Tüp bebek transfer sonrası beta hcg 11 çıktı

Reyyyanduru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2023
35
17
33
Merhaba ben yeni üyeyim 8 haziranda tüp bebek dondurulmuş 2 embriyom transfer edildi. 11. Gün 19 haziranda ilk beta hcg'm 11.3 çıktı. 21 haziranda yani transferin 13.gününde 17.2 çıktı bugün yani 23 haziranda transferin 15. Gününde 38.7 çıktı bu değerlerle sağlıklı bir gebelik yaşayan yada benim durumumda olan var mı. Doktorum 2 gün sonra tekrar kan vermemi istedi ama korkuyorum sonucun olumsuz olmasından. Benim durumumda olan var mı cevap verirseniz çok sevinirim

Merhaba ne yaptınız merak ettim güzel gelişmeler vardır inşallah🤲
Maalesef haberler kötü geldi. Dün hastaneye yatışımı yaptılar dış gebelik varmış ilaç tedavisine başladılar ilaçla düşürmeye çalışıyorlar. Ne yapalım olmadı maalesef 2.dış gebelik bu da benim zor olıyor baya. 2 de düşük yaptım yani anlatamam bu süreçlerin nasıl zor olduğunu

İnşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz, benimde ilkinde transfere uygun embriyo oluşmadı, bu ikincisiydi. Bu da olmazsa 2 dondurulmuş embriyom var ama ikisi de mozaik embriyo. Çok kararsızım o yüzden emin değilim onlarda transfere, yoksa en baştan yumurta toplama süreci. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, en iyisini, en hayırlısını o bilir🤲 Sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah🤲
Mozaik embriyo ne demek 😊

Maalesef haberler kötü geldi. Dün hastaneye yatışımı yaptılar dış gebelik varmış ilaç tedavisine başladılar ilaçla düşürmeye çalışıyorlar. Ne yapalım olmadı maalesef 2.dış gebelik bu da benim zor olıyor baya. 2 de düşük yaptım yani anlatamam bu süreçlerin nasıl zor olduğunu
Hayırlısı inşallah en doğru hayırlı güzel zamanda olur gebeliğiniz 🙏🏻

Ayy öyle mi çok üzüldüm 😔 ama Hayırlısı inşallah 🤲 rabbim en kısa sürede nasip etsin . Söyleyecek söz bulamıyor insan😔

Arkadaşlar bugün transferimin 9. Günü betahgc 8.2 çıktı. Çift tranfer sizce artar mı? İkinci denemem.
İnşallah artar, artanlarda olabiliyor.
Benim 9. Gün 16.9
11. Gün 36
15. Gün 349
21. Gün 1054
23. Gün 1121 çıktı malesef artış azaldı.
Cuma günü son kez kontrol için çağırdılar ama muhtemelen sonlandırılacak😔
İnşallah sizinki hızlı bir şekilde artar🤲

Reyyan hanım siz nasılsınız? Benimki de olumsuza döndü malesef:KK43: bi aşamadan sonra beta hgc çok az artmaya başladı. Cuma son kez ultrasonla bakılcak kese de boyut olarak bir gelişme yoksa ilaçları kesecekler. Hakkımızda hayırlısı…
Benimde maalesef olumsuz sonuçlandı dış gebelik olmuş kürtaj yaptılar bu cuma da tekrar kontrolüm var ama olmadı maalesef. İnşallah bekleyenlerin isteyenlerin hepsi mutlu haberler alırlar

Benimde maalesef olumsuz sonuçlandı dış gebelik olmuş kürtaj yaptılar bu cuma da tekrar kontrolüm var ama olmadı maalesef. İnşallah bekleyenlerin isteyenlerin hepsi mutlu haberler alırlar
İnşallah🤲Bende dış gebelik değil ama kese haftasına göre çok küçük, gelişim yavaş dedi doktor. Rabbim tez zamanda bize de nasip etsin inşallah🙏🏻

İnşallah🤲Bende dış gebelik değil ama kese haftasına göre çok küçük, gelişim yavaş dedi doktor. Rabbim tez zamanda bize de nasip etsin inşallah🙏🏻
Amiiiiinnn inşallah inşallah. Dış gebelik çok zor ama bu benim ikinci dış gebeliğim yani hiç tutmasa bu kadar zor olmazdı belki dış gebelik olunca Birde onu düşürmek için bir sürü iğne ilaç kullanıyorum. Çok zor gerçekten rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah bir an önce 🙏

Amiiiiinnn inşallah inşallah. Dış gebelik çok zor ama bu benim ikinci dış gebeliğim yani hiç tutmasa bu kadar zor olmazdı belki dış gebelik olunca Birde onu düşürmek için bir sürü iğne ilaç kullanıyorum. Çok zor gerçekten rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah bir an önce 🙏
Evet kesinlikle bende aynı şeyi düşünüyorum en baştan negatif çıksa bu kadar üzülmeyiz. Rabbim hayırlısını versin dua edelim🙏🏻

Merhaba 10 temmuz günü 5. Gün embriyosu transferi oldu. 7. Gün beta değerim 6.2 ydi 12. Gün yani bugün 19 değerim sizce artış olur mu
İnşallah olur ama sizi olumsuz yönde de etkilemek istemem benimde 12 gün 11 çıkmıştı sonra yavaş yükseldi ve dış gebelikle sonuçlandı maalesef. Ama tabi herkesin aynı olacak birşey yok az yükselip olumlu sonuçlar alan da var

X