Türkiye bu kayıp gelini konuşuyor

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Ailesi tarafından kayıp olarak aranan 17 yaşındaki yeni gelin Gülşah Taşkın'ın hikayesi şaşkınlık yarattı.

19 Nisan'dan bu yana kayıp olan Gülşah Taşgın'ın ailesi bugün Müge Anlı'nın programına katıldı, çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Gülşah'ın 7 kişi ile nişanlandığı, hiçbir nişanlısının birbirinden haberinin olmadığı belirtiliyor.

En son olarak resmi nikahla evlenen genç kız kına gecesi kayboldu.

17 yaşındaki Gülşah Taşgın annesi ve babasının haberi dahilinde, iddialara göre en az 7 kez nişanlanmış. Her nişanda ziynet eşyası, kıyafet ve cep telefonu isteyen Gülşah Taşgın ve ailesi nişanlar bozulduktan sonra da altınları geri vermemiş. Hatta bir kişiyle nişanlıyken ayrılmadan başka bir kişiyle nişan yapıldığı ortaya çıktı...

İsmini vermeyen bir izleyici ise canlı yayına bağlanıp genç kızın en az 7 kez nişanlandığını iddia etti.

Şimdi genç kızın akıbeti merak ediliyor.

http://www.mavikocaeli.com.tr/haber/turkiye-bu-gelini-konusuyor--17-yasinda-7-kez---/

biz bi tenesini mamulluyamadık. millet 7, 7 götürüyo
o kişilerden biri kacırdı belkide. anlamıştır bi tanesi cevirdikleri dolabı

Cem Yılmaz’ın Hokkabaz filminden esinlenmiş herhalde.
Kısa yoldan zahmetsiz zenginlik..

benim de adile naşitle, gülşen bubikoğlunun bi filmi vardı, onu aklıma getirdi

Programı izledim telefona bir sürü kişi bağlandı resmen herkesi dolandırmışlar ama erkek ailelerinde de hata var tamam çocuklarını evlendirmek istiyorlar ama önce bir araştırıp soruşturmuş olsalar herşeyi ögrenirler sonuçta bunlar köyde oturuyormuş köyde herkes birbirini tanır birlerinin olaylarından haberi olur.

Konuyu ben de açmıştım böyle bi olay nasıl tepki almaz şaşırıyorum.
Bir çocuğu pazarlayıp psikolojisini de alt üst etmiş ve evlenmek isteyen o kadar kişyi ve ailesini de maağdur etmişler ailecek

Konuyu ben de açmıştım böyle bi olay nasıl tepki almaz şaşırıyorum.
Bir çocuğu pazarlayıp psikolojisini de alt üst etmiş ve evlenmek isteyen o kadar kişyi ve ailesini de maağdur etmişler ailecek
ben mügede izledim.
o kızcağızı babası resmen pazarlamış.
belkide birileri kötü amaçlar için kaçırdı.

heyyy maşşalllahhh
alın teriyle para kazanacak yol bulamamışlar mı ki acaba

Son düzenleme:
ben mügede izledim.

Ben bu işin sonunu merak ediyorum herşey çıkabilir yani ailesi belki bilerek saklıyor çünkü sonuncusu ile bir evlilik olmuş sanırım.
Ayrıca hiç umudum yok ama bunu yapan aileye de sağlam bi ceza verilmesini isterdim hem çocuğu kullandıkları hem dolandırcıklık yaptıkları için.

ben mügede izledim.

Bence kızın anneside birşeyler saklıyor şimdiye kadar hiç sesi çıkmamış kızı kaybolunca sesi çıkıyor,annede birşeyler biliyor bence.Kızın eski sevgilisi kızın kınasına gelmiş birlikte dans edip karşılıklı oyun oynamışlar.

Benim de aklima "Yedi kocali Hurmuz" filmi ve muzikali geldi. Son gece eski sevgilisi ile dansetmisse belki de onunla kacmistir kimbilir..

Çok dikkatimi çekti ve şöyle bir baktım bu konuya yani MÜGE ANLI ya
Bu nişanları yapıp ve bunu kimseye ifşa etmeden becerebilmek yüksek zeka ve ince hesap işidir.
Kötüye kullanılan bir zekaya sahipler o ayrıntıya girmeye gerek yok.
Suç duyurusu kabul edilerek devlet olaya el koymalı ve hepsine gereken ceza verilmelidir diye düşünüyorum.

Ama annesinde hiç telaş özlem merak vs yok

yaa of sabahları erken kalkamıyorum ki mügeyi izlim hep diyorum kalkıp izlicem uykuma yenik düşüyorum dün mü vardı bu yarın olurmu bu konu acaba :26:

yaa of sabahları erken kalkamıyorum ki mügeyi izlim hep diyorum kalkıp izlicem uykuma yenik düşüyorum dün mü vardı bu yarın olurmu bu konu acaba :26:

Bi süredir var muhtemelen yarın da olur annem açınca ben de seslere uyanıyorum bazen ruyama giryorlar

Bi süredir var muhtemelen yarın da olur annem açınca ben de seslere uyanıyorum bazen ruyama giryorlar

off sorma anamın evinde erken kalkardım kaçırmazdım canlı yayında ne olaylar oluyor bazen koca evinde rahata erdim öğlene kadar uyuyorum izleyemiyorum

Bende Müge hiç izlemezdim ama son zamanlarda denk gelirsem bakıyorum
Bence bu kızı yine babası saklıyor
Baktılar iş ciddiye bindi nikah yapıldı kız gidiyor sakladılar hemen
Yoksa kırk kere daha nişanlar dolandırırlar milleti

Son düzenleme:
Damat adaylarının ellerinde resim vs varsa takılar için mahkemeye verebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…