Tüpbebekte döllenmesi gerçekleşmeyen arkadaşlar,olumlu sonuç alan yokmu?

Selam ben biraktim bunu cunku olcum yaptirdim DHEA seviyem yuksek cikti. Doktor tavsiyesi ve tahlil yaptirmadan kullanmak cok sakincali. Seviye dusukse kullanilabilir.
Anladım.Ben de 2. tüp bebek denememi yaptırdım yine aynı sonuç 14 yumurtadan geriye orta kalite bir embriyo genetikte de bir şey çıkmadı ben de bitkisel ilaçlara yönelmek istedim

Anladım.Ben de 2. tüp bebek denememi yaptırdım yine aynı sonuç 14 yumurtadan geriye orta kalite bir embriyo genetikte de bir şey çıkmadı ben de bitkisel ilaçlara yönelmek istedim
Meraba benim de böyle sorunum var yumurta çok ama embriyo yok ortada :KK43: 3 tedavi gördüm hep aynı takviye de alıyorum umarım fayda eder

Meraba benim de böyle sorunum var yumurta çok ama embriyo yok ortada :KK43: 3 tedavi gördüm hep aynı takviye de alıyorum umarım fayda eder
Benim de ilk defa bu tedavide transferim olucak tek yumurta o da çok kaliteli değil
Sizin üç tedavide de hiç embriyonuz gelişmedi mi

Benim durumumda benzer. Ivf onerdiler ICSI yerine aklinda bulunsun. O 1 embiryo transfer edildimi? Genetik testi sanami embiryoyami yapildi?

herkese selamlar,tüp bebek denemelerinde yeterli yumurtası olduğu halde döllenme gerçekleşmeyen,embriyosu oluşmayan arkadaşlar;hiçbir olumlu gelişme yaşayan yokmu.bu konuda duyumları olan bilgilendirirse sevinirim...
14 yumurta 3 embriyo ikiz bebek bekliyorum 24cu haftadayim transfer günü 2 embriyom öldü ama ol derse 1 tane bile yetiyor bir akrabam 41 yaşında tek yumurta tek embriyo çocuğu kucağında

Aynı yaştayız canım 🥰 35 yaş altı olunca transfer sayısı düşüyor diyorlar ama senin 3 tanemi oldu transfer

Benim durumumda benzer. Ivf onerdiler ICSI yerine aklinda bulunsun. O 1 embiryo transfer edildimi? Genetik testi sanami embiryoyami yapildi?
Ivf yöntemini bilmiyorum genetik testi dediğim 2 denemeye başlamadan önce kromozom analizi testi yaptirmislardi yanlış yazmisim transferim olmadi daha adetimi bekliyorum doktorumla da konuşmadım daha benim eşimin morfoloji sorunu var bende de antitpo biraz yüksek diğer her şey normal gözüküyor yumurta rezervim de ıyi ama döllenmeden sonra embriyo gelismiyor

X