Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

bugün itibari ile modunuz ....

• Ankete Katılan
    1.185
Okullar ile ilgili gelişmeler valiliklere devredildiği için gerekli açıklamalara il valilik sayfalarında yer alacaktır diye düşünüyorum. Ama bir bakayım dedim sayfalara giriş dahi yapılamıyor. Aşırı bir yoğunluk var sanırım
Milli eğitim bakanlığı valilere şimdi duyuru yapmış, biz karar veriyoruz, herhangi bir duyuru yapmayın diye

Salgın artık eğilimine girerse kısıtlamalar genişletilebilecek. Buna göre; sokağa çıkma kısıtlaması, düşük ve orta riskli illerde tamamen, yüksek ve çok yüksek riskli illerde bir müddet daha pazar günü devam edecek. Akşam sokağa çıkma kısıtlaması ise sürecek.
Cumartesi kalkmış gözüküyor.Bu kısım dikkatimi çekmemişdi

Elif Elif abla Bursa kırmızıdan sarıya döndüyse Konya da döner inşallah Bursanın bu şekilde kalacağını hiç sanmıyorum haftasonu ilk Uludağ ana baba günü gibi olur güneşli olursa parkları söylemiyorum bile

Tasinyonunuz nasil acaba cok geçmiş olsun. Inşallah negatif gelir sonuç
Negatif çıktı çok şükür, tansiyonum normal her zaman, burnum anormal kanadı anlamadım. Eve geldim lavaboda yıkıyordum aşırı kanayınca panikle kapıyı kapatacaktım kızım görmesin diye parmağımı kapıya sıkıştırdım :KK70: başıma gelmeyen kalmadı 😂

Negatif çıktı çok şükür, tansiyonum normal her zaman, burnum anormal kanadı anlamadım. Eve geldim lavaboda yıkıyordum aşırı kanayınca panikle kapıyı kapatacaktım kızım görmesin diye parmağımı kapıya sıkıştırdım :KK70: başıma gelmeyen kalmadı 😂
çok sevindim negatif olmanıza. 🙃 kanama burundan örnek aldıkları içindir. zor bir şey sonuçta.

Parmağına ve burnuna geçmişler olsun.
Negatif sonuca çok şükür.

kızlar eşim kovid evde yatıyor ve öksürüğü var tıkanıyor konusunca ..ama nefes alabiliyoruz diyor onda sorun yok diyor ..boğazındaki giciktan oluyor diyor ..buna ne çare bulabilirim ..ney fayda eder boğazdaki giciga
Zencefil bal,normal öksürüğe iyi geliyor. Bu durumda ne olur bilmiyorum ama oglum öksürunce, sütü hafif isitiyorum ciz diye ses gelince, sarimsak koyuyorum biraz bekleyip iciriyorum. bir tatlı kaşığı tereyağını eritiyorum, sonra pekmez koyup, karabiber ekliyorum. Tabi covid nasil bilmiyorum.

Zencefil bal,normal öksürüğe iyi geliyor. Bu durumda ne olur bilmiyorum ama oglum öksürunce, sütü hafif isitiyorum ciz diye ses gelince, sarimsak koyuyorum biraz bekleyip iciriyorum. bir tatlı kaşığı tereyağını eritiyorum, sonra pekmez koyup, karabiber ekliyorum. Tabi covid nasil bilmiyorum.
saol cnm sarımsaklı süt sarimskli bal falan yemiyor içmiyor ..odaya kapattı kendini oksurup duruyor hasta korkuyorum:KK43:

kızlar eşim kovid evde yatıyor ve öksürüğü var tıkanıyor konusunca ..ama nefes alabiliyoruz diyor onda sorun yok diyor ..boğazındaki giciktan oluyor diyor ..buna ne çare bulabilirim ..ney fayda eder boğazdaki giciga
Merhaba acil parmaktan satúrasyon cihazi edinin ölçülmesi lazım 95 altına inerse hemen hastaneye gidin lutfen bakın tecrübe ettim satürasyonu mutlaka öĺçün

X