Tüp bebek

Devlet desteği için öncelikle en az kesintisiz 900 gün SGK priminin ödenmiş olma şartı var.
En az 1 senelik evli olmalısınız.
Bu sartlara uygunuz ne kadarlik bi kismini karsiliyor acaba ben 2 tane yaptirdim artik gucum yok devlet destekli olursa yaptirmayi dusunuyorum bidaha 3 yillik evliyim

en az 900 gün sigorta
kadın yaşı 39 ve altı olmalı
en az 1 yıllık evlilik, ama sorun erkek kaynaklıysa bu kural geçerli değil.
2 kere devlet destekli tüp bebek yaptırdım ilaçlara ve hastaneye ödediğim max. tutar 5000 tl dir

Selam kızlar, erkek kaynaklıysa nasıl oluyor peki? Bizde basvurmayı düsünüyoruz. Ben bir yerde 80% karşılıyor diye okumustum demeki doğru değilmiş bu rakam.

en az 900 gün sigorta
kadın yaşı 39 ve altı olmalı
en az 1 yıllık evlilik, ama sorun erkek kaynaklıysa bu kural geçerli değil.
2 kere devlet destekli tüp bebek yaptırdım ilaçlara ve hastaneye ödediğim max. tutar 5000 tl dir
Bizim ikimizdede sorun var o zaman nasil olur. Birde nerde yaptirdiniz ozel hastanelerdede gecerlimi devlet destegi

Bizim ikimizdede sorun var o zaman nasil olur. Birde nerde yaptirdiniz ozel hastanelerdede gecerlimi devlet destegi
Hayır özellerde geçerli değil bildiğim kadarıyla sadece bahçeci tüp bebek merkezinde geçerli ben aradığımda tedavinin %20 sini ilaçların %80 nini devlet karşılıyor demişlerdi ama ben arayalı 1 yıl oldu şuanda geçerlimi bilmiyorum.

Hayır özellerde geçerli değil bildiğim kadarıyla sadece bahçeci tüp bebek merkezinde geçerli ben aradığımda tedavinin %20 sini ilaçların %80 nini devlet karşılıyor demişlerdi ama ben arayalı 1 yıl oldu şuanda geçerlimi bilmiyoru
Cok pahalı gerçekten. Devletin daha fazla destek vermesi lazım 😔 Bakalım bize ne diyecekler

yaşınız kaç peki?
Cok pahalı gerçekten. Devletin daha fazla destek vermesi lazım 😔 Bakalım bize ne diyecekler
malesef bence devlet özellere bir sınırlama getirmeli bu konuda herkes kafasına göre üccret talep ediyor tüp bebek tedavisi 45,000 tl tutan bir kadın bile biliyorum.

Rica ederim ben 2 kez devlette denedim bir rapor hakkım daha var ama bu sefer özelde denemek istiyorum bu ay hastaneyle görüşmeye gidicem bütçemize bakıcaz karşılayabilirsek özelde denicez.
Ben konya nova fertil ve ankara anatolia da yaptrdim konyada memnun kaldim agrim sancim olmadi allah razi olsun ama ttmadi

X