Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

bugün itibari ile modunuz ....

• Ankete Katılan
    1.185
Evet orası muamma ama vaka olmayan bir şehire yasak koymak da ne kadar doğru bakalım zaman gösterecek işleyiş nasıl olacak ama dün ki duyduklarımıza göre Bursa için söylüyorum yasak yakındır yasaklar gelince piyasa kötü gelecek ay devlet işverenlere desteğini çekiyor çalışanlar çıkarılmaya başlanacak çevremde duymaya da başladım
Vaka olmayan ile yasak koymak dogru degil ama o zaman kapilarini kapatacak o kadar basit. Bu sekilde mavi illerin de kirmiziya donmesi işten değil.

Bir günde nasıl hemen turuncu oldu? Bu hayıra alamet değil. Çok erken geçildi normalleşmeye. Daha insanlar aşı olmadı. Aşı olanları ise hala evde tutuyorlar, saat 13.00'den 14.00e çıkmış izinleri.
Vaka sayıları %50 olan iller turuncu oluyormuş bursa zaten %49.70mis sarı oldu yani bir günde turuncu olmasının sebebi bu

Bir günde nasıl hemen turuncu oldu? Bu hayıra alamet değil. Çok erken geçildi normalleşmeye. Daha insanlar aşı olmadı. Aşı olanları ise hala evde tutuyorlar, saat 13.00'den 14.00e çıkmış izinleri.
Tabii ki normal değil bir günde ne ara bulaştı belirti verdi test yaptılar da hasta oldular. Bu korku pompalamaktan başka birşey değil doğru da değil. Hemen turuncu olmuş İstanbul kırmızı olmuş ne zaman oldu bunlar?

Günaydın sevgili dostlarım, dün yazıp kadınlar gününüz kutlayamadığım için bağışlayın. Hepimizin geçmiş kadınlar günü kutlu olsun ve bugün de morallerimizi yüksek tutabilmek ve güzel bir gün, iyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sizlere bir gün doğumu, Afrika papatyaları, bir çilek çiçeği ve yeni tourcuklanmaya başlayan bir sardunya çiçeği ile kedim Gözdeyi gönderiyorum, sevgilerimle :KK200:
20200430_062939.jpg
20210304_171458.jpg
20210304_172100.jpg
20210304_173309.jpg
20210304_173804.jpg

Aşının kalp krizine yol açtığı söyleniyor bilgisi olan aşı yaptıran varmı arkadaşlar

Anneannem yaklaşık 2 hafta önce aşı oldu ve 2 haftadır sürekli bir yerleri ağrıyor, çevrenizde aşıdan sonra 65 yaş üstü olup bu şikayeti olan oldu mu aile hekimine sorduk olabilir öyle dedi ama biz hiç tatmin olmadık :KK43:

Anneannem yaklaşık 2 hafta önce aşı oldu ve 2 haftadır sürekli bir yerleri ağrıyor, çevrenizde aşıdan sonra 65 yaş üstü olup bu şikayeti olan oldu mu aile hekimine sorduk olabilir öyle dedi ama biz hiç tatmin olmadık :KK43:
Amcam (68 yasinda) asidan sonra kolunun ağrıdığını söylemiş. Ama ne kadar surdu bilmiyorum.
Kol agriai normalndiye biliyorum. Ama anneannenizin neresi ağrıyor?

Amcam (68 yasinda) asidan sonra kolunun ağrıdığını söylemiş. Ama ne kadar surdu bilmiyorum.
Kol agriai normalndiye biliyorum. Ama anneannenizin neresi ağrıyor?
Biz ailecek korona geçirdik vücudumuzun farklı noktalarında eklemlerde ağrılar olmuştu ve başka belirtimiz yoktu ama o daha önce geçirmedi tarifine göre o tarz ağrılar oluyormuş.. korona olma ihtimali var mıdır telaşlandık

Biz ailecek korona geçirdik vücudumuzun farklı noktalarında eklemlerde ağrılar olmuştu ve başka belirtimiz yoktu ama o daha önce geçirmedi tarifine göre o tarz ağrılar oluyormuş.. korona olma ihtimali var mıdır telaşlandık
Ha o sekilde mi? Simdi asi zaten inaktif korona virusu iceriyor. O yuzden asidan sonra korona belirtileri gorulebiliyormus. Ama 2 hafta surer mi bilemedim.

Ha o sekilde mi? Simdi asi zaten inaktif korona virusu iceriyor. O yuzden asidan sonra korona belirtileri gorulebiliyormus. Ama 2 hafta surer mi bilemedim.
Yarın tahlil yapılacak umarım temiz çıkar.. Cevabınız için teşekkürler 🙏

X