tüp bebek transferi sonrası yaşananlar!!!

Benim de dün transferim oldu kızlar. Yumurta toplandığı gün eşimle birbirimize girdik transfere kadar sürekli laf soktuk birbirimize. Transfer öncesi düzeldik çok şükür. Onlar bizi net bir şekilde anlamıyor ama bizde anlamıyoruz onları sanırım sonuçta bu çocuk sadece bizim değil onlarda o özlemi çeklyorlar ve gerginler. Biz De üstlerine gitmeyelim inşallah her şey güzel olcak. Bana da doktorum 3 gün evde dur ama sürekli yatma dedi kitap oku örgü ör vs gibi tavsiyeler verdi. Yatmak daha kötü hem psikolojisi bozuyo hem de Rahime kan gitmiyor hareketsizlikten. YouTube da doktorlari dinlendim yatanlarda stresten düşük oranı daha çok okuyormuş bilginize. Ben de evdeyim ama her an yatmıyorum oturuyorum evin içinde dolanıyorum mutfakta sandalyede oturuyorum falan. Zaten Rabbim izin verirse herşey olur. O yüzden pozitif olalım :)
Ay çok heyecanlı. İlk denemen mi? Pozitif ol canım hep :) güzel şeyler düşün. Güzel filmler izle. Güzel yazılar oku. Sana ne iyi geliyorsa onu yap.

Ay çok heyecanlı. İlk denemen mi? Pozitif ol canım hep :) güzel şeyler düşün. Güzel filmler izle. Güzel yazılar oku. Sana ne iyi geliyorsa onu yap.
Yok canım ikinci denemem şimdilik örgü örüp kitap okuyorum yarın çıkacak evden pazartesi de işe başlıcam daha hızlı ve düşünmeden geçer o zaman vakit :)

Yok canım ikinci denemem şimdilik örgü örüp kitap okuyorum yarın çıkacak evden pazartesi de işe başlıcam daha hızlı ve düşünmeden geçer o zaman vakit :)

Kesin daha çabuk geçer zaman, düşünmeğe çok az vaktin kalacak. İyi yapıyorsun işe gitmekle.. çok sevindim. :) yürüyüş yaparsın belki temposuz.

Selamlar..
Benim aklıma takılan konu şu.. 12.gün kan testi yapılıp gebelik sonucu pozitif çıkarsa, daha sonra tekrarlanan testte negatif çıkma olasılığı var mi?
K Kaanoyku umarım hakkında hayırlısı olur.. Umarım sonucun pozitif çıkar saglikla

Selamlar..
Benim aklıma takılan konu şu.. 12.gün kan testi yapılıp gebelik sonucu pozitif çıkarsa, daha sonra tekrarlanan testte negatif çıkma olasılığı var mi?
K Kaanoyku umarım hakkında hayırlısı olur.. Umarım sonucun pozitif çıkar saglikla
bnde cok merqk ediyorum bunu..tutunup geri birqkirmi embriuo kendini

Selamlar..
Geçen bi arkadaşn başına geldi test günü yaptı testi güzel çıktı sevindi vs vs ama sonra değeri düştü kimyasal olmuş. :KK43: Allah göstermesin hamile kalınca başka şeyler cikio kese boş cikio bazen yada kalp atışları duyulmuyo vs vs benm başıma gelmedi ama gelenleri duydum:KK43:((

Arkadaşlar 1ay sonra bende tüp bebek yaptırcam allh izin verirse,eşimde ileri hızlı yüzde 0 bende PCO var eşimin sperm sayısı 40 milyon ,sizce bu rakamlarla tutar mı? Allh herkesin yar ve yardımcısı olsun

Yani kıZlar mesela şimdi transferden sonra olurda rabbim nasip ederde pozitif sonucu görsemde acaba insanlara işyerine falan haber vermesem mi ne dersiniz. Yani pozitifi görüp düşmesi ihtimali de mi var? Yani her gebelikte vardır da tüp bebek tedavisinde daha mı çok? Birde kaç haftada insanlara duyurmak gerek tehlike geçti varsayabiliriz.

Merhaba kızlar uzun zamandır takip ediyorum üye olmaya karar verdim bugün canım çok skkn belki benle ayni şeyleri yaşayan biri varsa akıl verir diye. Kizlar 4yillik evliyim 2 asilama oldu tutmadi 25mart 2017de tüp bebek transferimi yaptirdim bu ayin 7de kan testi yaptirmam lazim dayanamayip evde idrar testi yaptim bugün ve negatif çıktı 10.gun bugün ve sabahtan beri ağlıyorum ya kanda çıkmazsa. Tabiki hersey Rabbimin taktiri ama bu psikoloji çok başka bise sizce kanda pozitif sonucu görür muyum

Merhaba kızlar uzun zamandır takip ediyorum üye olmaya karar verdim bugün canım çok skkn belki benle ayni şeyleri yaşayan biri varsa akıl verir diye. Kizlar 4yillik evliyim 2 asilama oldu tutmadi 25mart 2017de tüp bebek transferimi yaptirdim bu ayin 7de kan testi yaptirmam lazim dayanamayip evde idrar testi yaptim bugün ve negatif çıktı 10.gun bugün ve sabahtan beri ağlıyorum ya kanda çıkmazsa. Tabiki hersey Rabbimin taktiri ama bu psikoloji çok başka bise sizce kanda pozitif sonucu görür muyum
Görme ihtimalin var tabi canım hcg idrarda hemen belli olmayabiliyo,eğer bebişin tutunduysa strese sokma bebişini,test gününü bekle canım☺️İnşallah rabbim nasip eder.

Görme ihtimalin var tabi canım hcg idrarda hemen belli olmayabiliyo,eğer bebişin tutunduysa strese sokma bebişini,test gününü bekle canım☺️İnşallah rabbim nasip eder.
Sağol cnm inşallah inan duyacağım bi güzel laf kendime getiriyo beni. Cuma günü testimin sonucu inşallah pozitif olur

Sağol cnm inşallah inan duyacağım bi güzel laf kendime getiriyo beni. Cuma günü testimin sonucu inşallah pozitif olur
Ah bilmez miyim...sabret canım çok zor biliyorum ama kendini strese sokmadan bekle,tevekkül çok önemli☺️

Yani kıZlar mesela şimdi transferden sonra olurda rabbim nasip ederde pozitif sonucu görsemde acaba insanlara işyerine falan haber vermesem mi ne dersiniz. Yani pozitifi görüp düşmesi ihtimali de mi var? Yani her gebelikte vardır da tüp bebek tedavisinde daha mı çok? Birde kaç haftada insanlara duyurmak gerek tehlike geçti varsayabiliriz.
Bunu bende merak ediyorum kimsede cvp vermemis:)

Arkadaşlar merhaba.benim 5.gun embriyosu dondurulmuş transferim oldu.bugun 7.günüm.ama transfer sonrasi sari akintim oluyo.boyle yasayan ve pozitif sonuc alan varmı?doktora sorduk normal dedi.bilen varmı arkadaşlar.

Arkadaşlar merhaba.benim 5.gun embriyosu dondurulmuş transferim oldu.bugun 7.günüm.ama transfer sonrasi sari akintim oluyo.boyle yasayan ve pozitif sonuc alan varmı?doktora sorduk normal dedi.bilen varmı arkadaşlar.
Su an kan testi yaptirsaniz cikar muhtemelen. Ben kan testi için 7. Gunu bekliyorum

X