Türk Hava Yolları 8 Mart Sürprizi

kadinmeraki

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
2
0
32
Merhaba arkadaşlar, malumunuz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü bu gün kapsamında bir çok marka projeler kutlamalar ve reklamlar yaptı. Fakat beni en çok etkileyen ve birebir şahit olduğum Türk Hava Yolları sürprizi oldu. Belkide birebir şahit olduğumdan kaynaklanıyordur bilemem ama gerçekten reklamdan uzak ve bir kadın olarak benim gururumu okşayan duygu sömürüsünden uzak bir kutlama düşünmüşler. Kutlama şu şekilde; 8 Mart 00.00 itibarı ile, İstanbul çıkışlı 50’den fazla uçuşta, ekonomi sınıfı bilete sahip kadın yolcular kendileri için özel olarak hazırlanan çiçek ve markalamalı kontuarda, sürpriz bir şekilde Business sınıfına upgrade ediliyor. Özellikle uzun uçuşlarda, uçaklardaki yer durumuna ve kontuara varış sırasına göre check-in işlemlerini yapmaya gelen kadın yolcular sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşadı. Ben o şanslı kadınlardan değildim fakat buna rağmen çok duygulandım ve bu sürpriz bana çok saf ve doğal geldi. Orada teşekkür ettim ama birde buradan projede emeği olan ve biz kadınları düşünen emek veren herkese sonsuz teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
X