Türkiye tarihinde bir ilk; YSK, İstanbul seçimini iptal etti!

Evet, gözle görünen şeyleri biz haalaaa anlatamıyoruz bazılarına. Ben inanıyorum bu gelen hortumlamaz da hizmet eder. yeterince hortumlanmış zira..
Hortumlayamaz ,çünkü AKP her hareketini takip eder.Hizmet etmeye gelince ona da şüpheliyim.Bir taraftan CHP yönetimi karışır,bir taraftan Sezai Temelli'nin bizim sayemizde kazanırlar,bizi yok sayamazlar gibi bir açıklaması olmuştu,HDP karışır,bir taraftan Erdoğan seçim sürecinde vaad ettiği birşey için kimin parasıyla yapıyorsun diye talihsiz bir açıklamada bulunmuştu.Benim hiç umudum yok.

Bir de aklıma gelmişken ,Dilek İmamoğlu ne kadar genç gösteriyor (maşallah diyeyim)Binali Yıldırım ile program sonrası resimde oğlunu görünce acaba 2.evlilik mi,zaten kendisi genç ,kocaman oğlu var demiştim,internetten baktım kendi çocuklarıymış. Zayıf olmanın faydaları.:KK53:

Bir de aklıma gelmişken ,Dilek İmamoğlu ne kadar genç gösteriyor (maşallah diyeyim)Binali Yıldırım ile program sonrası resimde oğlunu görünce acaba 2.evlilik mi,zaten kendisi genç ,kocaman oğlu var demiştim,internetten baktım kendi çocuklarıymış. Zayıf olmanın faydaları.:KK53:

Çok zarif bir kadın,aynı ben demi :olamaz:

Açıklaması lütuf değil ki.Belediye başkanı seçilen herkes açıklama mecburiyetinde.

Peki daha öncekilerin niyet mal beyanati yok? Ki elbette lütüf degil. Adam neyi var, neyi yok gösteriyor. Erdogan bunu yapmiyor mesela. Örtülü ödenek ile ne gerek var degil mi? Adam istedigi gibi milyonlari cebine sokuyor. Ve kimse hesap soramiyor.

Mal varlığının olması,malının çokluğu değil ki benim değindiğim.Aileden zengin illaki vardır malı mülkü.Benim değindiğim mal varlığına bildirdiği değer.Kendi gönlünden mi kopmuş o fiyatlar bilmem. :confused: Beylikdüzü'nde o fiyatlara dükkanlar,Çanakkale'de o fiyata ev,arsalar.
Düşük mü göstermiş yoksa yüksek mi? İlerdeki zenginleşmeyi yüksek bildirime bağlamak için yapanlar var. Veya olmayan parayı varmış gibi gösterenler oluyor başlangıçta

Duyduğuma göre,imamoglu önde gidince karşı çıkma itiraz planları yapılmaya başlanmış. Yıldırım kızmış ve sayım sonuçlanmadan erkenden açıklama yapmış,önlerini kesmiş. Ne kadar doğrudur bilmiyorum.

Ben sanmıyorum öyle olduğunu çünkü Binali'nin kızıp onları saymayıp açıklaam yapma niteliği ve yetkiis yok hiçbir zaman da olmadı verilmedi. Zaten açıklama yaparken oyların % 60 dan fazlası sayılmış fark kapanmayacak duruma gelmişti itiraz edecek hiçbir durum kalmamıştı arada uçurum vardı buna da itiraz etseler iyice çıkmaza sokarlardı. Bu açıklamayı tam da ekran yasağı kalkacağı anda yapması ona söylenmiş birşey bencee yani halk tv den bu hezimeti öğrenmeden ve biz ezilmeden önce sen açıklama yap ki bunu kabul ettiğiniz ve mertçe tebrik ettiğini görsünler biraz baskıyı azaltmak

Açıklaması lütuf değil ki.Belediye başkanı seçilen herkes açıklama mecburiyetinde.

Evet açıklamak zorunda ama bu ikili buluşmada da konu oldu yetkili birimlere sayıştaya açıklamak zorunda ama halkla paylaşmak zorunda değil olmadıkları için de Erdoğan halkla hiçbir zaman paylaşmadı mal varlığını

Ben sanmıyorum öyle olduğunu çünkü Binali'nin kızıp onları saymayıp açıklaam yapma niteliği ve yetkiis yok hiçbir zaman da olmadı verilmedi. Zaten açıklama yaparken oyların % 60 dan fazlası sayılmış fark kapanmayacak duruma gelmişti itiraz edecek hiçbir durum kalmamıştı arada uçurum vardı buna da itiraz etseler iyice çıkmaza sokarlardı. Bu açıklamayı tam da ekran yasağı kalkacağı anda yapması ona söylenmiş birşey bencee yani halk tv den bu hezimeti öğrenmeden ve biz ezilmeden önce sen açıklama yap ki bunu kabul ettiğiniz ve mertçe tebrik ettiğini görsünler biraz baskıyı azaltmak

Evet açıklamak zorunda ama bu ikili buluşmada da konu oldu yetkili birimlere sayıştaya açıklamak zorunda ama halkla paylaşmak zorunda değil olmadıkları için de Erdoğan halkla hiçbir zaman paylaşmadı mal varlığını
Biz sonuçları krt'den takip ettik.18.30 dan sonra verıyorlardı.

Duyduğuma göre,imamoglu önde gidince karşı çıkma itiraz planları yapılmaya başlanmış. Yıldırım kızmış ve sayım sonuçlanmadan erkenden açıklama yapmış,önlerini kesmiş. Ne kadar doğrudur bilmiyorum.

Habersiz açıklama yapamaz mutlaka haber verip açıklama yapmıştır.

Bunu bende duydum ama değişik şekilde:İtiraz edeceklermiş.Hatta itiraz dilekçeleri hazırmış,usulsüzlük olduğuna dair ama fark çok olunca edememişler

Bunu bende duydum ama değişik şekilde:İtiraz edeceklermiş.Hatta itiraz dilekçeleri hazırmış,usulsüzlük olduğuna dair ama fark çok olunca edememişler
Dilekçelerin hazır olduğunu bende duydum. Yani baz-ı gerçekler var demek ki. Ateş olmayan yerden duman tütmezmiş.

X