecanla 14 eylülde mucizemizi bekliyoruz

Sizlerin böyle güzel tecrübeleriniz fazlasıyla içime su serpiyor demekki diyorum böylesi daha iyi olacak. Inşallah Allahım emeklerinizi bekleyişlerinizi boşa çıkarmasın mutluluktan ağlayacağınız o güzel haberi alırsınız . Mucizeniz sizinledir inşallah

Benimde 27 yum toplandi ohss riskim vat suan sanirim dondurulmus olacak normalde yarin transfer olacaktim nasil gecti prki karnimda biraz basinc hissediyorum ben sadece onun diisnda cok sukur biseyim yok

Benimde 27 yum toplandi ohss riskim vat suan sanirim dondurulmus olacak normalde yarin transfer olacaktim nasil gecti prki karnimda biraz basinc hissediyorum ben sadece onun diisnda cok sukur biseyim yok
Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…