Tüp Bebekte Başarı için Beslenme

ewet az kaldı rabbim dileyen herkese tez zamanda nasip eder inşallah. eğer bir süpriz yapmazsa 29 ekimde sezeryan ile alınmasına karar verdik:KK49:

sağlıkla gelsin inşallah. bu arada bebek bakımı ile ilgili de ben yine bebek yapım bakım onarım’ın fb sayfasına bakıyorum, tavsiye ederim. çok faydalı bilgiler var… özellikle ilaç karşıtı bir anne kendisi o hoşuma gidiyor.

Bugün öğrendiğim bir bilgi:

tüp bebek tedavisine başlamadan 1 ay önce

- haftada 1 ya da 2 gün 1 saatlik masaj
- günde 1 saat yoga
- uyanır uyanmaz büyük bir bardak su, gün içerisinde 3 litre su
- buğday çimi suyu

başarı şansını arttırıyor.

Bugün öğrendiğim bir bilgi:

tüp bebek tedavisine başlamadan 1 ay önce

- haftada 1 ya da 2 gün 1 saatlik masaj
- günde 1 saat yoga
- uyanır uyanmaz büyük bir bardak su, gün içerisinde 3 litre su
- buğday çimi suyu

başarı şansını arttırıyor.

ve de tabii dua etmek:)

arkadaş konuyu açmış da koskoca dr Ahmet Maranki ve prf dr İbrahim Saraçoğlunu kötülemiş adamların binlerce derde deva uyguladıkları ne kürler var ayrıca kullandığı ilaçlar nelerden yapılıyor bu konuda ne düşünüyor çok merak ettim sanki onlarda bitkilerden yapılmıyor mu

''banyo yapmaktan kaçınmak da anlamlı değil. yapılacak herşeyin mantıklı/bilimsel bir açıklaması olması gerek.dua etmenin bile bilimsel doğruluğu vardır fakat diğerininki nedir bilmek isterim.''

bu sözleride neye dayanarak söledi anlamadım transfer sonrası banyo yapmaktan kaçınmanın bilimsel bir açıklaması vardır çünkü operasyon daha tabiri caizse taze'dir ama dua etmek tamamen kişinin kendi manevi dünyası ile ilgilidir.. dua etmenin bile nerde bilimsel bi doğruluğu var Allah aşkına Elhamdülillah müslümanım dualarımı da yaparım ama bilimsel olarak açıklayamam bu tamamen inançla alakalıdır herşeye her diyene aldanmayın doktorunuz takibinde yapın yapacağınızı beslenmenizi de biliyorsunuz zaten..

Rabbim hepinize gönlündekinizi kucağınıza almayı nasip etsin

Selam arkadaşlar, tüp bebek öncesi beslenmemizde hergün kesin yememiz gereken besinler hakkında bilgisi olan var mı? Buğday çimi denmiş ama onu aktarcılarda bulabilir miyiz? Bir de buğday çimi suyunu tam olarak nasıl hazırlıycaz bilgisi olan var mı?

X