Tüp bebek tedavısınde dogum kontrol hapı

CiciliBicili

kalbim 'ege' de kaldı:))
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
640
7
SLMLAR ÇOK ARADIM AMA BUNUNLA ILGILI BISEY BULAMADIM TÜP BEBEK TEDAVISINE BA^LAMAK IÇIN DOKTORLA GÖRÜ^MEYE GITTIGIMDE BEN BU AY HEMEN BASLANACAK DIYE BEKLERKEN BU AY SADECE DOGUM KONTROL HAPI KULLANMAM GEREKTIGI RAHMIN DINLENMESI KIST VARSA ERIMESI ICIN MIS BU TUP BEBEKTE SANSI BIRAZDAHA ARTIRIYORMUS BILEN YADA UYGULAYAN VARSA BIRAZ BILGI VERIRSE SEVINIRIM BU ARADA BEN IZMIR SMYRNA DA TEDAVI GÖRUYORUM :emir_bebek::emir_bebek:

Merhaba, bugün tüp bebek görüşmem vardı ve doktorum doğum kontrol hapına başlattı..Söylediğin gibi tüp bebek öncesi yumurtlamayı engelleyerek dinlendirme sağlanması tüp bebek başarı şansını arttırıyormuş.Ben de Anadolu Sağlık merkezi Gebze'de tedavi görmeye başladım..

Merhaba bende tüp bebek tedavisine başlamadan önceki ay kullandım dogum kontrol hapını.. Herşeyini mesela hormonlarını kontrol altında tutmak için yapıyorlar. bana doktorun biri şöyle düşün demişti bir ok alıyorsun eline geriyorsun geriyorsun ve fırlatıyorsun.. Mantıgı buymuş canım endişelenme .. Ben şuan ikizlerime hamileyim çok şükür :nazar: Tedaviniz hayırlı ugurlu olsun darısı hayırlısıyla en kısa zamanda başınıza inşallahh

cicili canım merhaba bende senin gibi doğum kontrol hapı kullanıyorum şimdi mart ayında dondurulmuşlarımızı deneyeceğiz dr um tedaviye kadar kullan dedi.ben önceki tedavimde dr verdi ama ben kullanmamıştım şimdi çok pişmanım Allah yolumuzu açık etsin canım.bu arada hangi hapı kullanıyosunuz arkadaşlar.

merabalar bende bugün gittim tüp bebege muayne oldum kan verdim doktor banada dogum kontrol hapı verdi kist var dedi erimesi içinmiş rahim filimi çekinecegim

canım bende smyrnada oldum transferin 3. günü aralıkta doğum kont. hapı başladım bunu sana anlatmış olmaları lazımdı..beyinin salgıladığı gebelik hormnuyla ilgili durumla alakalıymış hemde dediğin gibi rahimde bir anomali varsa onuda eritmesi için zaten hap bitip adet olunca tekrar gidip muyene olacaksın o zaman yine bakacaklar umarım tedavin hayırlı olur ben memnun kaldım çok
umarım 29 ocakta sonucumda güzel olur..

inşallah güzel sonuç alırsın 35deniz valla benim bugün pek içim açılmadı tüp bebege galiba birazdaha geç başlayacagız geç olsunda güç olmasın inşallah şu dogum kont hapı iyi gelirde herşey yoluna girer hiç yumurtlamam olmamış doktorum dedi rahim filimi çekindinizmi kolaymı zormu

canım doğum kontrol hapını tüp bebek denemelewrinden önce kullandırıyorlar çoğumuz kullandık hormonların baskılanması için, rahim ve yumurtalıkların dinlenmesi için veriliyor daha önceden kalan kist varsa ouda yok ediyor bunu kafana takma tedavin hayırlı olsun biran önce bebeklerine kavuşursun inşallah

merhaba arkadaşlar bende smrynada başladım tedavime bende ginera kullanıcam bir ay boyunca ilk reglidede iğnelere başlıcas kısa protokol

canım doğum kontrol hapını tüp bebek denemelewrinden önce kullandırıyorlar çoğumuz kullandık hormonların baskılanması için, rahim ve yumurtalıkların dinlenmesi için veriliyor daha önceden kalan kist varsa ouda yok ediyor bunu kafana takma tedavin hayırlı olsun biran önce bebeklerine kavuşursun inşallah

eylul merhaba ben daha onceden okumustum yazılarını sende tup bebekle hamıle kalmıstın sanırım bana bıraz bılgı verırmısın canım ya ben polıkıstık overlıyım 3 asın oldu olmadı sımdı tüp bebek denıycez senın sorunun neydı

merhaba kızlarrr,

evet bende tüp bebek tedavisi için gittiğimde belara polivit c ve corospirin içmem gerektiğini söyledi .. bana saçma gelmişti neden ilaç içiyorum diye sorularıma net cevaplar alamadım..internette araştırdım biraz meğerse doğum kontrol hapıymış.. sizinde yazdıklarınızı okuyunca rahatladım teşekkürler kızlarrr..inş olur..:97:

Merhabalar yazalı baya olmuş ama bende yeni başladım asm de tedaviye aynı yöntem başladı. Siz olumlu sonuç almışmıydınız🙏

X