TüRkLeRin SoyaĞacı

teşekkürler ....Emeğine sağlık çokk güzel hazırlanmış gerçektende.Kyıp kıta mu efsanesinide anlatmış arkadaş o'nada teşekkr ederim geçmişini bilmeyen geleceğine ışık tutamaz.....

işte kardeşim bizi bu yüzden istemiyor düşmanlarımız
soyumuz sopumuz belli bizim, pırlanta gibiyiz
kahraman, vatanına sadık, yardımsever, çalışkan daha ne diyim
gurur ve onur duyarım daima, çocuklarımı da bu grur ve onuru anlatarak büyütmeye çalıştım
Allah Türk'ü daima korusun ve kollasın inşallah

ptarih027kh.jpg

ben google da araştırıp bu resmi buldum,acaba ilk topicte ki resim bu muydu?

Arkadaşlar Siteye Erişim Engellenmiş.ben Göremedim.
Bilgisayarina Kaydeden Varsan Lütfen Eklesin.

Orta Asya tarihimizden neden fazlaca söz edilmiyor? Neden okullarda ayrı bir ders olarak okutulmuyor ki? Türk tarihi sadece Osmanlı tarihi değildir! Herşey Anadolu da başlamadı. Bizler Orta Asya dan gelen çılgın Türkleriz. Akınlarıyla Çin seddini kurdurtan, Av avlayan, kuş kışlayan, anaerkil yapıda olan (kadına değer veren, kadına söz hakkı tanıyan,kadını erkekle eşit hatta erkekten üstün tutan) bir milletin soyuyuz.

Ve bunu çocuklarımıza öğretmek zorundayız. Geçmişini bilmeyenin geleceği olamaz.

Oğuz Kaan ın şu sözlerine bakın! Hala aynı şey için ayakta durmuyormuyuz??

EY TÜRK! ÜSTTE GÖK ÇÖKMEDİKÇE, ALTTA YER DELİNMEDİKÇE, SENİN İLİNİ VE TÖRENİ KİM BOZABİLİR! TİTRE VE KENDİNE DÖN!

BIRAKIN AVRUPA- AMERİKA ÖZENTİSİNİ! BİZ TÜRKÜZ! BAŞKA IRKLARA BENZEMEYİZ! TÜRKE TÜRKTEN BAŞKA DOST YOKTUR!

Tebrik ederim canım harika yazmışsın ellerine sağlık ben de böyle düşünüyorum a.s.

Eklenen link ölü görüntülenemiyor..Bu sebeple kilitliyorum..Tekrar eklemek isterseniz konu sorumluları ile iletişime geçiniz lütfen..

X