tüp bebekte kimyasal gebelik sonrası

nergiz84

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
26
4
arkadaşlar ben 6 şubatta adet oldum ve tüp bebek tedavisine başladım transferden 10 gün sonra hcg 18 12.günde 70 çıktı.ama 12.gün sabah kan vermeden hemen önce kanamam başlamıştı zaten sonrada düşe düşe 0'a düştü.en son 4 martta adet oldum yani kanamamın olduğu gün. öncesinde 3-4 gün leke olurdu.5 mart oldu ne kanama ne de lekelenme var. acaba kimyasal gebelik yaşayanlarda gecikme oldumu olduysa ne kadar süre oldu.eşimin sperm sayısı çok düşük hamile kalmam bir mucize zaten o ihtimali düşünmüyorumda düşündüğüm hcg 0'a düştü diye hiç doktora gitmedim acaba içerde bişey kalmışmıdır yada kist falan oluşmuş olabilirmi yoksa gecikme son derece normalmi. kimayasal gebelik yaşayanlar nolur paylaşın.bu ikinci denememdi:KK43:

benmde ilk denemem aralıktaydı kimyasal oldu.bu ay sonunda yine yaptırcaz :KK31:

Bende tüp bebekte 2 kez kimyasal gebelik yasadim, adetim ilaclari kestikten 8-9 sonra geldi yani gecikti

Meehaba arkadaşalar napcağımı bilmiyorum lütfen benim gibi yaşayanlar varsa cevap bekliyorum ilk tüp bebek denememde kimyasal gebelik oldu 10 .gün 81 çıktı 14.gün 104 ve 16.gün de 73 e düştü. İlaçları bıraktıktan 4 gün sonra hastalandım . Doktorum şimdi normal olma şansı daha yüksek dedi 3-4 ay normal deneyin dedi ama bu arada teatrio be vinalac verdi .genetik testi bize braktı bence gerek yok ama tüp bebek olduğu için yapılabilir genetik testi dedi şuan bekliyoruz

Merhaba, Bahceci de Güvenç Bey'in hastayım. Cuma günü öğrendim, 2. Tüp bebek denemem maalesef kimyasal gebelikmis :KK43: , doktorumla görüşeceğim ama merak ediyorum, bu durumda olanlar doktorunuz sonrasında hangi testleri yaptırdı ? Nasil bir yol izledi ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Merhaba, Bahceci de Güvenç Bey'in hastayım. Cuma günü öğrendim, 2. Tüp bebek denemem maalesef kimyasal gebelikmis :KK43: , doktorumla görüşeceğim ama merak ediyorum, bu durumda olanlar doktorunuz sonrasında hangi testleri yaptırdı ? Nasil bir yol izledi ? Yardımcı olabilir misiniz ?
Siz sonrasında nasıl bir süreç izlediniz acaba?şu an bende sizinle aynı durumdayım

X