Tüp bebek transferden sonra lekelenme

hayat 09

Evlât hasreti
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
231
190
Merhaba kızlar ilk tüp bebek denemem 4 ocak da yumurta toplama işlemi yapıldı 20 adet yumurtam toplandı 16 tanesi döllendi 8 ocak da ise 5. Gün tek embriyo transferi yapıldı bugün 9. günüm yarın test günüm sormak istediğim şu dün bir damla leke gördüm tuvalette ve acayip sırt agrım vardı ama o damladan sonra hiçbirşey görmedim acaba aranızda böyle yaşayıpta hamile olan varmi ?

Merhaba kızlar ilk tüp bebek denemem 4 ocak da yumurta toplama işlemi yapıldı 20 adet yumurtam toplandı 16 tanesi döllendi 8 ocak da ise 5. Gün tek embriyo transferi yapıldı bugün 9. günüm yarın test günüm sormak istediğim şu dün bir damla leke gördüm tuvalette ve acayip sırt agrım vardı ama o damladan sonra hiçbirşey görmedim acaba aranızda böyle yaşayıpta hamile olan varmi ?
Hayırlı olsun canım benim de 9.gun lekelenmem olmuştu topiklerden takipleştiğimiz birçok arkadasın da aynı şekilde lekelenmesi oldu. Doktor korkulacak bir sey olmadığını söylemişti tutunma kanaması olabiliyor demişti. Iki embriyonun da tuttuğunu öğrendim çok şükür. Inşallah sen de pozitifi alacaksın 🤗😊

B
Bende seninle aynı zamanlarda transfer oldum benimde lekelenmem vardı 4 gün boyunca doktorumu aradım iğne verdi sonrq geçti. 19 ocak test günüm
Benim bir damla dan sonra devam etmedi canım doktorumla görüştüm bu yerleşme de olabir zaten yarın test günüm rabbim hepimize hayırlı sonuç almayı nasip etsin inşallah

Hayırlı olsun canım benim de 9.gun lekelenmem olmuştu topiklerden takipleştiğimiz birçok arkadasın da aynı şekilde lekelenmesi oldu. Doktor korkulacak bir sey olmadığını söylemişti tutunma kanaması olabiliyor demişti. Inşallah pozitifi alacaksın 🤗😊
Âmin inşallah valla inşallah hayirli sonuçlar alırım ve rabbim hicbirimizin emeğini boşa çıkarmasın inşallah

Var ama isimi garantiye alıp kan testi vercem yarim inşallah hayirli haberler alırız bizim 6 yıldır olmuyo
Rabbim nasip etsin inşallah 🤗
Ben transferin 5.günü dayanamayıp idrar testi yapmıştım pozirif gördüm. 5.gün embriyosuydu benimkiler de. Kanda negatif almaktansa önce idrarda görmek için test yapmıştım aslında yine tercih meselesi tabiki nasıl rahat ediyorsan.
Ama kasım-aralık topiğinde kimde lekelenme olduysa pozitif aldılar ben dahil.

Ben o lekelenmeyi arıyorum daha transferin 4.gunu olmasına rağmen kafayı yedim iyice ya 😂😂

Rabbim nasip etsin inşallah 🤗
Ben transferin 5.günü dayanamayıp idrar testi yapmıştım pozirif gördüm. 5.gün embriyosuydu benimkiler de. Kanda negatif almaktansa önce idrarda görmek için test yapmıştım aslında yine tercih meselesi tabiki nasıl rahat ediyorsan.
Ama kasım-aralık topiğinde kimde lekelenme olduysa pozitif aldılar ben dahil.
Rabbim sağlıcakla kucağınıza versin insallah bu yolda anne olabilmek için emek veren herkese banada rabbim nasip etsin

Benim hiç lekelenmem ve belirtim olmadi, ama pozitif oldu çok şükür . Sadece ayağa kalkınca alt karnımda ağrı oluyordu o kadar :) 5. Günü öğleden sonra test yapmıştım cook belirsiz bir ikinci cizgi cikmisti. 7. Günü de kan testinde gördüm çok şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

Ben o lekelenmeyi arıyorum daha transferin 4.gunu olmasına rağmen kafayı yedim iyice ya 😂😂
Canım herkeste olcak diye birşey yok hiç stres yapma kendine benimde 8. Gün bir damla oldu ve çok sırt agrım vardı bugün sırt agrım biraz iyi leke de görmedim rabbim hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın inşallah

Benim oldu.Transferin 6.günüydü.3 4 damla kanamaydı.Sonra hiç gelmedi.Doktorum büyük ihtimal yerleşme kanamasıdır demişti.Çok şükür dediği de oldu❤️

Benim hiç lekelenmem ve belirtim olmadi, ama pozitif oldu çok şükür . Sadece ayağa kalkınca alt karnımda ağrı oluyordu o kadar :) 5. Günü öğleden sonra test yapmıştım cook belirsiz bir ikinci cizgi cikmisti. 7. Günü de kan testinde gördüm çok şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :)
Allah razı olsun canım bnm rabbim sağ sağlim bebeğini kucağına almayı nasip etsin

Canım herkeste olcak diye birşey yok hiç stres yapma kendine benimde 8. Gün bir damla oldu ve çok sırt agrım vardı bugün sırt agrım biraz iyi leke de görmedim rabbim hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın inşallah
Biliyorum ama gel gönlüme aklıma anlat onu 😂 stres yapmıyorum çok şükür ama bekliyorum acaba mi diye 😂 amin inşallah cümlemizin emekleri mutlulukla sonuçlansin

X