Tüplerim alındı çikolata kisti hastayım tüp bebeği nerde yaptırmalıyım lütfen yardım eder misiniz

Merhabalar
Benim kardeşim 9 yıllık evli hem çikolata kisti vardı hem de pov meyilliydi. Yıllarca çocuğu olmadı bir başarısız tüp bebek denemesi oldu. Çok fazla doktor araştırdı. En son şehir dışında olmasına rağmen İstanbulda Bahçeci tüp bebek merkezinde Prof. Dr. Cem ÇELİK hocaya gitti ve ikinci tüp bebek denemesinde Rabbim nasip etti. Şu an 5 aylık hamile çok şükür .. Instagram sayfası da var doktorun inceleyebilirsiniz belki bir vesile olur. Rabbim herkesin yardımcısı olsun sizlere de isteyen herkese de sağlıklı ve hayırlı bir şekilde nasip etsin inşallah.
Amin inşallah teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum size kısaca anlatım.bes yıllık evliyim beş yıl boyunca gittiğim her doktor bı sıkıntı olmadığını söyledi ta ki bu zamana kadar geldim rahim filmi 2020 de istendi benden rahim filmi çekilince tüplerde sıkıntı olduğu anlaşıldı.kucuk bir ilçede oldgum için burda hiç bı islem yapılmadı Ankara üniversitesine gttim muayene olduktan bir hafta sonra laparaskobi histereskobi yapılarak iki tupum de alındı ayrıca çikolata kisti hastasiymisim😢 29 yaşındayım.anne olmayı çok istiyorum🤲 Mayıs ayında tüp bebeğe baslicam ameliyatımı 8 Şubat'ta oldum doktor iki adet dönemi gecir sonra başla dedi.simdi sizlere sorum şu tüp bebek için rapor hakkım var tüplerin olmadığı için.tup bebeği Ankara üniversitesinde yaptıran var mı yada benim yasadgm durumu yaşayıp ilk denemede bebisini kucağına alan var mı yada başka nereyi önerirsiniz lütfen yardım edin
Derin Endometriozis (Çikolata Kisti) sebepli Rahimin bağırsaklara yapışması - Bağırsak Ameliyatı-Yapışıklıklar

ercan baştu derim yukarıdaki linkte benim ameliyat sürecim arkadaşım allah yardımcın olsun .

X