Tüp bebek transfer sonrası yeme içme?????

inci_01

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
149
119
30
Transfer sonrasında yeme içme nelere dikkat ettiniz kızlar bilgi verirseniz sevinirim..

Her gün çiğ kabak çekirdeği, havuç, avokado ye bol su iç. Dinlen yorucu işler yapma. Yatağa bağlı da kalma. Rahme kan gitmeli hareket de etmelisin.

Teşekkür ederim sağol 🙏🙏her gün kabak çekirdeği çiğ badem çiğ fındık ceviz yiyorum 🙏🙏🙏🙏 inşaallah sağlıkla kavuşur isteyen herkes

Transfer sonrasında yeme içme nelere dikkat ettiniz kızlar bilgi verirseniz sevinirim..
Merhaba,öncelikle paketli her gıdadan,dışarda yeme içmeden ve biraz da karbonhidrattan kaçınmak gerekiyor. Protein ve mevsim sebze meyve ağırlıklı dengeli beslenmek gerekiyor. Yumurta,et,balık,yoğurt ve özellikle yeşil yapraklı taze sebzeler tüketmek çok önemli. Ha bir de kabızlığa karşı mutlaka kuru kayısı ve kuru incir yemenizi öneriyorum. 🌸

Merhaba,öncelikle paketli her gıdadan,dışarda yeme içmeden ve biraz da karbonhidrattan kaçınmak gerekiyor. Protein ve mevsim sebze meyve ağırlıklı dengeli beslenmek gerekiyor. Yumurta,et,balık,yoğurt ve özellikle yeşil yapraklı taze sebzeler tüketmek çok önemli. Ha bir de kabızlığa karşı mutlaka kuru kayısı ve kuru incir yemenizi öneriyorum. 🌸
Merhaba teşekkür ederim zaman ayırıp cvp verdiğin için ve herkese.. paketli hiç bir gıdayı tüketmiyorum transferden beri doğal beslenmeye çalışıyorum yoğurt kefir badem fındık ceviz kabak çekirdeği artık her gün yemekten sıkıldım ama yinede yiyorum

X