Tüplerini bağlatıp tüp bebek deneyenler

Bu Arada bugün transferimin 2. Günü ve kadir gecesi lütfen benim içinde dua et olurmu inşallah bebişlerim benimledir ve sıkı sıkı tutunmuştur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu Arada bugün transferimin 2. Günü ve kadir gecesi lütfen benim içinde dua et olurmu inşallah bebişlerim benimledir ve sıkı sıkı tutunmuştur

Sıkı sıkı tutunsunlar canım kalbini ferah tut ederim elbette hayırlı kandiller canım. sakin olumsuz düşünüp germe kendini olumlu düşün bol su iç ve kendini yormadan hareket et canım

Sıkı sıkı tutunsunlar canım kalbini ferah tut ederim elbette hayırlı kandiller canım. sakin olumsuz düşünüp germe kendini olumlu düşün bol su iç ve kendini yormadan hareket et canım

Tşkler cnm sanada hayırlı kandiller bu mubarek gunde rabbim yüzümüze nakar inşallah bırak yürümeyi wc ye gitmeye bile korkuyırum beni bırakıcaklat diye 😞😞 evin içinde 3-5 dk dolaşıyorum anca

İnşallah gerek kalmaz canım ben umuttan hiç memnun kalmadım sen bilirsin tabi yinede benden rahim filmi istemeden tüpbebek uygulaması yaptılar okadar para aldılar meger tüplerde hidrosalpenks varmıs şimdiki doktorum aret bey işk duydugunda cok kızdı neden en basında rahim filmi istemediler dedi burda birsürü tahlil yapıldı ince ince detaylar incelendi ben ist.tüpbebek merkezinden aret beyden çık daa memnun kaldım yinede sen bilirsin tabi cnm

Canım dr. Sadece oranın labratuvarini ve amelıyathanesini kullanacak onun dışında benim tüm tahlil ve tetkiklerim Çapa tip fakültesinde yapıldı 4 yıl önce. Bende de hidrosalpenks var canım çok geçmiş olsun 4deneme 4 negatif aldım hepsibde de senin gibi korku ve stres yaptım rahat ol canım Rabbim kucağında göstersin inşaallah şu mübarek kandil gecesi senin benim gibi anne olma arzusu ile yanAn tüm hem cinskerim için dua ediyorum

Tşkler cnm sanada hayırlı kandiller bu mubarek gunde rabbim yüzümüze nakar inşallah bırak yürümeyi wc ye gitmeye bile korkuyırum beni bırakıcaklat diye 😞😞 evin içinde 3-5 dk dolaşıyorum anca

Allah de ötesini bırak Rabbim icine kabul olmuş dua serinligi versin bana yaz canım aklım duam seninle

arkadaşlar merhaba ben 6 yıllık evliyim olumsuz 5 tüp bebek denemem var son gittiğim doktor bana tüplerin hasarlı aldırda dene dedi ama tüp bebek yaptırmaya gittiğimz doktorlar hiç böyle birşeyden bahsetmiyor . konu uzun zaman önce açılmış fakat bir akıl veren olur inşallah

X