Tüp bebek transfer sonrası hangi gün test yaptınız

Benimde 18 Ekim'de transferim oldu 5. Gün embriyosu 9. Gün kahverengi lekelenmem oldu hastaneye gittim değerim 0.1 çıktı hala lekelenmem devam ediyor adet gibi değilim ama silindikçe kahverengi bazen kırmızımsı lekeler geliyor 31 Ekim test günüm sizce tutma ihtimali var mıdır

Benimde 18 Ekim'de transferim oldu 5. Gün embriyosu 9. Gün kahverengi lekelenmem oldu hastaneye gittim değerim 0.1 çıktı hala lekelenmem devam ediyor adet gibi değilim ama silindikçe kahverengi bazen kırmızımsı lekeler geliyor 31 Ekim test günüm sizce tutma ihtimali var mıdır
Ben de 19 Ekimde tek 5. Gün embriyo transferi yaptırdım benim test günüm bugündü negatif 0.1 aldım ama sizinki 31 ekim demişler niye fark var acaba

Ben de 19 Ekimde tek 5. Gün embriyo transferi yaptırdım benim test günüm bugündü negatif 0.1 aldım ama sizinki 31 ekim demişler niye fark var acaba
Normalde 30 u 12. Günüm ama 31 de çağırdılar bilmiyorum ama sanırım sonuç olumsuz değişmeyecek.

Normalde 30 u 12. Günüm ama 31 de çağırdılar bilmiyorum ama sanırım sonuç olumsuz değişmeyecek.
Bir umut bekliyor insan, bugün dpktorumla mesajlaştım ilaçları kullanma artık yarın gel konuşuruz dedi ama ben hala acaba böyle değer alıp yükselen var mı diye bakıyorum burada, hayırlısı hepimiz için

Bir umut bekliyor insan, bugün dpktorumla mesajlaştım ilaçları kullanma artık yarın gel konuşuruz dedi ama ben hala acaba böyle değer alıp yükselen var mı diye bakıyorum burada, hayırlısı hepimiz için
Haklısın bende çok araştırdım bütün yazışmaları okudum diyebilirim 12 . Günde değeri 5 veya 8 olanların ki artış gösterebiliyor bazen kimyasala dönebiliyor ama bizim değerimiz de bu mümkün değil inşallah 2. Denememizde pozitifi görürüz tüm kalbimle herkes için dua ediyorum ve dua bekliyorum..

arkadaşlar benim de 3 gün embriyosu 8. gün test yaptım negatif çıktı bu gün 10.gun yine test yaptım iki çizgi çıktı baya baya iki gün sonra kan testi yaotircam çok heyecanlıyım benim de kasık ağrılarım var özellikle 8. günden sonra çoğaldı benim gibi olan var mı 31 Ekim de test yaptircam

arkadaşlar benim de 3 gün embriyosu 8. gün test yaptım negatif çıktı bu gün 10.gun yine test yaptım iki çizgi çıktı baya baya iki gün sonra kan testi yaotircam çok heyecanlıyım benim de kasık ağrılarım var özellikle 8. günden sonra çoğaldı benim gibi olan var mı 31 Ekim de test yaptircam
Belirtileriniz nelerdi?

Arkadaşlar merhaba,
Uzun zamandır kadınlar kulübünde tüp bebek yazışmalarını takip ediyorum. Bir pozitif olsun tüm sürecimi burada yazacağım diye bir niyetim vardı fakat dayanamadım şimdi yazmaya karar verdim :)) Hap bilgileri vereyim;

39 yaşıma yeni girdim
2 tane 3.gün embriyom vardı.
Yumurta toplama işleminden önce prp yaptırdım.
Acıbadem Maslakta tedavi görüyorum.

4 kasımda transfer oldum. Şu an içimde yaşadığım duygular karma karışık. 15 Kasımda kan testimi yaptıracağım.
İçimden bir ses sürekli vesvese yapıyor :) Sizinle paylaşmak istedim. Eşim de destek oluyor fakat tüm olaylar bizim vücudumuzda gerçekleştiği için gerçekten anladığını sanmıyorum.

Şimdilik hafif hafif kasıklarımda garip bir his ve göğüslerimde yeni başlayan bir hassasiyet oluşmaya başladı. Yani ne bileyim bunlarda bir şeyin göstergesi değil bana göre aslında :)

Tüm çabalarımızın göklerden karşılık bulmasını dilerim.

X