Tüp Bebek transfer sonrası idrar testi yapanlar

😔 Hayırlısı olsun canım yeniimi
Yeni canım 1 ayı geçti dış gebeligi sonlandırmak için tedavi beta takibi falan yapılıyor çok şükür iyiye gidiyoruz. Pozitifi gördükten sonra sandım ki herşey bitti ama öyle değilmiş maleseff. Rabbim hayırla sağlıkla yavrularimiza kavustugumuz günleri yaşamayı nasip etsin inşallah 🤲

Yeni canım 1 ayı geçti dış gebeligi sonlandırmak için tedavi beta takibi falan yapılıyor çok şükür iyiye gidiyoruz. Pozitifi gördükten sonra sandım ki herşey bitti ama öyle değilmiş maleseff. Rabbim hayırla sağlıkla yavrularimiza kavustugumuz günleri yaşamayı nasip etsin inşallah 🤲
Amin inşallah canm herşeyin hayırlısı 🤲

Arkadaşlar merhaba tüp Bebek transfer sonrası idrarda gebelik testi bakan varmı kaçıncı gün baktınız.. paylaşırsanız sevinirim bnde pazartesi transfer oldum baksam mi diye düşünüyorum sizce ne yapayım kaçıncı gün bakayim
Benim 6. Günde idrar testinde silik 7. Günde idrar testinde belirgin çıkmıştı .

Taze transfer yapıldı banada. 2 adet 5.gun embriyosu iyi kalitede. Bugun 7.günüm sabah iki kez idrar testi yaptim 2.cizgi silik birsekilde belirdi. Acaba varmidir. Yoksa ilaclarin etkisimi bilemedim

Sanirim kan testine kadar soru işaretleri bitmez 😊 oyuzden cuma sabah kesin olarak çıkar. Allah hayirlisindan versin canim

Taze transfer yapıldı banada. 2 adet 5.gun embriyosu iyi kalitede. Bugun 7.günüm sabah iki kez idrar testi yaptim 2.cizgi silik birsekilde belirdi. Acaba varmidir. Yoksa ilaclarin etkisimi bilemedim
Eğer silik çizgi varsa bence vardır benim öyle oldu çünkü

Merhabalar.. Yeni katıldım aranıza.. 5.gün embriyosu 3.denemem 2 embryo konuldu. Bugün 9. günüm. Dün idrar testi yaptım. Çift çıktı çizgi. Fakat çok fazla koyu çıktı. Genelde silik falan diye okuyorum çizgileri.. Tedirgin olmalımıyım?

Merhabalar.. Yeni katıldım aranıza.. 5.gün embriyosu 3.denemem 2 embryo konuldu. Bugün 9. günüm. Dün idrar testi yaptım. Çift çıktı çizgi. Fakat çok fazla koyu çıktı. Genelde silik falan diye okuyorum çizgileri.. Tedirgin olmalımıyım?
İçinizi ferah tutun bende 13 ekimde transfer oldum test gününü bekliyorum içinizi ferah tutun ne güzel çift çizgi cıkmıs :)

Çift embriyo olduğu için koyu çıkmış olabilir ikisi de tutunduysa.

çok yakın transfer tarihlerimiz.. teşekkür ediyorum.. inşallah sizde görürsünüz. düşünüyor musunuz test yapmayı?
İçimden geçiyor ama yapmadan durmaya çalışıyorum pazartesi test günüm cumartesi iğnem var tekrar belki o zaman kan veririm diyorum ama bilemiyorum :)

X