Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

bugün itibari ile modunuz ....

• Ankete Katılan
    1.185
Sizden kan alıp o bölüm incelemiş belliki pıhtılaşma çıktığına göre
Acaba PLT değeriniz kaç merak ettim benimki sınırda 450 sanırım en yüksek değer benimki 385
Arada ama yüksek kabul ediliyor bir önceki gün aspirin içmiştim bu degerde
Testte öyle bir değer gözükmüyor özelden msj atilabiliyor ise size sonuçları atmayim

Vefat sayısı 300ü geçmiş
1024xauto (1).jpg 1024xauto.jpg

Homozigot genetik kan pıhtılaşmasi
Bacağımda venöz yetmezlik bacak reflüsu var Dr coraspin kullanmazsan pıhtı olusacagini söyledi
Benim plt düşük bi kan hastalığım var hastalığımda da kan pıhtılaşma var ben de araştırıyorum ama herkes birşey söylüyo kararsızım

Benim plt düşük bi kan hastalığım var hastalığımda da kan pıhtılaşma var ben de araştırıyorum ama herkes birşey söylüyo kararsızım
Geçmiş olsun kullandığınız ağır ilaçlar varmı adetiniz çok kanamalı oluyormu PLT dusukligunde pıhtılaşma olmaz aksi olur diye biliyorum ama
Korona oldunuzmu

Geçmiş olsun kullandığınız ağır ilaçlar varmı adetiniz çok kanamalı oluyormu
Korona oldunuzmu
Hayır korona olmadım şükür 🙏🏻 Benim hastalığımın sebebi bulunmuyor ilaç da etki etmiş olabilceğinden düzenli kullandığım ilaç yok doktorlarım koronaya yakalanmamam gerektiğini söylüyor 🙏🏻 Size de çok geçmiş olsun

Hayır korona olmadım şükür 🙏🏻 Benim hastalığımın sebebi bulunmuyor ilaç da etki etmiş olabilceğinden düzenli kullandığım ilaç yok doktorlarım koronaya yakalanmamam gerektiğini söylüyor 🙏🏻 Size de çok geçmiş olsun
Peki size ne tür rahatsızlıklar veriyor hastalığınız teşhis nasıl konmamış

Arkadaşımın biri geçen hafta Çanakkale turuna gitti
Başka bi arkadaşım da hafta sonunu Antalya'da geçirdi 5 yıldızlı bir otelde
Paylaşımları akla zarar otel yarı yarıya dolu
Kimsede maske yok
Bu salgın bi bize var galiba 😒
Biz kolayini bulsak Canakkale'den kacicaz bunlar buraya tura mi geliyor? Ne cesaret?
O kadar kiziyorum ki boylelerine ve bu turlari iptal etmeyenlere.

Herkese sağlıklı günler diliyorum..
Yaklaşık 5 günden beri halsizlik, burun tıkanıklığı, boğazda ağrı ve öksürük, gözlerde yanma, başağrısı, eklem ağrısı şikayetlerim vardı..Bugün neredeyse hiç koku da almadığımı farkettim... Diğer şikayetlerimden sadece burun tıkanıklığı ve hafif halsizlik kaldı.6 aylık hamileyim ve çok endişeliyim😟😟
Allah'ım acil şifalar versin inşallah

X