tup bebekten sonra tecrubeliler yardimci olsun

Busraeylul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2020
23
17
22
merhaba bende 25 martta transfer yaptim polikistikover sendromuyum 4 yıldır evliyim normal yoldan gebe olamadım 3 yıl boyunca tedavi gordum olmadi tup bebege basladim cok guzle ilerledi 40 yumurta toplandı 10 tanesi iyi kaliteli dollendi 5 gun dollendi sonra donduruldu ikinci adetim kadar rahim kalinlastirildi ve cok sukurku 25 martta 4aa kalite guzel bi şekilde yerleştirildi bugun 7 günüm aşırı derecede göğüs ağrım var bacaklarımda kasiklarimda sırtımda ağrım var midemde iki gündür çok bulanıyor eşimde illa test yap dedi erken idrar testi alip 6 gun yaptim iki çizgi cikti biri hayalet çizgi 7 gün birdaha yaptim daha belirgin bi çizgi cikti böyle olan varmi erken öğrenen falan

Duygu62

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
609
257
merhaba bende 25 martta transfer yaptim polikistikover sendromuyum 4 yıldır evliyim normal yoldan gebe olamadım 3 yıl boyunca tedavi gordum olmadi tup bebege basladim cok guzle ilerledi 40 yumurta toplandı 10 tanesi iyi kaliteli dollendi 5 gun dollendi sonra donduruldu ikinci adetim kadar rahim kalinlastirildi ve cok sukurku 25 martta 4aa kalite guzel bi şekilde yerleştirildi bugun 7 günüm aşırı derecede göğüs ağrım var bacaklarımda kasiklarimda sırtımda ağrım var midemde iki gündür çok bulanıyor eşimde illa test yap dedi erken idrar testi alip 6 gun yaptim iki çizgi cikti biri hayalet çizgi 7 gün birdaha yaptim daha belirgin bi çizgi cikti böyle olan varmi erken öğrenen falan
Hayırlısı olsun diyelim sağlıkla gelsin yavrucugunuz

Nosking

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
5.621
10.293
Transferin 5.gunu öğrenmiştim ama kimseye tavsiye etmiyorum. Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah 🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 93 gün kaldı.

Bebeğinizin beyin dalga şekilleri artık doğmuş bir bebeğin beyin dalga şekilleri ile aynı. Bebeğinizin beyninin görsel ve işitsel bilgileri işleyen bölümünde faaliyetlenme başladı. Anneler artık haftada 200-400 gr kilo alırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Whiterose89

Umut hep var...🍀
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
3.392
6.553
Hayirli olsun ben de 26mart transfer oldum tabiki erken ogrenen var ben yapmadim test ama:KK66:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-12-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Maydonozhanim

Bşlngc:80 ⭐Gncl:71.3⭐Hdf:60
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
457
532
25
Bende 6gun öğrendim kandada çıkmıştı, ama dondurulmuş transferdi sizinki de öyle sanırım. İnsaalh kandada pozitifi görür sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz🥰🤗

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :80.1 Kg. Şimdiki Kilom :71.2 Kg.

Ela-can

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
197
154
40
Slm kızlar 30 martta transfer oldum 8. Gün negatif gördüm idrar testinde ve regl olmm gerekirdi halen olmadım kan testini çarşamba yaptırcam erkn randevu alamadım acaba ilaçlardanmı reglim uzamış olabilir yoksa pozitif olma olasılığı varmıdır

Bahar3537

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2021
7
0
30
Amin insallah erken heveslenmek istemiyorm ama merak ediyorm acaba böyle olan varmi
Evet ben ☺️ mide bulantım olmadı ilk 27 gün ama kan testi yaptırmaya 1 gün kala yani transferin 11. Günü erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Kan da beta HCG henüz düşük olduğundan silik çıkarmış. Sonucum pozitif 👍🏻 hakkınızda hayırlısı olsun 🤲🏻☺️

Elvanci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2021
11
1
34
Slm kızlar 30 martta transfer oldum 8. Gün negatif gördüm idrar testinde ve regl olmm gerekirdi halen olmadım kan testini çarşamba yaptırcam erkn randevu alamadım acaba ilaçlardanmı reglim uzamış olabilir yoksa pozitif olma olasılığı varmıdı

TuubbaaA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
4
13