Tüpbebek embriyo oluşmaması

Hayalimizvar

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
57
30
29
Merhabalar 4 defa tüp bebek tedavisi olduk ilk ikisinde embriyo oluşmadı 5. Güne gelemedi 3. İse sadece bir embriyo oluştu oda kimyasal gebelik oldu 4. İse yine olmadı sprem promblemi var bizde ve sürekli bunu yaşamak maddi manevi tükendik bu konuda benim gibi yaşıyanlar var mı lütfen yardımcı olun

Hikayemiz çok benzer. İlk 2 denememizde embriyo oluşmadı 3. De 1 tane oluştu negatif sonuçlandı. 4. De 2 zayıf kalitede embriyo oluştu yakında transfer olacağım ancak sonucu tahmin etmek zor değil. Bizde de sorun erkek infertilitesi.

Hikayemiz çok benzer. İlk 2 denememizde embriyo oluşmadı 3. De 1 tane oluştu negatif sonuçlandı. 4. De 2 zayıf kalitede embriyo oluştu yakında transfer olacağım ancak sonucu tahmin etmek zor değil. Bizde de sorun erkek infertilitesi.
erkek infertilitesi çok sıkıntılı.embriyoların kalitesini aşağı çekiyor.yada hiç döllenme olmuyor,olsa da kolay kolay beşinci güne gitmiyor.benim de 4bc embriyom.hiç ama hiç umudum yok.eşin değerleri düzelmeden bu uğraş çaba boşa sanki.

erkek infertilitesi çok sıkıntılı.embriyoların kalitesini aşağı çekiyor.yada hiç döllenme olmuyor,olsa da kolay kolay beşinci güne gitmiyor.benim de 4bc embriyom.hiç ama hiç umudum yok.eşin değerleri düzelmeden bu uğraş çaba boşa sanki.
Evet kesinlikle, ama o değer kolay kolay yükselmiyor. Biz çok şey denedik eşim ne tedaviler gördü anca bu kadar oldu işte orta kalite 5.gün oluşturabildik. Yine de herkes denemeli bizde işe yaramayan başkasında İşe yarayabilir.
Bu işe başlarken bir sperm olsa yeter demişti doktorlar ama hiç öyle olmuyormuş kaç yıldır uğraşıyoruz.

merhaba kızlar hayırlı ramazanlar
üzülmeyin değerler 3 ayda bir yenileniyor vitamin macun desteğiyle bir nebze olsun düzeliyor amacım asla reklam yapmak değil faydasını gördüğümüz bişeyi siziinle paylaşmak benm insanlık görevim bu sayfadan aldıgımız macunla esimin değerleri düzeldi Allahın izniyle normal gebelik elde ettim tüp bebek düşünürken deneyin en az 3 ay kullansın eşleriniz umarım faydasını görürsünüz pahalıda değil 🤲

Eklentiler

• C5AB770A-9900-4E3A-A268-D52E2520FB69.png
    C5AB770A-9900-4E3A-A268-D52E2520FB69.png
    468,8 KB · Görüntüleme: 67
Merhaba eşim çok tedavi gördü ama düzelme olmadı hiç bizim tedavi de kullandığımız iğneleri bile kullandı yine de bir artma düzelme olmadı inanın ben çok araştırdım ama düzelmiyor hep kandırıldık defalarca doktora gittik eşim için düzelmedi iki tüp bebek parasını ona harcadık düzelir diye ama olmadı allh hepimizin yardımcısı olsun inş bu trafnsferde olur

Rabbim yardımcımız olsun inş bizim 4. De bir embriyo oluştu doktor iyi görünüyor dedi inş tutunur mucizemiz olur sizin de allh yardımcını olsun

X